Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemekLodz

Poszukuję liderów do branży MLM!!!

Polecane posty

No i popatrzcie do czego doprowadza bezrobocie, beznadzieja, frustracje z nędznego życia i totalna rusofobia! Połączone ze strachem robią nawet z sympatycznego kiedyś dzieciaka orzyganego tchórza i bydlaka! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nędzne życie to niestety masz ty, żałosny oszuście i żebraku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dla ciebie, to co ty masz właśnie jest nędzą i totalną porażką życiową! A co z twoim bohaterskim przyjazdem do mnie? Jedziesz czy srasz w gacie? Podać adres? Czekam, kozi moczu!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomiędzy powyższym a tym ? oferia.pl/wykonawca/viktor-folomeyev/472313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem gotów postawić ci kloca od czubka ryja aż po płuca! Czekam na ciebie z niecierpliwością! Przyjedź, sprzeciw się temu i pokaż jaki z ciebie chojrak, tchórzliwy psie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjedź tu a wskażę ci wszystkie różnicy! :-D Kiedy będziesz? Muszę się przygotować, dobrze zjeść i mieć czas na strawienie, żeby było czym twój śmierdzący psi ryj nakarmić! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahhahahah nieźle znowu go rozwaliliscie. Az go nosi z nerwów. Szkoda ze się wystraszył was. Nieźle by dostał po tym g****e zamiast twarzy brawo chłopaki! Ruski tłusty tchórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolisz moje góóówna z solą, musztardą czy ketchupem? A może wolisz bez dodatków? Dla ciebie wszystko! Kiedy będziesz u mnie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahhahahah folomeyev nie bój się jedz do nich hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dawaj tchórzliwa kuro! Przyjedź a zobaczysz co to jest prawdziwa rozmowa z realnym facetem! Zapewniam ci godną i bezpłatną dostawę z powrotem, do twojej niepocieszonej mamuśki! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogo do nich? Do ciebie? A czemu niby? To przecież ty chcesz mi nasrać i co tam jeszcze? Jestem gotów to z tobą omówić! Czekam u siebie. A więc, jutro, pojutrze, kiedy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz choć jakieś resztki jaj? Czy już raczej wszytko u ciebie w osraną dóóópę się przekształciło, nawet to czym żresz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ Viktor !, biznesmenie ?, skąd te nerwy ???. Nic nie wygrzebałeś w śmietniku na kolację ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viktorze !, a co na to twoja pani prokurator ??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj zasrańcu swoje dane, kupię ci bilet. Pojutrze mogę poświęcić ci jakąś godzinkę. Będziesz w pełni załatwiony. Obiecuję! :-D Tak, więc! Podać adres? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pani prokurator też pogadamy sobie! A więc? Sam sobie zafundujesz podróż czy wyręczyć cię, nędzny ośle? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Rzygowino olsztyńska! Czy skąd ty tam jesteś, kretynie? Nie rozumiesz po polsku? Sam dojedziesz czy pomóc ci, ofiaro aborcji? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co mi zrobisz ?, chcesz wy/ru/ch/ać ?. Oj ty, ty, bobasku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, dalej radź sobie sam. Baba ci uciekła... Trudno, łapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, gooowniany gadzie, że biegunka cię dopadła z przerażenia? Krótko mówiąc, jeśli masz w sobie choć jedną komórkę z faceta, to czekam na ciebie pojutrze pod adresem: ul.Chopina 2 Oleśnica koło Wrocławia Na recepcji zapytaj o p. Macieja Firko. On cię powita i będzie pilnował, żebyśmy my wszystkie kwestie ze sobą wyjaśnili. To miły pan! Jeśli ciebie tam pojutrze niema, to zostanie uruchomiony przysłowiowy plan B i wówczas nie mów, że cię nie uprzedzałem. Nie pomogą ci żadne przeprosiny, błagania, płacz czy cokolwiek innego. Zrozumiałeś aluzję, bydle osrane? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby skończyło się jedynie na wy/ru/cha/niu ciebie, to ty będziesz marzył, jak tylko dopadnę cię po tym jak nie pokażesz się we wtorek u mnie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, niezła idea! Rozejrzę się za jakimś włochatym mięśniakiem, który będzie zainteresowany twoim ciasnym ze strachu kakaowym oczkiem. To będzie bardzo dobrym początkiem naszej z tobą przyjacielskiej pogawędki! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanotowałeś sobie adres? To twoja ostatnia szansa wywiązać się ze sprawy z minimalnymi stratami! I zapewniam cię, że nie tylko Olsztyn, ale i Sri Lanka nie będzie przeszkodą na mojej drodze, znajdę cię nawet w afrykańskim buszu, podły tchórzliwy robalu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwestor nie gadaj juz z nim. szkoda czasu na idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×