Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemekLodz

Poszukuję liderów do branży MLM!!!

Polecane posty

Gość gość
tego nie trzeba pisac bo to jest oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zwyczajnie taki hejter dostalby w ryj i pobiegl z płaczem do mamusi" Dokładnie tak!!! On tutaj bohatera zgrywa, ale kiedy spotka mnie osobiście (a spotka, bo o to już zadbałem!!! :-) ), to będzie płakał i prosił, żeby Pan go wybaczył i nie robił krzywdy! Postaram się to nagrać i udostępnię chętnym. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehh folomeyev ale ty tępy jesteś heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co tutaj widze to tylko trolle i hejterzy prezentuja najnizszy poziom czyli dno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo to oblicze folomeyeva , a tłusty jest od wyżerania obierków z ziemniaków co to znajdzie na śmietniku bo jak wiadomo knur groszem nie śmierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało kto już tu poważnie traktuje Folomeyev-a , naciągacz ciągle zmienia nick-i , większość wie że to oszust i złodziej ale dla nowych może ta strona będzie przestrogą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Viktor , zapomniałem całkiem już wiem dlaczego nie dostałem pisma od twojej pani prokurator , tłumacze i objaśniam , nawet jeżeli złozyłes do prokuratury doniesienie o (nękaniu , zniesławieniu ...itd) . Pewie dołączyłeś im dowody (czyli wpisy z tego forum) , tak samo jak pewnie dołączyłeś im strony które o tobie założyłem (tobie - celowo pisane małą literą bo jesteś nikim) . Żeby dużo się nie rozpisywać adres IP jaki uzyskają informatycy będzie pochodził ze Sri Lanki , dlatego do tej pory nie dostałem żadnego pisma .... a tak straszyleś , więc powiem ci jedno obesrany wieprzu , przestań naciągać ludzi !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"adres IP jaki uzyskają informatycy będzie pochodził ze Sri Lanki , dlatego do tej pory nie dostałem żadnego pisma" Hehe... Chciałbyś, co? Niestety dla takiego jełopa jak ty, policyjne informatycy mają nieco inne możliwości niż pozostali. Czyli, żadna Sri Lanka ci nie pomoże! Dostaniesz takiego wpierdoła, że długo popamiętasz! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policyjne informatycy
hahahhahha analfabeta tępy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępy to ty jesteś, kretynie upośledzony! A swoją drogą, skoro uważasz się za takiego bezkarnego, to spotkaj się ze mną osobiście. Wyjaśnimy sprawę sam na sam. A może srasz ze strachu??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w FM i gdyby nie kasa (mała, ale student nie pogardzi), to w życiu bym tego nie robiła. Nie zapraszam tam swoich znajomych, tylko obcych ludzi, bo nie mam sumienia bliskich naciągać. Jedna wielka manipulacja. Pan Trawiński jest jedną z najbogatszych osób w Polsce (źródło forebs). Nie złapałabym się na to drugi raz, ale jestem dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po raz enty knur zdekonspirowany. :D :D :D Pożałowania godny żebrak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 19:10 Podejscie do tematu masz z******te. Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdę do Olsztyna ruski kale to zobaczysz i poczujesz się jak twoja ******* w ryj mamusia. Zapraszam. Chyba się nie boisz i przyjedziesz tłusta kupo g***a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to ty u nas jesteś bohaterem! Więc chyba nie zesrasz się przyjechać do mnie!!! Co, kozia dooopa? :-D Podać adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I osral się jak zawsze wypierdek ruski hehehehe taki z niego bohater. . Tłusty głupi kaban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wystraszył się folomeyev i juz się wykreca hahahhahahah głupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zawsze. C***a ruska. Tchórz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odwracaj kota ogonem! Jesteś bohaterem to czemu srasz ze strachu przyjechać tu do mnie i pokazać na co cię stać? A więc, kiedy mam ci się spodziewać, popierdzielony poj***e? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam na siebie srasz kacapie. Mało tego, to wysrasz to zjadasz i się z tego cieszysz. Mało tego, przekonujesz cały świat, że tak powinien każdy robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłacę ci za dojazd tutaj. Z powrotem i tak będziesz miał dojazd na koszt państwa!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahha ha ruski obsrany ze strachu bohater hahahhahahah a znowu pokazał swój tchorzliwy ryj hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dawaj baranie! Sprawdziłem, polskim busem będzie u mnie migiem! Odbiorę cię na dworcu we Wrocku i pojedziemy w bardzo miłe i przyjemne miejsce - 30 km od centrum miasta. Tam sobie pogadamy, pokażesz mi i pozostałym - jaki to z ciebie z****** tchórzliwy bohater! Jaki osrany kozak!!! Co? Gacie tak wypchałeś gooownem, że nie jesteś w stanie z miejsca ruszyć? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i popatrzcie do czego doprowadza MLM :) Oto "byznesmen" folomeyev :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odejdź od lustra, bo ryj to ty, tylko i wyłącznie, swój oglądasz! Ludzie, w tym oczywiście ja, mają twarz. Ryj to domena zasranych polskich tchórzliwych p*****w! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahhahahah knur wypatroszony po raz enty! hahahhahahah ruski cykorii hahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×