Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nadwagaaaaa

19 kilogramów nadwagi

Polecane posty

Gość Nadwagaaaaa

Trochę mi się przytyło przez zimę, czas coś z tym zrobić. Jak do lata mogę schudnąć 19 kilogramów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Do lata? Lato rozpoczyna się pod koniec czerwca. Czyli chcesz schudnąć 19 kg w nieco ponad 2 miesiące. Nie radzę! Bezpieczne chudnięcie to 2 do 4 kg miesięcznie. Poza tym warto pomyśleć o tym jak zachować szczupłą sylwetkę na stałe, a niestety zbyt szybkie schudnięcie spowoduje efekt jo-jo. Musisz zacząć odżywiać się zdrowo i uprawiać sport, to podstawa. Nie ma bezpiecznej i łatwej drogi na skróty. Za to za wytrwałość zdobędziesz piękną sylwetkę, a przy zachowaniu zdrowej diety i ruchu zachowasz ją na lata, a nie tylko na to lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczenia to podstawa jak chcesz schudnąc tyle kg. a co do jedzenia to raczej bym tylko unikala słodkichy i tłustych rzeczy, gazowanych napoi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnyffffffffff
wyrucham cie to schudniesz od razu o 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Moim celem jest schudnąć 27 kilogramów łącznie do lata ;) Udało mi się już schudnąć 12ście kilogramów w 5 tygodni i jak tak dalej pójdzie to do lata dam radę ;) A w odchudzaniu pomogły mi tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro. A ja pierwsze opakowanie dostałam w prezencie od kobiety która mi je poleciła. Do tego przeszłam za jej radą na zdrową żywność nisko przetworzoną a z aktywności fizycznej to spacerki z dzieciakami i na plac zabaw. Teraz już jest coraz lepsza pogoda to wychodzimy częściej, aktualnie u mnie 10 stopni ciepła i słoneczko świeci co jakiś czas )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowe chudnięcie to około 4 kilo miesięcznie, jeśli schudniesz tak dużo (19 kilo) w dwa miechy to wróci Ci z nawiązką, gwarantuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×