Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

Mierzenie temperatury termometrem elektronicznym

Polecane posty

Gość gość
Zaczęłam mierzyć od tego roku przez nonContact i bardzo jestem zadowolona z urządzenia, podczerwień dużo ułatwia, nie ma zabawy z trzymaniem termometra pod pachą i siedzeniem ileś minut żeby zmierzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze mierzy nonContact, lubię w tym modelu że sobie mogę nim sprawdzić tempkę też butelki z mlekiem, czy tam dowolnego innego przedmiotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Non contact i tak samo jak inne mamy mogę polecić. W zasadzie potwierdzę to co było już mówione – szybki i dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zwróciłam uwagę w NonContact na wyświetlacz, bardzo czytelny jasny przejrzysty z wygodnym efektem lupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wyszukać sobie dobre termometry przez portal http://rankingtermometrow.pl/. Masz tutaj ranking z ocenami poza tym każdy jeden termometr ma swój opis i zdjęcie także wiadomo jak działa jak wygląda i całą resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze mierzy nam MultiTemp już od jakiegoś czasu, też mogę ten model polecić. Wygodne przy opiece nad niemowlakiem ale też takie badanie świetnie się sprawdza przy starszych dzieciach. Najczęściej mierzę bezdotykowo, chociaż jest też tutaj możliwość klasycznego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zamawialiście ten termometr NonContact?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem kupiłam go w Alma Med. Polecam bo świetnie się nam sprawuje już od kilku misięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

U nas w domu używamy  MultiTemp i mam też dobre zdanie o tym modelu. Jest sporo opcji jeśli chodzi o samą technikę badania, bo żona często mierzy temperaturę u synka w uchu, ja wolę z kolei zmierzyć przy skroni bezdotykowo. Dobry rodzinny termometr, nada się przy maluszku kilkumiesięcznym i też sprawdzi się u dorosłego. To jest polska marka Sanity, gwarancji mamy na niego 36 m -cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rett
Dnia 18.12.2018 o 15:51, Gość karol napisał:

U nas w domu używamy  MultiTemp i mam też dobre zdanie o tym modelu. Jest sporo opcji jeśli chodzi o samą technikę badania, bo żona często mierzy temperaturę u synka w uchu, ja wolę z kolei zmierzyć przy skroni bezdotykowo. Dobry rodzinny termometr, nada się przy maluszku kilkumiesięcznym i też sprawdzi się u dorosłego. To jest polska marka Sanity, gwarancji mamy na niego 36 m -cy.

Ja też będę w superlatywach pisał na temat MultiTemp. To nasz pierwszy termometr z podczerwienią i tylko żałujemy z żoną że kupiliśmy sobie coś takiego dopiero przy drugim dziecku...bardzo ułatwia wszelkie zabiegi, choćby zrobienie mleka czy kąpieli, można w 1 s sprawdzić ile dana rzecz ma st C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena

Potrafi się przydać termometr Non Contact odkąd zostaliśmy rodzicami...zmierzy gorączkę przez podczerwień bez specjalnego ustawiania niemowlaka do badania, ale też sobie można tym termometrem zmierzyć temperaturę w pokoju czy nie jest za gorąco/zimno, a staramy się raczej nie przegrzewać synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja używam starego rtęciowego i umieszczam go dziecku pod pachą. Oczywiście trzymam je wówczas na kolanach, żeby mu termometr nie wypadł. Mam elektryczny ale nie ufam mu ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Mega jestem zadowolona z modelu Multitemp. Mierzy wszystko, od gorączki na mleku w butelce kończąc. Fajna przydatna rzecz żeby lepiej i bezpieczniej opiekować się niemowlakiem, zwłaszcza jeśli ktoś jest młodym rodzicem i totalnie nie ma doświadczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjjkk

Jest sporo różnych termometrów bezdotykowych na rynku więc myślę, że jak zerkniesz sobie do sieci to coś sensownego będziesz w stanie znaleźć. W ofercie Sanity między innymi możesz znaleźć FastTemp, fajny termometr, nieduży, praktyczny, szybko robi pomiary więc dla całej rodziny będzie świetną opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Długi czas byłem zdecydowanym zwolennikiem tradycyjnych termometrów, ale faktycznie obecnie już wiem, że przy dziecku nonContact od Geratherm był koniecznym zakupem. W pełni jestem z niego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Zdecydowanie warto podpytać w aptece jak chcecie kupować jakieś urządzenia medyczne, ja tak zrobiłem przy termometrze i dostałem model Fast Temp, w dobrej cenie, pomiar szybki i wiarygodny, urządzenie naprawdę profesjonalnie zrobione, warto się nim zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×