Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeteryjnaa

Jak zmienic swoje zycie?

Polecane posty

Gość kafeteryjnaa

Jakies pomysly ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tak, po prostu ...
zakochaj się na zabój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjnaa
taa zeby jeszcze bardziej zwariowac? ciekawe poza tym w kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tak, po prostu ...
a cóż złego jest w zwariowaniu? Przynajmniej szaleniec, tudzież szalenczyni nie musi się zastanawiać i przejmować tym, jak zmienić swoje życie. W kim? Raczej nie we mnie, bo jestem tylko wirtualnym ludkiem, ale miej na wszelki wypadek oczy szeroko otwarte heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjnaa
i myslisz, ze zakochanie sie w kims moze az tak odmienic zycie? oczy szeroko otwarte.. to raczej powinni miec inni, bo jak na razie skutecznie nikt mnie nie zauwaza, w sumie czemu tu sie dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tak, po prostu ...
Tak, zakochanie może odmienić życie, co prawda nie rozwiąże Twoich problemów, ale może uczyni je bardziej znośnymi - poza tym, zawsze lepiej jest uporać się z nimi we dwójkę niż samotnie. A chciałabyś by ktoś w końcu troche szerzej otworzył oczy i Cię zauważył? No i najważniejsze, czemu chcesz zmienić swoje życie, co w obecnym jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjnaa
Chyba najlepsze w tym wszystkim jest ta obecnosc drugiej osoby, samej trudno jest sie odnalezc w niektorych sytuacjach. Chce odmienic bo.. banalnie zabrzmi ale wszystko jest nie tak, praca do dupy, przyjaciol brak, milosci brak, rozne inne problemy ktorych rozwiazac sie nie da, tylko po prostu z nimi pogodzic. Mam dzisiaj zly dzien, ostatnio ich coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tak, po prostu ...
ja mam złe ostatnie dwa lata, fatalne wręcz - inni pewnie by już zwariowali albo skoczyli z mostu, ale cóż, żyję dalej z nadzieją, że a nóż się coś odmieni, jednocześnie nie oczekując wiele od życia. Taki lajf, nie wszystkim musi się udać wieść idealne życie i pozostaje dążyć do tego żeby było choć znośne. Praca do dupy, ale ciesz się,że w ogóle jakąś masz, a w takich okolicznościach można spokojniej szukać nowej, innej. Z przyjaciółmi i miłością ciężka sprawa, bo to nie zawsze jest zależne od nas - może być jedynie otwartym na nowe możliwości i nie bać się wykorzystać jakieś szansy gdy się pojawi. Ot tak życie się nie odmieni, a już na pewno nie samo. A i recepty jednej na to nie ma. Pozostaje Ci pomimo wszystko szukać jakiś pozytywów i trzymać się kuroczowo życia i nadziei na lepsze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjnaa
Zmienic siebie nie jest latwo. Ogolnie nie narzekam tak bardzo na rozne rzeczy, staram sie doceniac to co mam, ale przychodza dni kiedy dobija wszystko inne i oczywiscie chce sie czegos czego sie nie ma, a rzeczy ktore sie ma sa niedoceniane. Taka szalencza milosc bylaby fajna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poconaco
Oj-tam, oj-tam! ;) Po co od razu szaleńcza miłość? # Każda miłość, w najmniejszym wydaniu dodaje skrzydeł... Można też zakochać się po prostu w człowieku: uśmiechnąć się do maluszka w sklepie, zagadać ze starszą panią na chodniku, zagadać z kimś strapionym... Dajemy innym siebie a do nas wraca coś pozytywnego... # Warto przemyśleć tez czy ta potrzeba i chęć zmiany to nie chwilowy dołek, albo potrzeba wyciszenia, może posmucenia się przez chwilę. Jeśli nie to warto rozważać zmiany. # Zgadzam się z przed-piszącymi trzeba najpierw zajrzeć w siebie. Może zmienić należy siebie? Zerwać ze starym myśleniem, ze starymi zwyczajami, z rutyną... Może zmienić coś w sobie? Na sobie? Wyrzucić stary ciuch i sprawić sobie nowy? # Pracę można polubić na nowo jeśli znajdziemy coś co w niej lubimy i odnajdziemy się w tym na full... Albo szukać nowej... # Warto zmienić życie, bo ono jest zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×