Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadmorzechce

szukam noclegu nad morzem

Polecane posty

Szukam noclegu nad morzem w drugiej połowie sierpnia, dla 3 osób i pieska na 7 dni, interesują mnie oferty jak najbliżej morza no i takie , które nie puszczą mnie z torbami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni.musi
Cześć. W ubiegłym roku byliśmy we Władysławowie. Baza noclegowa jest tam bogata, nie powinno być problemu. Swój nocleg znalazłam tutaj http://www.przymorzu.pl/wladyslawowo . Spaliśmy w domku letniskowym, tanio, przytulnie i przede wszystkim blisko morza. Jeśli zdecydujesz się na Władysławowo, koniecznie odwiedź Muzeum Motyli, Ocean Park i wystawę "Magiczny Zawrót Głowy". Dobra zabawa gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkamon
Hej, może spróbuj gdzieś po prostu złożyć zapytanie typu "szukam noclegu" - np. tu http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html#form jest taki specjalny formularz. W moim wypadku to działa, bo tylko piszę mniej więcej czego szukam, a potem dostaję na maila oferty od dopasowanych obiektów, no i coś sobie z tego wybieram. Na ferie i Wielkanoc mi się udało, na wakacje też pewnie spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopalino
zapraszam do kopalina www.kopalino.com.pl wolne terminy niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
www.selena.ta.pl Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atwdjud
My bylismy w jarosławcu. do morza 3 minuty :) jak cię interesuje to podam namiary na maila :) pokoje z łazienkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atwdjud
A i 200 metrow od domu jest Aquapark taki na dworzu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropelewski
Proponuje Dziwnow , mam pensjonat , wysoki standart ,meble hotelowe, pokoje z aneksami i tarasami,przyjmujemy zwierzaczki.Rodzinna atmosfera , ale atutem jest odległość od morza tylko 80 m .Cena w drugiej połowie sierpnia 60 zł od osoby, zapraszam serdecznie , okolica cicha i spokojna www.lazurdziwnow.pl tel.602661662

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szukam ale odwrotnie
bez cudzych dzieci i zwierząt mi się marzy apartament dla dwóch osób wygodny blisko morza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szukam ale odwrotnie
Ropelewski:) A masz skrzydło odizolowane od dzieciaczków i zwierzaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Gościu, mam w lewym skrzydle budynku same dzieciaczki , a w prawym pieski , po środku cisza i spokój, przyjeżdżaj, do plaży tylko 80 m , zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeel_good
ja uwielbiam nasza polskie morze tylko najczęściej jak się tam wybieram to albo przed sezonem, albo we wrześniu, żeby było nieco luźniej. ale coś w tym jest, że trudno jest znaleźć jakiś fajny nocleg. Ja jakiś czas temu odkryłam tą stronę http://www.e-wczasy.pl/ i teraz nie mam większego problemu z tym, żeby znaleźć miejsce do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfastar
Często gdy szukam noclegu korzystam ze stronki myapartments.pl Mają duży wybór apartamentów, także blisko morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam miejscowość Dziwnów (zachodniopomorskie). Mają tam niesamowite plaże :) Tutaj masz adres do pensjonatu położonego w kameralnej części Dziwnowa http://bialy-domek.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, poszukaj na stronie www.myapartments.pl mają duży wybór w miejscowościach nad morzem, można sprawdzić cennik, zobaczyć zdjęcia, porównać opinie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Dźwirzynie jesyt fantastyczny przestronny hotel - Senator, wszystkie luksusy i wygody dla dizeciaków tez, musisz tylko sprawdzić, jak tam z pieskiem, czy można go tam wziąć :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna miejscówka
we Władysławowie: www.lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sianożętach jest dość rozbudowana baza noclegowa, ale ja z pełną odpowiedzialnością polecam ośrodek szkoleniowo wypoczynkowy Imperiall. Oferuje w zależności od indywidualnych potrzeb noclegi w apartamentach, bungalowach i domkach letniskowych położonych tuż przy plaży. Ma bardzo rozbudowane zaplecze i proponuje wiele atrakcji. Z ofertą można zapoznać się na stronie pod adresem www.imperiall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikki99
Bookapart ma fajną bazę noclegową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasad

To zapoznaj sie z tym

tv.olecko.pl/komfortowe-noclegi-nad-morzem/
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooe

Polecam ośrodek GRYF w międzywodziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc
Dnia 12.07.2019 o 12:39, Gość pooe napisał:

Polecam ośrodek GRYF w międzywodziu

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×