Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mishka18

14 tydzien ciazy pomocy

Polecane posty

Hej jestem w 14 tyg ciazy ciaze od samego poczatku przechodze bez objawowo, do tego martwi mnie jedna rzecz ze mam plaski brzuch tak jak przed ciaza nic jeszcze nie utylam bardzo mnie to martwi czy to normalne ze brzuszka moze ejszcze nie byc ??? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z pierwszym dzieckiem dopiero,miałam widoczny brzuch w połowie 6 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millinn
Tak,brzuszka może jeszcze nie być,ale waga już powinna się zmieniać. Popracuj nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moglki
jak najbardziej normalne... mi w brzuch zaczal wylazic dopiero ok 20 tygodnie w oby dwu ciazach... a tak, zeby juz bylo widac nawet przez kurtke to ok 26 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno do cholery
ile jeszcze razy będziesz zakładała ten temat? nienormalna jesteś? idz do ginekologa jka sie nie;pokoich - chociaż wciąż Ci każdy pisze, że nie masz czym. Ale Tobie by sie chyba bardziej psychiatra przydał. No ile można razy pisac o tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj sobie droga kolezanko nie mam takiej opcji zeby isc bo ejstem za granica po ta sa kafeterie aby kazdy mial parwo sobie pomagac jesli cos sie tobie nie podoba to nie wchodz porostu na moje topiki bede zalkadac tyle razy ile bede uwazac za potrzebny rozumiesz.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 21 tygodniu
ciązy i nikt nawet się nie zorientował bo brzuch mam płaski, przytyłam tylko 2kg. I ciesz się, że nie masz objawów.. Mnie od początku ciąży okropnie boli brzuch, mam mdłości, które teraz trochę ustały ale nadal są i nie mogę nic jeść oprócz bułek z pasztetem bo na wszystko inne mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
brzuszek zaczyna dopiero widać po 20 tyg ciąży choć to nie reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno do cholery
autorko dla mnie nienormalna jesteś. Bo dziewczyny Ci ciągle pisza to samo a Ty ciągle zakładasz nowy temat o tym samym. Dla mnie to nie jest normalne. Juz od 3 tygodni zakłądasz ten temat i za nic do Ciebie nie dochodzi, że to normalne nie miec brzucha w 12 t.c. i 14 t.c. bo każdy inaczej to przechodzi. uile Ty masz lat? 13? irytuja mnie strasnzie takie durne baby. Mowisz mówisz a do tej nic nie dociera jakby sie do ściany mówiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×