Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

norlasnp

Jak zrobić prezentację multimetialną?

Polecane posty

Witam! Muszę zrobić prezentację multimedialną, ale nie wiem jakiego programu użyć. Na co dzień nie wykonuję takich reczy i nie mam potrzebnego programu. Proszę o pomoc i wskazanie jakiegoś darmowego programu do tworzenia prezentacji. Z gółry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdshgs
hej, jeśli masz w komputerze program office (word , excel itd.) to tam jest taki program power point i w nim robi się prezentację multimedialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia67
open office

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarar
po instalacji musisz utworzyc nowy plik o nazwie Nowy OpenDocument Prezentacja.odp, a tworzenie prezentacji jest dość intuicyjne. Pozdrawiam, Roman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiggg
normalnie...dodajesz tylko nazwe slajdu i tekst i tyle. pokazują Ci sie slajdy po lewo... więcej zdjęc, mało tekstu - tekst mozna dopowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajk99
Jasne! Zapisując musisz wybrać "Zapisz jako typ:" i zaznaczyc plik *.ppt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahadadf
też robie prezentacje w tym open office bo używamy tego w szkole, niezły program chociaż powerpoint ma wiecej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tworzeniu prezentacji pamiętaj aby nie umieszczać w niej zbyt dużej ilości tekstu. Wszelkie dane o ile to możliwe staraj się przekazywać w formie grafik, wykresów czy map. Tu masz fajny program, który umożliwia przedstawianie danych z MS Excel na mapach przypisując dane do wybranej lokalizacji > http://vtmaps.com/pl/mapa-polski-i-excel/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przygotuj się na kilka godzin roboty ;) To wbrew pozorom nie jest takie proste. Zawsze jednak możesz zlecić to profesjonalistom, znalazłam np. Prezentika.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×