Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ParaKurka

10g do polowy maja,zaczynam od jutra!Kto ze mna?

Polecane posty

Gość ParaKurka

Mam 19 lat,waze 76kg (utylam 14kg w rok) nigdy tyle nie wazylam, niedlugo wyjezdzam na wczasy a nie moge na siebie patrzec...Patrze w sklepach na stroje kapielowe i plakac mi sie chce. Dodam ze nie utylam gwaltownie, stopniowo...od kiedy tylko przestalam brac tabletki anty. Postawilam sobie cel, 10g do polowy maja. Kupilam tez hulo hop (te masujace 1.7kg) ktore ponoc potrafi zdzialac cuda. Mam sporo rozstepow :( zaczely pojawiac sie ok.3 miesiecy temu, jeden za drugim... Ale dam rade! Jest ktos ze mna? Razem zawsze razniej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solemiomio
A nie lepiej bylo nie tyc? Teraz placz I zgrzytanie zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkakatka3
10g ??? Ambitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ParaKurka
Nie rozumiem ciebie w ogole :/ Ograniczalam posilki i kalorie ale nic z tego,niestety... W momencie odstawienia tabletek antykoncepcyjnych zaczelam tyc..i tyc i tyc..moj tryb zycia zmienil sie na bardziej aktywny,jem mniej a wciaz tyje. W sumie... Moj glowny problem polega na tym, ze nie dam rady nic przelknac rano, w sumie to nawet do ok.15stej..po poludniu wiec zjadam jeden posile (sporawy) i to wszystko, nie dobrze mi na sama mysl o jedzeniu sniadania,staram sie zmusic sama siebie,zrobic to na sile ale trudno mi cokolwiek przelknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ParaKurka
Na dodatek od tygodnia gram w tenisa... po 2h dziennie, mam nadzieje ze to tez cos da, mam zamiar zwazyc sie dopiero na weekend,kupilam tez sprzeci do gotowania na parze i dietetyczne produkty, kto wie...moze akurat cos ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×