Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentkaaaaaa

Iść na studia ????

Polecane posty

Gość studentkaaaaaa

Moim zdaniem nie warto , bo i tak ludzie po studiach nie mają pracy lepiej iść chyba do szkoły policealnej ... Moi rodzice i rodzina mówią że mam iść na studia ??? Co wy o tym sądzicie ??? Czy warto iść na studia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy_28
pewnie że warto, choćby dla radości studiowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciolo
warto jak się chce to robić,nie warto jak się idzie tylko dla rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezyk geograficzny
a chcesz poszerzyc swoja wiedze o swiecie? czy wystarczy co twoj wlasny grajdolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitalizm to utopia
A po szkołach policealnych to ludzie zarabiają kokosy? Mamy bezrobocie i każdego to może dotknąć. Na studia warto iść, bo teraz to standard. Nie wnikam w to, czy to dobrze czy źle, ale prawie każdy jest magistrem lub licencjatem i jest to po prostu norma w niektórych zawodach (w innych nie). Może dobrym pomysłem byłaby szkoła policealna a potem studia? Nie warto isć dla rodziny czy dla mody, ale zdecydowanie warto brać to pod uwagę, dopóki jesteś młoda i nie musisz poświęcać np. czasu z dziećmi. W wieku 30+ studiowanie jest ciężkim obowiązkiem i lepiej mieć to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrryyy
kto skasował mój post ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśleć jak chomik
ojej to złe pytanie, nie chodzi o to czy warto czy nie, ważne jest to co ciebie interesuje, i to co chciałbyś robić w życiu, studia mają tylko ewentualnie pomóc w realizacji tych zamierzeń, rozwinąć je - jeśli chcesz iść na studia tylko po to aby iść, to rzeczywiście nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaaa
No własnie ja nie chcę iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśleć jak chomik
poza tym czasy są już inne niż kiedyś - teraz dzięki rozwojowi internetu i dostępu do informacji każdy praktycznie może się edukować w domu, a kiedyś to rzeczywiście trzeba było iść na studia by pewne rzeczy poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrryyy
jak nie chcesz iść to nie idź, strata twojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×