Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysza_87

Korzystała któraś z wypozyczalni aut w warszawie??

Polecane posty

Gość gość
A opłaca się wypozyczac auto? Przecież to wszystko drogie jest. lepiej tramwaj, autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura150
hej ja już kilkarazy wypożyczałam auto w www.mobicars.pl - jestem bardzo zadowolona najniższa cena i zawsze nówiutkie auta- 10/10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryccja35
Ja wypożyczam w www.auto-zastpecze.info mają różne marki i modele samochodów, dodatkowo tych formalności potrzebnych do skorzystania z usługi nie jest dużo, co uważam za spory plus. Na stronie macie podane wszystkie potrzebne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassia445
świetna ta firma www.auto-zastepcze.info ! Ostatnio miałam wypadek i pomogli mi bardzo szybko dając auto zastępcze, w ciągu godziny już miałam nowe auto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellow submarine
Ja korzystałam z Ursyn Cara i muszę przyznać, że współpracę wspominam dość mile :) Sprawdźcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze wcześniej ktoś pisał o busie w Proximy. Mam w najbliższą niedziele chrzciny i n a cito poszukuję busa - musicie mieć tam swojego kierowce czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie wypożyczam w http://forcar.com.pl/ jest spory wybór samochodów osobowych i dostawczych, a przy tym niezbyt skomplikowane procedury, więc można spokojnie wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra z szwagrem którzy mieszkają za granica kilka lat temu wypozyczyli w w wa-we samochód gdy przyszło do zwrotu przyjechało dwóch panów z firmy którzy od razu wiedzieli gdzie jest samochód uszkodzony ,oczywiscie siostra ze szwagrem jak brali auto tej usterki nie widzeli a ci panowie od razu do usterki:D a ze samochód zwracali na lotnisku czas ich gonił bo mieli odprawe i lot to przyparci do muru zapłacili 600 zł ,niestety nie pamietam nazwy tej firmy bo to było pare lat temu ,ale trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatecznie wzięliśmy te busiki z Proximy na te chrzciny. Wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w warszawce nie ale we Wrocku i Poznaniu i byłam MEGA zadowolona dlatego gdyby ktos akurat szukał to zdecydowanie warto www.carrental-poznan.pl małe kaucje, ładne auta i czysto w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od paru tygodni korzystamy z rodziną z wypożyczalni Verdecar www.verdecar.pl ,która znajduje się na u.Łodygowej,mają samochody nie starsze niż 3 lata ,czyste ,pachnące,obsługa bardzo miła a przy tym mają foteliki dla dzieci gratis,jak potrzeba nawigacje też dokładają ,naprawdę szczerze polecam dla mnie i mojej rodziny numer jeden w Warszawie ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcelina
Ktoś tam w górze pyta, czy opłaca się wypożyczać auto. wszystko się opłaca jak umiesz znaleźć dobre warunki. Nie wszędzie każdy dojedzie busikiem. Ja brałam taksówkę z Okęcia to tak mnie wydoił kierowca, że dziękuję bardzo. Za 2 km zapłaciłam ponad 30 zł!!! no to jak za 50 na cały dzień można auto wynająć to jest jednak różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkochanaana
często z mężem podróżujemy, zawsze korzystamy z Coridon Cars (www.carrental-poznan.pl) bo za każdym razem dostawaliśmy auto wyglądające jak nowe z salonu, sprawne technicznie, na dodatek za grosze. Niewątpliwym plusem jest to że wypożyczają również jak chce się tylko na lotnisko, a nawet dowożą auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypożyczalnia VerdeCar na najwyższym poziomie,duży plus za indywidualne podejście do klienta.Ceny adekwatne do oferty,a przy tym przejrzyste i bez zbędnych dodatkowych kosztów.Obsługa również na duży plus.Dla mnie numer jeden w warszawie .Zdecydowanie polecam . www.verdecar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coridon sa spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My teraz na przewóz gości z Kościoła na salę gdzie było przyjęcie wzięliśmy na 1 dzień 2 busy z proximy. Czyste i zadbane. Z rozliczeniem 0 problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cenowo jak cie to wyszło? Kierowcy swoi czy można u nich zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka3
A znacie WorldTrans? Zajrzyjcie sobie na ich stronę. Oferują również wynajem długoterminowy. My po wypadku wypożyczyliśmy od nich auto, bo ubezpieczyciel nie raczył nam dać zastępczego. Tutaj http://worldtrans.pl/rezerwacja-samochodu/ można dokonać rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam ostatnio z car4all. Dosyć dlugo zmieniałam wypożyczalnie bo zawsze bylo cos nie tak. Duze sieciówki mi nie pasowały ze wzgledu na wieczne problemy w związku z czym poszukiwania padły na mniejsze firmy. Samochod byl czysty i pachnący i przede wszystkim cena byla rewelacyjna. Z czystym sumieniem moge Ich polecić. Car4all.com.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana my w tej Proximie za jeden dzień zapłaciliśmy chyba z 500 zł, ale mieliśmy auta na wyłączność przez cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kierowca swój czy od nich tez szansa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wypożyczalnie samochodów . Duży wybór aut i bezproblemowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×