Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yellokl

Pilne! Szukam artykułów dotyczących prawa pracy

Polecane posty

Gość yellokl

Witam! Jestem obecnie na urlopie macierzyńskim do października, a umowa w pracy kończy mi się w czerwcu. Czy pracodawca ma prawo mnie zwolnić? Jak to wygląda pod względem prawnym? Podrzućcie jakąś stronę z artykułami na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basialkas3
musi ci przedłuzyć umowę przynajmniej do końca urlopu macierzyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor Naruszewski
Polecam fajną stronkę rady pracowników. Sam niedawno korzystałem, pracodawca nie chciał mi wypłacić zaległego wynagrodzenia i musiałem napisać oficjalne pismo. Nie wiedziałem na początku jak, a chciałem żeby wszystko się tam pod względem prawnym zgadzało. Znalazłem stronę w wyszukiwarce i naprawdę się przydała, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daer_rc
Szef ściągnął mnie z urlopu wypoczynkowego. Pojechałem z rodziną na Mazury odpocząć, a tu dziś telefon. Miałem do pracy wrócić dopiero w następny poniedziałek, a jestem już dzisiaj. Żona zła, dzieci smutne, o mnie nie wspomnę. Musi mi oddać koszta przejazdu prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrc
Tutaj zobaczysz dużo artykułów na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrc
Ale ze mnie gapa tu dużo informacji na ten temar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny problem. zostałem ściągnięty z urlopu bo szef koniecznie potrzebował mnie na miejscu. zastanawiałem sie czy mogę mu odmówić ale niestety nie . mógłby mnie zwolnic poczytałem trochę w necie i znalazłem taki artykuł. http://www.radapracownikow.pl/ODWOLANIE-Z-URLOPU-WYPOCZYNKOWEGO,327,baza-wiedzy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×