Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemekLodz

Poszukuję liderów do branży MLM!!!

Polecane posty

Gość gość
A to kto pisał ? "15.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość a wiec MLM to nie akwizycja i handel obwozny. Zamilcz glupcze jak nie wiesz co to MLM ok ? nie błaznij sie wiecej. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale podstawowy tekst to :nie znasz się na mlm" :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy czlowiek ktory cale zycie pracuje na etacie za najnizsza krajowa nie powinien zmienic myslenia. Ilu takich ludzi jest w Polsce ? ktos wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jak ktos pisze ze MLM to akwizycja to zna sie na MLM ? Nie sadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to jest akwizycja i to w najbardziej niekorzystnej formie dla akwizytora. Feudalny wyzysk porównywalny jedynie z niewolnictwem. Dlatego też każdego emelemka ta mówiona oczywista prawda tak rozwściecza. Istnieje to tylko na zasadzie łowienia totalnych naiwniaków na tak nędznym rynku pracy jaki właśnie w tym kraju jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w MLM mozna zarabiac duze pieniadze nie sprzedajac w ogole produktu innej osobie to gdzie ty tu widzisz akwizycje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszowa
MLM to wieczne poniżenie, żebranie i życie w biedzie. Zresztą nawet tutaj widac jak poniżani się mlmki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"15.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość A czy czlowiek ktory cale zycie pracuje na etacie za najnizsza krajowa nie powinien zmienic myslenia. Ilu takich ludzi jest w Polsce ? ktos wie ? " Dla ciebie tak jak i dla każdego emelemka świat dzieli się na "byznes MLM" i etat za 1200 ?. No i tu właśnie jest odpowiedź na to jakimi ludźmi i na jakim poziomie rekrutuje się do "byznesu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszowa
mlm bez sprzedazy by nie istnialo. Akwizycja jest tutaj niezbędna. Ta najgorsza wyśmiewana akwizycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No np ludzie ktorzy zarabiaja srednia krajowa lub wyzej i ludzie ktorzy prowadza wlasne biznesy nie powinni zmieniac myslenia bo oni juz mysla tak jak trzeba. MLM bez akwizycji by istnialo, a jesli juz tak bardzo chcesz tej akwizycji to wystarczy ze Ja bede klientem firmy MLM, a oprocz tego bede mial np 2 lub 3 stałych klientow i nikogo poza tym. I biznes sie kreci. Ciezko wam widze zrozumiec najprostsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszowa
no czyli bedziesz akwizytorem u 2 - 3 klientów :D tak czy siak akwizytorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biznes na 2 czy 3 klientach. No to gratuluję !. Istotnie mega interes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaliszowa, najgorsza akwizycja tak ? hahah zabawnie gadasz. Bo moim zdaniem najgorsza akwizycja to taka jak np : bieganie z torba chinskich podrobek po miescie i wciskanie tego szajsu kazdemu kto sie nawinie. Zalosne Albo bieganie np z odkurzaczami po domach i firmach i wciskanie tego badziewia wszystkim. To jest moim zdaniem najgorsza akwizycja. Bleeeee. MLM sie do nich nie zalicza jesli chodzi o sprzedaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszowa
to zawsze 2 - 3 buteleczki śmierdzącego badziewia po 30 zł :D mega prowizja dla akwizytorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszowa
"Bo moim zdaniem najgorsza akwizycja to taka jak np : bieganie z torba chinskich podrobek po miescie i wciskanie tego szajsu kazdemu kto sie nawinie. Zalosne" No tak a tutaj nie latasz po mieście tylko po znajomych z torbą podróbek perfum :D wielka mi różnica. I to żałosne i to - jak to akwizycja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doksztalc sie kaliszowa a pozniej sie wypowiadaj bo tyle wiesz o MLM co ja o fizyce kwantowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszowa
zapewne bo akwizytor nie pojmie fizyki kwantowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba na tym kaliszowa zakoncze z toba te glupia dyskusje bo to tak jakby rozmawiac ze slepym o kolorach. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszowa
Pa akwizytorku :) niech ci sie przysni mercedes z zapakowanym bagazniekiem podróbek perfumek po 3 dyszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nas oświeć w czym emelem jest taki super ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszowa
w nowym neseserku z perumkami :D i ten prestiż akwizytora domokrążcy "budującego swoją grupę biznesmenów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam te perfumki za badziewnie ale nie chcialem tego pisac wprost :) ale ktos mi tu zwocil uwage ze sa oryginalne, tylko ze nie maja ladnego kartonika, butelki i nie sa od znanego projektanta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reasumując - MLM to g***o dla nieudaczników i nieudolnych akwizytowrów. Jak wiadomo dobry akwizytor nawet g***o sprzeda dlatego FM wogóle istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wszystkich głupich hejterów
Reasumująć - Baaaaaardzo mało wiecie o MLM i podejrzewam, ze ogolnie o jakichkolwiek biznesach wiecie mało lub wcale. Wniosek z tego taki, że nie warto z wami dyskutować. Zegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle piszecie że mało wiemy o mlm mało wiemy i jedno i to samo dlatego tak hejtujemy bo mało wiemy a nie przyszło Ci do głowy że jednak wiemy bo mieliśmy styczność z tym badziewiem ? bo ktoś próbował nas wciągnąć w to dziwdostwo i nam opowiadał jakie to działa hahah więc daruj sobie jeden i ten sam tekst że mało wiemy..akwizycja jest do tego słabych lotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile o MLM moze wiedziec osoba ktora nigdy w nim nie pracowala ? Chyba niewiele prawda. A moze wydaje sie jej ze duzo wie ? To sie czesto zdarza, szczegolnie w internecie. W necie wszscy sa expertami we wszystkim. Wy takze ciagle sie powtarzacie piszac MLM to gowno akwizycja, podrobki, bieganie z torba kosmetykow po ludziach, naciaganie piramidki, wyprane mozgi itp. nie pisalibyscie takich bzdur jakbyscie wiedzieli czym jest MLM. . najgorsze jest to ze wam sie juz nie da przetłumaczyc ze jest inaczej. macie chyba jakas blokade czy cos. ja wiem ze MLM dziala bo wiem co to takiego i ile ludzie w tym zarabiaja, az tu nagle przychodzi czlowiek i twierdzi ze zarabia garstka ludzi na szczycie piramidki a reszta jest frajerami i doklada do interesu. Tak wiec dajcie sobie spokoj z takimi bzdurami. No chyba ze jestescie glupimi trollami ktorzy lubia prowokowac. Bo to tez jest czeste zjawisko na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlm jest do d**y. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MLM to jest akwizycja i to w najbardziej niekorzystnej formie dla akwizytora. Feudalny wyzysk porównywalny jedynie z niewolnictwem. Dlatego też każdego emelemka ta mówiona oczywista prawda tak rozwściecza." . Czy ty chłopie masz choć jakieś resztki logicznego myślenia? Skoro to taki wyzysk i niewolnictwo, to czemu ci ludzie po prostu nie skończą współpracę i pozbędą się tego "wyzysku i niewolnictwa"? Co więcej, coraz więcej nowych ludzi do tego biznesu przystępuje! Czy wg ciebie postępuje masowe zidiocenie całej ludzkości? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"najgorsze jest to ze wam sie juz nie da przetłumaczyc ze jest inaczej. macie chyba jakas blokade czy cos. ja wiem ze MLM dziala bo wiem co to takiego i ile ludzie w tym zarabiaja," Skoro wiesz to w czym problem. Wiedz sobie, ktoś ci broni ? Tylko po jakiego h/u/j/a siedzisz tu i wszystkich przekonujesz że wiesz, no po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ogole nie rozumiem o co chodzi w tej branzy czy cos :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×