Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemekLodz

Poszukuję liderów do branży MLM!!!

Polecane posty

Gość gość
Tak jak juz pisalem sposob myslenia ludzi mnie powala po prostu :D W fm na paczke czeka sie max 2 dni robocze. Wiec nie musze nawet z domu wychodzic. Zamawiam co mi pasuje i paczka przychodzi, place i jestem zadowolony bo produkty dobre. czesto sa promocje i wyprzedaze. Glupota jest placic za ladna buteleczke czy nazwisko znanego goscia na opakowaniu. No ale jak kto woli. Nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazam sie. piszesz ze takie firmy dzis nie maja sensu. Mylisz sie. Bo taki fm bedzie sie nadal rozwijal unowoczesnial swoje produkty i ciagle dostawal nagrody a takze co najwazniejsze coraz wiecej ludzi bedzie zadowolonych z tych produktow i coraz wiecej ludzi bedzie zarabialo swietne pieniadze dzieki wspolpracy z takimi firmami. I o to w tym wszystkim chodzi. Poza tym czym sie rozni krem do twarzy z drogerii od kremu do twarzy z Fm. warto przeczytac sklad i wszystko jasne. ja przeczytalem sklad i dla mnie sprawa jest oczywista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogolnie nie lubie placic wiecej w sklepie stacjonarnym skoro przez internet moge miec duzo taniej. I to tyczy sie wszystkich produktow nie tylko kosmetykow ale np sprzetu rtv agd, komputerow itp. Po co przeplacac. Kolejna sprawa perfumy Fm to takze oryginaly a nie podrobki jak wiekszosc mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FM ogólnie są do d**y po prostu. W porównaniu do normalnych perfum to totalne g***o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do d**y po prostu ? ok ale pamietaj ze to tylko twoje zdanie. Na swiecie setki tysiecy ludzi sa zadowolonych z perfum marki FM I ja tez jestem zadowolony bo ladnie pachna i dlugo sie trzymaja no i sa tanie. wiec moge zakupic kilka ladnych perfum i codziennie pachniec inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uwazam ze sa do d****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FM mmm oryginaly za 30 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokladnie. oryginały za 30 zl. Zdziwiony ??? gdyby dolozyc do tego super sliczna buteleczke i opakowanie z drogiego kartocniku :D + nazwisko jakiegos slawnego goscia to taka perfuma kosztowalaby ponad 150 zl pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat miałem okazje użyć i wiem, że jest to dalekie od oryginału z ładna buteleczką i nazwiskiem znanego projektanta :) ale skoro Ty uważasz inaczej to tkwij sobie w tym przeświadczeniu. Ponadto prawdziwym oryginalnym perfumem wystarczy sie popryskać 2 razy i pachnieć "naście godzin". I dlatego właśnie wybiore perfum z wysokiej półki a nie z najniższej i nie będę sobie wmawiał, jak wiele korzyści niesie za sobą używanie perfum FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak juz tam chcesz. O gustach sie nie dyskutuje. Tkwij sobie w tym przedswiadczeniu ze jak sie spryskasz super oryginalną perfumą to bedziesz gosc z klasą. Ja np mam perfume z Fm i przykne sie przed poludniem to poznym wieczorem nadal pieknie pachnie. No ale jak juz pisalem o gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to jakas firma dla przecietniaków, w sumie to moze dobrze, ze produkty sa tanie bo jakby byly droższe to oni nie kupiliby ich i jakby tworzyli swoje "drzewka" :) a tak na taki towar stac kazdego, wiec kupuja i ma to sens w ich przekonaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to nie firma, to po pierwsze. Dla przecietniakow ? hmmm nie wiem. Czy wszyscy ludzie w jakimkolwiek MLMie ktorzy zarabiaja minimum 2000 zl netto to przecietniacy ? hmmm raczej nie. MLM to swietny biznes w ktorym kazdy moze osiagnac sukces finansowy jesli chce. A produkt nie moze byc drogi bo ani nikt by go nie kupil dla siebie ani nie sprzedal komus innemu. Oczywiscie sa wyjatki. Ale drogi produkt oznacza duzo wyzsze prowizje itp. Czyli teoretycznie lepsze zarobki, problemem jest znalezc ludzi ktorzy kupia taki drogi produkt lub beda chcieli sprzedawac te produkty innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o te piramidki i drzewka etc to kazdy firma i kazda siec sklepow to takie drzewko-piramidka. Czyli zaczynajac od gory prezesi, dyrektorzy, kierownicy, ogolnie caly zarzad itp a na samym koncu sa zwykli pracownicy oraz setki tysiecy zwyklych klientow ktorzy chodza do sklepu i kupuja produkty. Zasada dzialania bardzo podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam ilu na tysiąc emelemków zarabia te 2 tysiaki netto miesięcznie ?. Dwu, pięciu, dziesięciu ?. A może te 2 tysiaki to w skali roku :D. No to wtedy na tysiąc naiwnych może z setka by się znalazła. "Bizne$" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu na 1000 ludzi w MLM zarabia 2 tys netto miesiecznie ??? Musisz jeszcze uwzglednic jedna bardzo wazna rzecz, a mianowicie jak dlugo te 1000 ludzi pracuje w MLM. . Przyklad : przyjmujac ze mamy 1000 ludzi ktorzy pracuja w jakiejs firmie MLM powiedzmy minimum 3 lata i maja wysokie ambicje odniesc sukces finansowy tzn duzo sie ucza i ciezko pracuja po kilka godzin dzienie to na 1000 osob mysle ze ponad 800 z nich zarabia minimum 2 tys zl netto miesiecznie. . i nie pisze tutaj tylko o Fm ale o MLM ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz kto uczył cię matematyki ?. Jeżeli na tysiąc naiwniaków ośmiuset zarabiało by po równo 2 tysiaki to było by to prawdziwe perpetuum mobile. Jeżeli przyjmiemy, że 800 zarabia po dwa tysiaki to grupa musi liczyć co najmniej 10 tysięcy naiwnych z których 9200 nie zarabia nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja matematyke znam bardzo dobrze. piszesz ze 9200 osob nie zarabia nic. Ale to nie prawda. W tej grupie sa osoby ktore zarabiaja np 1500 zl, 1000 zl, 600 zl i np 200 zl. I znowu musisz wziac pod uwage pare waznych rzeczy. Mianowicie, ile z tych osob ma ambicje zarabiac duze pieniadze, ile z tych osob jest zwyklymi klientami, a te osoby ktore maja ambicje jak dlugo sa w MLM. . gdy wezmiesz pod uwage wszystkie zmienne, a jest ich dosc duzo i wszystko ladnie przeliczysz to zauwazysz ze w ciagu 10 do 15 lat kazda ambitna osoba jest w stanie osiagnac duzy dochod pasywny, pisze tu o kwotach od 4000 zl wzwyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To utopijny bełkot. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie. Gdzież są te emlemowe krezusy ?. Żyją w podziemiach ?. Naiwnych szukają od ponad 25 lat a rzekomych krezusów pokazują na scenach jak małpy w cyrku w czasie orgiastycznych prań mózgów dla naiwniaków. Każdy zna pana Jasia co ma stragan na bazarze i dom buduje, pana Krzysia co ma warsztat i jeździ furą za 100 tysiaków, pana Grzesia co autami handluje i na wakacje lata do Peru. Czemu więc nikt nie zna takiego emelemka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utopijny bełkot ? mylisz sie. W moim 50 tys miescie jest osoba, moj kolega ktory w FM pracuje od 5 lat. W tej chwili zarabia miesiecznie ok 23tys zl miesiecznie i jezdzi mercedesem, to juz jego drugi samochod z FM. To ze ty nie znasz nikogo z MLM kto zarabia duze pieniadze nie znaczy ze tacy ludzie nie istnieja. . Jelsi chodzi o samo FM to na swiecie jest zapisanych ok 700 tys ludzi. Mozesz sobie policzyc ile osob zarabia minimum 2 tys na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zgodnie ze statystykami około 14 tys. W świecie :D. Czyli statystyczne 2%. A ja znam na pęczki ludzi wokół siebie którzy jeżdżą mercedesami i nie robią z siebie idiotów udając "byznesmenów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum ze MLM to biznes i praca jak kazda inna. Jedni pracuja na etacie i jezdza mercedesami a inni pracuja w MLM i tez jezdza mercedesami, a jeszcze inni prowadza wlasne firmy i tez jezdza mercedesami. Co to za roznica. Ale masz c*****e myslenie gosciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to owszem jest biznes ale dla założyciela. Dla takich jak ty to zwykła akwizycja, handel obnośny. Najbardziej ciężka, niewdzięczna i upierdliwa praca. Co prawda żadna praca nie hańbi pod warunkiem jednak, że wykonuje się ją w sposób uczciwy, czego niestety nie można powiedzieć o domokrążcach i spamerach emelem. Każdy z was łże na każdym kroku. Jesteście tak żałośni jak i po prostu odrażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiec MLM to nie akwizycja i handel obwozny. Zamilcz glupcze jak nie wiesz co to MLM ok ? nie błaznij sie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo nie ?. Nie, bo tak ci powiedzieli na pseudo szkoleniu?. A kim jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli myslisz ze MLM to bieganie z torba produktow po ludziach przez kilka godzin dziennie to nie mamy o czym rozmawiac bo o MLM masz bardzo małe pojecie. Chcesz sie doksztalcic ? Jest cos takiego jak Internet :D Korzystaj mądrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, że jest internet. Przecież właśnie tu siedzisz i natrętnie starasz się przekonywać wszystkich o tym jaki to "byznes" i że znasz kogoś kto podobno zarabia. Jeszcze pewnie wysyłasz spam gdzie tylko się da ku wściekłości odbiorców. Mieszasz z błotem każdego, kto napisze ci prawdę o tym co robisz. To jak to się nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie spamuje gdzie sie da. Po drugie nikogo nie przekonuje, nie nawracam etc tylko dyskutuje Po trzecie nikogo nie mieszam z błotem. Po czwarte nikt mi nie musi objawiac prawdy bo ja znam prawde bardzo dobrze. Kumasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszowa
MLM to g***o i tyle. TEgo nikt nie zmieni. Głupie wyprane mózgi mlm. I te ich "mercedesy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cie kaliszowa ponioslo. Jaka złosc hahahah. Takie twoje pisanie na forum ze to gowno tez niczego nie zmieni. dziekuje za twoja cenna opinie. hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale od razu widac kto na forum jest z MLM, ich staly tekst to "trzeba zmienic myslenie" i "miec ambicje" pewnie na szkoleniu duzo razy padły te słowa skoro zapamietali. Stwierdzenie "miec ambicje" to taka motywacja do tego zeby człowiek wytrwał jak najdluzej, w koncu im dluzej firma ma darmowego pracownika tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×