Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sss343

gdzie przez net można kupić ładną sukienkę na wesele?

Polecane posty

Gość margia

Moim zdaniem zdecydowanie wygodniej i bezpieczniej kupić jednak stacjonarnie. Ja ostatnio szukałam sukienki na wesele przyjaciółki i piękną miała Galeria Milano (wiem, że mają kilka punktów w Warszawie, jednak ja najbliższej mam do CH Land) - bardzo przyjemny materiał, pięknie skrojona, a dodatkowo bordo, czyli mój kolor:) Nie mogłam się jej oprzeć, jest moja!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam dwie kreacje z ich katalogu lejdi.pl/index.php?szukaj=luna&d=szukaj&szukaj_opis=1. Nawet na kilku imprezach byłam zwykłych po delikatnej przeróbce. Delikatny materiał, zdobienia koronkowe z klasą wprowadzone, rzucają się w oczy moim zdaniem. Świetnie się tańczy, nic nie blokuje ruchów, a to było dla mnie też dość ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonka

Ja polecam stronę firmy Manzana gdzie można kupić fajne torebki na każdą okazję, eko torby a nawet  ciekawe wzory ...enek.  Ja mam od nich kilka torebek i jedną ...enkę, którą kupiłam za 79 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irissa

A Butik Modna we Wrocławiu na Bolesławieckiej? Ja uważam że wybór mają świetny i w każdym rozmiarze, Ja bardzo jestem zadowolona z zakupów u nich! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest w Poznaniu bardzo dobry sklep Isel Onir jeśli chodzi o suknie estradowe ,czy balowe. Tutaj mi szyli suknię ślubną, udało się też dopasować wszystkie dodatki – bransoletkę, diadem itd. Mamy już wstępnie z mężem zarezerwowany bal sylwestrowy na 2020, także na pewno kreację będą zamawiać też tutaj 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondewilka

Ja lubię w nico.com.pl robić zakupy. Fajny i spory wybór i można naprawdę całkiem dużo rzeczy tam znaleźć! Mega wygodnie i całkiem dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od jakiegoś czasu jak potrzebuję specjalnej eleganckiej kreacji to szukam przede wszystkim w Isel Onir (strony nie mają, ale jest ich fb na facebook.com/IselOnir-875955792589761). Kreacje mają niepowtarzalne, oryginalne, zrobione z niespotykanych na rynku materiałów. Cała magia polega na tym, że pani która prowadzi sklep sprowadza tkaniny nawet z Dubaju czy Indii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Osobiście często kupuję w tym sklepie ...enki dla moich córek. Sprawdź sobie ofertę lejdi.pl/k364,odziez-dziecieca-...enki-dla-dziewczynek.html. Ja jestem zawsze zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia

ja ostatnio pierwszy raz zamawialam na schaffashoes, mają ogromny wybór ...enek 🙂 dostawa mega szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Polecam kupowanie w sklepie lejdi.pl/. bardzo fajna propozycja, duży wybór różnych odzieżowych propozycji, szczególnie wiele różnych ...enek więc myślę, że możesz tam coś dla siebie interesującego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Jeśli chodzi o ...enki i w ogóle ubrania to najbardziej podobają mi się te z Marco Diamanti, które są na stronie Zwegrodzki.pl 🙂 Odkryłam przypadkiem i od tego czasu jestem fanką, bo fasony są super, a ceny naprawdę spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Sprawdź sobie może sklep stylija.pl/ - kupowałam tam dla babci ładną ...enkę, była zadowolona z tego jak wyglądała, leży bardzo dobrze. Myślę że warto sobie tam zerknąć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantadeloce

Polecam butik Rose Boutique - przepiękne ...enki na każdą okazję. Zarówno eleganckie jak i dzienne. 

https://roseboutique.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukając z mężem ...enki dla mnie na wesele siostry niechcący trafiliśmy na sklepik przy drodze 🙂 z początku podeszłam do tego sceptycznie, ale okazało się że Panie tam szyją na miejscu te ...enki ku mojemu zaskoczeniu ! Nie było akurat mojego rozmiaru, ale złożyłam zamówienie a że pilnie potrzebowałam na weekend, następnego dnia już ...enka była do odbioru 🙂 Pani krawcowa tylko mi skróciła ramiączka na miejscu i wyszłam zadowolona !  Zostawiam do nich linka 🙂 - https://nunu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam ...enkę na wesele w sklepie Maya-Boutique. Mają duży wybór ...enek w bardzo atrakcyjnych cenach. Jakość też na plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×