Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana0566

Badania na kierunek technik florysta

Polecane posty

Gość dana0566

Witam! Czy miał ktoś robione badania na kierunek technik florysta ? Jesli tak to jak one wyglądaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania wykonuje lekarz medycyny pracy. Skierowanie powinna wydać szkoła bezpłatnie. To są chyba zwykłe badania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu. To szkoła która wyróżnia się na tle pozostałych. Uczciwe zasady, dużo kierunków darmowych. Super jest też to, że zajęcia odbywają się w centrum miasta. Prowadzą je świetni nauczyciele przyjaznie nastawieni do słuchaczy. Dużo zajęć praktycznych i co też jest wielkim plusem mają wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam jak się zapisywałam do Plus edukacji- swoja drogą polecam tom szkole. no badali mi wzrok, oddech itp podstawowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu 2 lata temu kończyłam ją i bardzo miło wspominam. atmosfera była świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×