Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość męczy mnie to strasznie ee

Moja dziewczyna jest wyższa ode mnie. Chcę odejść. Nie radzę sobie z tym

Polecane posty

Gość męczy mnie to strasznie ee

Tzn nie chce tego ale wszystko na to wskazuje, meczy mnie presja otoczenia, ciagle docinki i dziwne komentarze, moze jestem slaby psychicznie, nie wiem... ja mam 177 , ona 185, jak na kobiete b.wysoka. Sa tu takie pary czy tylko ja 'wymyslam'' problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loletta987
Wymyślasz! Co to ma za znaczenie, że ona jest wyższa?! Serio, nie rozumiem takich "problemów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz sie zacznie
ze facet zaczyna sie od 180 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjklkl
Jak jej to pasuje i tobie, kochacie sie to olej komentarze. Polacy tacy już są, naród śmieciarzy, zakompleksione gówienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loletta987
Mój ma 169 ja mam 167 i już 6 lat razem. Jakoś mi nie przeszkadza, ze nie ma 180 cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loletta987
Bo kurde kobieta ma wpływ na wzrost! Weź się człowieku klepnij w czółko bo bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan :o nie masz 160 tylko prawie 180 , napewno nie jest zle a ludzie lubia gnebic innych bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loletta987
I? Poprawiłeś/aś sobie humor? Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli facet nadrabia inteligencja, obyciem, fajnym charakterem i ogolna aparycja czyli Fajny ubiór, zadbanie o ciało, twarz to uwierzcie sporo dziewczyn ma w dooopie wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest typowy przykład
Ile macie lat? Dobrze się dogadujecie? Chyba jeszcze jesteś niedojrzały... Co jest ważniejsze, miłość życia czy dziecinne opinie kumpli?? Wolisz zaprzepaścić miłość dla nich?? A po latach możesz sobie pluć w brodę, że dałeś się omamić zazdrosnym, którzy takiej fajnej nie spotkali! Znam takie związki jak Twój i ludzie są już małżeństwem, szczęśliwym! Ale do miłości widać trzeba dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest typowy przykład
Mój chłopak ma 173 cm i ma powodzenie. Ma to coś, że przyciąga nawet sporo większe od siebie dziewczyny, miał taką jedną. Ja w obcasach jestem wyższa od niego i co? i nawet mnie to kręci :) A niech się inni zastanawiają co on takiego ma, że ja wybrałam jego a nie ich (mam powodzenie). Inny mój znajomy, podobnego wzrostu nawet bardzo by chciał mieć taką wysoką modelkę przy sobie :D To jest zaszczyt dla faceta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest hmm
Jak masz takich dziecinnych kumpli, to może warto ich zmienić? Po co się kumplować z szydercami? Powinni szanować Twój wybór!!! To TY wybierasz z kim chcesz być, nie oni!! Pewnie jest z niej fajna dziewczyna i są zazdrośni. A oni mają dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo na tym świecie
ludzie są beznadziejnych. mój facet jest ode mnie niższy o 9cm jakoś nie płacze z tego powodu. znam wiele związków gdzie kobieta jest wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram wpisy powyżej
bardzo mądre to i prawdziwe!! słuchaj ich Autorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego ty jestes
Nie ma duzej roznicy, a kumpli to sobie zmien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam20
Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 186 a moja 196 i co ? Jest pieknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim związku obie strony muszą akceptować wzrost drugiej osoby. Opinie otoczenia najlepiej olać albo właśnie zmienić znajomych. Chodzi o to jak się dogadujecie. Takich par jest mało i zawsze tak będzie, ale gdyby było to powszechne, to nie mielibyście takich wątpliwości. Czasami trzeba mieć odwagę płynąć pod prąd. PS. Ja też mam niższego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×