Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sss343

gdzie przez net można kupić ładną sukienkę na wesele?

Polecane posty

Gość sss343

jakąś midi z krótkim rękawkiem, może być z koronki... ale żeby byla elegancka na allegro nic nie ma, na zalando 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norroo
tak trudno iść do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggii88...
możesz jeszcze zajrzeć na bonprix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss343
dzięki znacie jeszcze podobne strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Ja najwięcej ubrań w tym roku to zamawiałam od sklepu online Lejdi - www.lejdi.sklep.pl . Tu zawsze można coś znaleźć, a to jakąś fajną dziadzinową sukienkę, a to sweterek...no i mają bardzo porządne torebki do noszenia na codzień. Po raz pierwszy kupiłam sobie torebkę, która mi się nie rwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelka
ja właśnie się zakupiłam w qios que ja lubię ich za niewyszukane fasony i dobrą jakość ubrań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demita
QIOSQUE ma swietna jakosc, do tego skoro sa online to na spokojnie robi sie tam zakupy, co sobie ogromnie cenie :) A sukienek masz mnostwo cale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borysyka
fajny jest ten sklep - mają ładne sukienki i dobrej jakości! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj www.ladylab.eu. Na stronie sama zaprojektujesz jaka chcesz! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam już z tzch pl wszystko spoko tylko doszło do mnie po ponad tygodniu... ale za taką cenę się opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordella
Nie umiałabym kupić sukienki przez neta, bo przecież nie wiecie jak będzie leżała i czy będzie wam pasowała. A jak się okaże że coś jest nie tak to z odsyłaniem znów problem. stanowczo wole iść do sklepu, przymierzyć i dopiero kupić. Na wesele koleżanki kupowałam w outletowym centrum handlowym. Nazywa sdię to Fashion House i można kupić niemalże wszystko w jednym miejscu za nieduże pieniadze bo zawsze trafiam na jakieś wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię kupować na www.nunu.pl...maja naprawdę bardzo duży wybór sukienek na różne okazje-fajna jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgf
A sprawdzałaś ofertę tego sklepu http://lejdi-sklep.pl? Od kiedy do niego trafiłam, to tylko tam zaopatruje się w sukienki na różne okazje. Znajdziesz tam mnóstwo najmodniejszych modeli, które są idealne i na studniówkę i na sylwester. Zamówienia szybko są realizowane a w dziale wyprzedaże można upolować fajne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sukienki z Cotton Club. Bardzo fajne, eleganckie, podekreślające figurę. Do koloru do wyboru:). Przez internet kupisz na www.sklep.cottonclub.pl . Fajna, polska firma :). I rzeczy są dobrej jakości, o co w dzisiejszych czasach ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania www.trynite.pl można spokojnie nosić ładnych parę lat. Jakość wykonania o głowę przewyższa większość marek dostępnych w sieciówkach. Są naprawdę solidne, a do tego mają nowoczesny design. Szczerze mogę polecić zakup tych ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddds
Zobacz na stronie www.flyordie.com.pl Kupiłam u nich sukienkę i jest rewelacyjna! Jutro złożę kolejne zamówienie, bo już widzę że to wartościowa firma. No i można zamawiać przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annak22
Skoro szukasz czegoś polskiego - czyli również produkowanego w Polsce, a nie w Chinach czy Bangladeszu, to mogę śmiało polecić sklep www.flyordie.com.pl - kupisz w nim ubrania marki Fly or Die, moim zdaniem ścisła czołówka jeżeli chodzi o europejską modę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jakiś określony fason?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym sklepem internetowym jaki ostatnio odwiedzam jest Fly or Die - widziałam tam kilka nowoczesnych i wyjątkowych rzeczy - myśle, ze uda Ci się wybrać jakąś fajną sukienkę na wesele/ może jakaś spódnica w zestawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keptana
W zasadzie to każdy może sobie coś sensownego dopasować, w każdym przypadku jednak bezpośrednio zależy to od budżetu, zerknijcie - http://www.almonds.pl/sukienki Bo wybór to jest akurat ogromny. Zaprzeczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj w sklepie internetowym www.styliamoda.pl ja tam kupuje ubrania i jestem bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu kupiłam fajną sukienkę od projektantki http://www.weronikalipka.pl/sklep Babka ma fajne pomysły a sukienka jest świetnej jakości, to zupełnie co innego niż masówka z sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2290
ja polecam butik https://naia.com.pl/ Kupuję u nich od czasu do czasu i zawsze mają coś fajnego. Bardzo duży wypór sukienek więc na pewno znajdziesz taką na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegancka sukienka z krotkim rekawem ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×