Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lajka21

Problem z piersiami

Polecane posty

Witam. Proszę was o sprawdzone sposoby an mój problem. Jestem załamana ponieważ moje piersi są strasznie obwisłe ( są spore ) ale wiszą, a to nie wygląda ciekawie bez biustonosza. Chcialabym żeby mimo wszytsko coś sprawiło, że będą wyżej i będą trochę bardziej "stały". Jest to dla mnie szczególny kompleks ponieważ mam dopiero 18 lat, a moje piersi wyglądają okropnie. Problemem głównym jest to, że skora na piersiach jest bardzo zniszczona rozstępami przez co skóra jest rozciągnięta i nie podtrzymuje biustu. Da się to jakoś naprawic ? Ćwiczenia, masaże? może coś jeszcze ? Szukam sprawdzonego sposobu , ktory naprawdę pomoże. Nie mam zamiaru robić żadnych operacji. Proszę o dokładne opisy to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim zastanów się czy nosisz odpowiedni rozmiar stanika. Przypuszczam, że nie, bo jeśli tak by było to Twoje piersi nie byłyby obwisłe w tym wieku. Większość kobiet upycha piersi w zbyt małych stanikach a potem narzeka, że ma je obwisłe albo rozlazłe. Po pierwsze zatem dobrze dobrany stanik po jakimś czasie poprawi ich kształt. Po drugie z ćwiczeń polecam pompki, wzmacniają mięśnie nad biustem przez co podnoszą go do góry. Po trzecie nawilżanie i ujędrnianie skóry biustu, na rynku jest masa produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsnna
Jak wyżej: dobrze dobrany biustonosz (odpowiednio ścisły obwód i duża miska, większość kobiet nosi staniki dużo za luźne i z za małymi miseczkami, np. 75C zamiast prawidłowo dobranego 65F). Idź na forum Lobby Biuściastych albo do któregoś z tych sklepów, tam CI pomogą: http://stanikowamapa.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Prócz tego co napisały już Dziewczyny mogę dodać że dobre dla biustu są naprzemienne ciepłe i zimne prysznice. Kończysz zimnym i później jakiś dobry balsamik wklepujesz w nie. Co do ćwiczeń, to musisz wzmocnić mięśnie klatki piersiowej, tu masz przykłady ćwiczeń: http://www.trenerka.info/?kat=31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnghsdhf
Mi na forum dla matek po porodzie polecili mi kiedyś masaże mniej więcej tak jak tutaj jest to napisane, a i dodatkowo jeszcze inne ćwiczenia są. http://www.wieksze-piersi.w8w.pl/cwiczenia-na-powiekszenie-biustu.html Ponadto dobrze robi basen - przede wszystkim pływanie żabką Jak o rozstępy chodzi to wcale nie musi być to spowodowane złym stanikiem, zależy kiedy się zrobiły, mi przy pokwitaniu pojawiły się właśnie na biuście i pośladkach bo skóra nie nadążyła niestety za wzrostem. W momentach gdy bardzo chudłam to robiły się dużo bardziej widoczne no i biust też zaczynał wtedy gorzej wyglądać. Stad moje pytanie czy nie straciłaś ostatnio dużo na wadze? Dodatkowo strączkowe mają fitohormony,które pozytywnie wpływają na wygląd biustu, są tez tabletki z fitohormonami niby że na powiększenie biustu (znajoma miała kompleks małego biustu i zażywała, twierdzi ze działały) ale one powinny działać właśnie w ten sposób że piersi robią się pełniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×