Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trele morele 23

Olał mnie kolejny facet, bardzo mi przykro

Polecane posty

Gość trele morele 23

własnie uświadomiłam sobie ze ma mnie w dupie i chyba miał cały czas, nie wiem czemu się tak oszukiwałam :O ale mi przykro, kiedy w koncu znajde swoja miłość, kogoś komu będzie na mnie zależało, Boze jaka jestem rozczarowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara mia
Mi też się to wielokrotnie przydarzyło. Nie dzwoni? Nie odpisuje? Nie chce się spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem takim zerem
i też mnie facet olał. Chyba przegrałyśmy życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele 23
znam go od jesieni. Spotykał się ze mną wtedy kiedy chciał, i to od wielkiego świeta, raz na 2 tygodnie :( jak ja chcialam to nigdy nie mógł. Ale byłam ślepa i walczyłam o to. Niedawno wyjechałam na 2 tygodnie z miasta, własnie mijaja te 2 tygodnie i w ciągi tego czasu ani razu sie do mnie nie odezwal, ani jednego glupiego smsa co tam slychać... a ja juz nie chce za nim latać :( własnie sobie uswiadomilam ze tym pokazal dobitnie ze ma mnie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara mia
Mnie olało chyba z 5. Ale tak porządnie. Tutaj sie spotykamy, jest fajnie, albo randka a potem cisza. Prawda jest taka, ze nie byli mna zainteresowani. Jak facetowi sie podobasz, lubi Cie- zabiega. Zrozumiałam to dopiero przy swoim obecnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E nie biadolcie, to się zdarza. ale trzeba się samej sobie też przypatrzeć. Pozdrawiam Was serdecznie Thor Wahl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara mia
Autorko. Nie odzywaj się, nie ganiaj za nim. Widocznie to nie to. Niech spada na drzewo. Trochę minie i zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna lat63
ja mogę zostać twoim facetem jestem wierny i szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna :/
ja też. razem byliśmy od stycznia, wiedziałam że ma żone i jest w separacji. tak mówił. dawałam mu wolnośc nie myslałam że znika u niej od dwóch dni wiem że leciał na dwa fronty bo ona zaczęła ze mną pisac z jego komórki planowałam poważny związek i znowu dupa dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara mia
swoją drogą, po co kogoś tak wodzić za nos. Skoro nam sie ktoś nie podoba, konczy wspołpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara mia
Ludzie, którzy grają na dwa fronty sami niepotrzebnie komplikują sobie zycie, raniac przy tym inne osoby. Znam Pana, który od 4 lat leci na dwa fronty wszystko ma doskonale ulożone, zeby zadna ze stron sie nie dowiedziala. Mieszka w malej miejscowosci, a mimo to mu sie to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara mia
chciałabym poznac pilota samolotów gdzie takiego znajde ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele 23
jak to telefon mu padl? i nie doladowywuje go 2 tygodnie tak? juz nie szukam sobie durnych wymowek ze nie ma czasu, ze pracuje, ze sie uczy, ze sprzata i inne pierdoly nie jest mna zainteresowany i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool story, bro
Autorko (i inne dziewczyny) moge sobie z Wami przybic piatkę :( Właśnie przezywam coś identycznego jak autorka, po raz pierwszy chyba w życiu. Dokładnie - to rozczarowanie jest najgorsze. Faceci są beznadziejnymi tchórzami, lubią mieć "otwarta furtkę" i nienawidzą czegos definitywnie kończyć. A moze mu się jeszcze przydasz do czegoś... to jest właśnie ich myslenie. Musimy być twarde, to są buraki! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna :/
dokładnie otwarta furtka mój tchórz nie odezwał się do mnie od czasu tych smsów ani przepraszam ani spierdalaj no nic założe się że za jakiś czas się wyłoni licząc że mi przejdzie dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele 23
ciekawe czy jak wroce do domu, to czy sie odezwie i bedzie sie chcial spotkac... w sumie to nawet chcialabym zeby sie odezwal i mnie gdzies zaprosil ;) bo wtedy pieknie mu odmówie albo w ogole zignoruje, żeby sobie nie myslal, ze jestem na kazde jego zawolanie i nie chce miec z nim wiecej nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem bardzo atrakcyjna
a też mnie znowu facet olał. Oni są jacyś popieprzeni, że nie chcą takiej atrakcyjnej kobiety jak ja. Oni są tacy źli. :( Dlaczego jestem nadal sama? Nigdy nie miałam nikogo też chce uprawiać seks a nikt mnie nie chce :(A ja przecież jestem taka super laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara mia
Kiedyś też to sobie tlumaczyłąm. Nie oddzwonił bo zgubił telefon, skasowały mu sienumeru, nie mial nic na koncie, byl zmeczony, telefon mu sie rozladowal.. prawda jest taka, ze jesli ktos jest zainteresowany, cch sie spotykać, zalezy mu, to stanie na glowie, zeby sie znami skontaktować. Niektorzy chcieliby miec ciasto i zjesc ciastko. Dlatego zostawiaja sobie wyjscie awaryjne. Autorko, nie idz z nim nigdzie, nie czekaj na kontakt. Nie nim nie zrobi to zadnego wrazenia, a ty bedziesz tylko siedziec i myslec o tym, czekac na kontakt. zacznij zyc swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool story, bro
Swoją drogą zawsze mnie zastanawia męska logika - wiadomo, że większosc facetów jest egosistami, któzy myślą tylko o swoich uczuciach, ale jak można być aż tak zimnym draniem, zeby mieć świadomość, że dziewczyna sie zadurzyła, ze czeka na niego, a mimo to olać bez słowa. Dla mnie to szczyt chamstwa, buractwa i w ogole beznadziejności, dla takich facetów ja już nie widzę ratunku :classic_cool: No ale przecież tchórz nie lubi palić za soba mostów, a nuż będzie mu się kiedyś nudziło, to sie z wielkiej łaski pan hrabia odezwie... A takiego chooja wtedy, dziewczyny! Broń Boże, nie ulegajcie im kiedy sie do Was odezwą znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.04.2013 o 15:31, Gość Ja jestem bardzo atrakcyjna napisał:

a też mnie znowu facet olał. Oni są jacyś popieprzeni, że nie chcą takiej atrakcyjnej kobiety jak ja. Oni są tacy źli. :( Dlaczego jestem nadal sama? Nigdy nie miałam nikogo też chce uprawiać seks a nikt mnie nie chce :(A ja przecież jestem taka super laska.

Hahahahaha!!!!Uhahaha!!!Ale się uśmiałem !!!Narcystyczna p.i.e.r.d.o.l.o.n.a ...!Chcesz uprawiać sex?Kup sobie kij osinowy i wsadz w to swoje cipsko!!Tak atrakcyjna .....Uhahaha!!!!Tępe dzidy z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

hahaha ne sama dziura decyduje, czy ktoś tę ją chce sprzed 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

7

3 minuty temu, Gość Onsam napisał:

hahaha ne sama dziura decyduje, czy ktoś tę ją chce sprzed 6 lat

Może post i z przed 6 lat ,ale z.j.e.b.a.n.y łeb zostanie u niej na wieki.Kolejny facet też zobaczy coś to za ...ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×