Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilka2323323

czy wg was za bardzo dbam o higiene?

Polecane posty

Gość Emilka2323323

biore prysznic 2 razy dziennie , zeby myje 3 razy dziennie lub 2, wlosy myje co 2 dzien lub codziennie. codziennie zmieniam bluzke , sweter czy bluze nosze max 2 dni , spodnie nosze 2 dni (albo spodnice ), oczywiscie bielizne codziennie zmieniam jedna osoba mi powiedziała ze przesadzam z ta higiena. miała racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwuuuuujka
nie, jestes brudasem wg mnie bo nie myjesz rowu jak sie wysrasz fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka2323323
no i oprocz tego dbam o siebie tzn zawsze depilacja , paznokcie musza byc zrobione itd tak sie lepiej czuje ,a slyszałam nie raz ,ze przesadzam z ta dbałościa o siebie , ale wtedy mam tez lepsze samopoczucie bo czuje sie bardziej zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka2323323
myje jak sie ,, wysram " zawsze ,ale tego akurat nie pisałam bo myslałam ,ze to oczywiste i kazdy tak robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiuhug
a kto ci pierze i prasuje? Mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagaffdada
No daj spokoj...z kim Ty sie zadajesz?przesadnie dbasz o higiene?tyle ile powinnas!!!a gdybys brala prysznic 5 razy dziennie to co?widocznie masz taka potrzebe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżejms0052
Biorę prysznic 2 razy dziennie, po każdym posiłku myję zęby, włosy myję codziennie, bluzkę roszę "na raz", poza domowymi, które posiadam na zmiany, planu szczegółowo przestrzegam. Bieliznę zmieniam 2 razy dziennie, pracowa i domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka2323323
sama sobie piore i prasuje :) mieszkam sama wiec raczej nie mam innego wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiuhug
wg mnie z prysznicem przesadzasz. Raz dziennie wystarczy. I prania spodni co drugi dzień też sobie nie wyobrazam. reszta ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka2323323
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro sie z tym dobrze czujesz
to co komu to przeszkadza, chyba ze mieszkasz z kolezanka i zajmujesz lazienke na pol dnia, wtedy mozna sie wk.....c nawet na sympatyczna osobe, ale jak masz lazienke tylko dla siebie to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopen
jak często srasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7676473432
prysznic dwa razy dzienie wg lekarzy nie jest zdrowy , mimo to- robi tak większosc osób w kraju... włosy ok, bluzka zmieniana codziennie to przesada, chyba że się nei wiadomo jak i gdzie brudzisz. Nadmierna higiena często powoduje alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sobie skór niszczysz, chociaz ja sobie nie wyobrazam sie umyc np po cwiczeniach czy po kapieli w morzu w basenie, wlasciwie latem tez czesto sie kąpałam 2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli tak robisz codziennie to
OK, ale jesli tak jak moje znajome ze do pracy wymalowane i z fryzura jak z salonu no i oczywiscie mycie gruntowne kilka razy dziennie a na przerwach obowiazkowo poprawa fryzury i makijazu, a w weekend nawet zebow nie umyja i chodza w pizamie przez 2 dni to by bylo popisem na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGDAN PRAWDZIWY POLAK
NAJLEPIEJ TO INO JEST JAK W POLU SIE ROBI DUZO CALY DZIEN ALBO I TYDZIEN A KOMPAC TO TRZEBA SIE W SOBOTE WIECZOR CZYLI DZISIAJ BO JUTRO MSZA W KOSCIELE I CHODZI O TO ZEBY PROBOZDZ NIE MIAL DO NIKOGO ZASTRZEZEN JA I MOJA RODZINA ZAWSZE KOMP[IEMY SIE W SOBOTE I JEST DOBRZE, PO CO CZESCIEJ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemZWarszawy
A ja biorę prysznic 2-3 razy w tygodniu, a głowę myję codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy sie powinno myć jak tego potrzebuja, niektórzy maja tłuste po jednym dniu inni moga sobie pozwolic na wygode no co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7676473432
włosy sie robią tłuste- tym tłustsze im sie je częścej myje. ze skóra podobnie, łojotok sie zwiększa jak sie je częściej myje, bo to odruch obronny... wiem że to szok dla niektórych, bo w Polsce sie patologicznie ludzie boją brudu- zapóznienia cywilizacyjne z komuny. Oczywiscie to tez kwesita wykonywanego zawodu, wiadomo że co innego górnik, co innego - informatyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiuhug
większość osób w kraju bierze prysznic dwa razy dziennie? Chyba w różnych krajach żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobromirZeŚredniowiecza
Ja żyję tak jak ludzie żyli w średniowieczu. Unikam wody jak ognia, przez co ludzie mnie unikają jak ognia. Bo przyzwyczaili się niepotrzebnie do ładnych zapachów, a przecież kiedyś ludzie żyli w tym co dziś nazywamy brudem, nieczystością i ich węch był dostosowany tak, iż te zapachy nie były wcale nie przyjemne, ale zwyczajne, codzienne... Niestety urodziłem się kilkaset lat lat za późno. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7676473432
tzn w kraju czyli w Polsce, a np. w UK biorą raz dziennie, że nasi emigrnaci sie dziwią, jak landlord pyta czy bedą brali prysznic rano czy wieczorem, oczywiscie najczęściej, bo są wyjatki tzn ni akazda osoba w danym kraju robi wszystko jak reszta, chodzi o ogólną tendencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkk\
prysznic wieczorem, zęby 2 razy na dzien, bielizna, skarpety codziennie, koszulka co drugi dzien, spodnie i reszta co 3-4 dni w zaleznosci od potrzeby (przebieram sie po pracy w dresik) a i wlosy co drugi dzien, paznokcie raz w tygodniu, depilacja w zaleznosci od potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Drzazga
no wlasnie w jakim syfie sie obracasz,ze cywilizowane nawyki....wydają sie komuś dziwne???:O jestes modelowym przykladem cywlizowaneg czlowieka...inni powinni brac z ciebie przyklad. Ddałabym jeszcze do tego czeste mycie rąk!!!I NIE TYLKO PO WC,ALE PO KAZDYM POWROCIE DO DOMU...:) Ja nie mam prysznica ani wanny...ale zawsze rano myję sobie tułow i pachy nad miską...Zęby po sniadaniu ,popludniu na jakies tam wyjscie i przed snem.Jesli uzwyam antyperspirant to moge nosic bluzkę max 2 dni...sweter tez,a ja nie uzwyam to daje ją do prania po 1 dniu chodzenia.Spodnie noszę tydzien .Majtki zmieniam czasami 2 razy dziennie.:P Wlosy myję co 3 dni -jak nie mam nic waznego, zalatwic.jak mam cos waznego to mogę nawet codziennie.Dlonie myję zawsze jak tylko wchodze do domu (czasami 5-6 razy dziennie),PRZED Jedzeniem zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Drzazga
przed snem myję same stopy i piorę skarpety :) Przemywam twarz nawilzającym ,oczyszczjącym tonikiem co 5 godzin... ani mi nie wysusza ani nie natlouszcza...a daje uczucie nieskazitenej czystosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×