Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pinilla

Skuteczny dietetyk z Lublina - opinie

Polecane posty

Gość Pinilla

Chciałabym poznać wasze opinie na temat znanych wam dietetyków z Lublina. Oczywiście wolałabym wysłuchać pacjentów, osoby, które miały styczność z kimkolwiek, a nie jakieś pseudoreklamy. Mam problemy nie tylko z nadwagą, ale także z ciśnieniem. Zależy mi na dobrej diecie, która pozwoli mi rozwiązać problemy. Liczę na rzeczową dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iy54
Mogę Ci polecić Panią Anię Wronę , ona jest sprawdzona przeze mnie, na pewno Tobie pomoże jak mi ;) To pozytywna osoba ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Danusia
Popieram. Również miałam przyjemność zasięgnąć porady u Pani Ani. Ułożony przez nią jadłospis na dwa tygodnie okazał się na tyle skuteczny, że do dziś się na nim opieram. Skuteczność oraz przystępna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś strona www albo ulica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaaLublin
Jestem z Lublina szukam kogoś do wspólnego biegania/odchudzania, jeśli ktoś jest tu zainteresowany to pisać :). Jeśli chodzi o twoje pytanie byłam u 2 w lublinie za każdym razem straszna lipa, wymyślała jakieś dziwaczne zioła i próbowały wcisnąć cud suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ania Wrona przyjmuje na Warszawskiej 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stronkę możesz podać ? hmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.dietetyklublin.com Wystarczy przejrzeć google, nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Bardzo się przydało. Sama postanowiłam się wreszcie wybrać do poradni. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Lublinie polecam Naturhouse :) na sobie przetestowałam, a potem namówiłam na kurację u nich mojego męża ;) mieliśmy świetne efekty i do tej pory waga nie wróciła :D najpierw jeździłam do Kraśnika z polecenia koleżanki do Małgorzaty Gorzel - super dietetyk! Teraz p. Gosia przyjmuje też w punkcie w Lublinie przy Zana i na pewno niedługo wybiorę się na kontrolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.annachmielewska.pl dietetyczka z Lublina, przyjmuje w Luxmedzie, bardzo pozytywna i sympatyczna dietetyczna plus pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wszędzie i wszystkim polecam Martę Baltaziak!!!! Dzięki niej schudłam 18 kg pomimo tego, że mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto!! Nawet moja endokrynolog była w szoku gdy dowiedziała się ile zrzuciłam. Poza tym p. Marta jest przesympatyczną osobą wysłucha, wesprze, poradzi i zmowywuje. Lepiej nie traficie! dieta-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KondP
Schudłem już pond 30 kg pod opieką Pani Marty Kusiak z Naturhouse Zana! Jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą, proponowane przez nią przepisy są smaczne, a co najważniejsze szybkie i łatwe w przygotowaniu! Długo zbierałem się w sobie, żeby rozpocząć walkę z nadprogramowymi kilogramami, ale teraz jest to dla mnie czysta przyjemność i zdrowe nawyki stały się codziennością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia1979
Mi bardzo pomogła Pani Buława. Zrobila mi taki schemat, jak jesc, co jesc i wyelimnowala z mojej dietety produkty ktorych nie moge jesc. Mimo, ze na poczatku bylo ciezko, to i tak Pani Klaudia mnie motywowala. okazalo sie, ze nie moge jesc wielu produktow przez moja chorobe. Ostatanio zapisalam tez corke 12 letania. Pani Klaudia Buława ma tez bardzo dobre podejscie do dzieci i moja corka bardzo sie cieszy jak tam idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiad
Polecam Naturhouse Wieniawską - Panią Klaudię. Bardzo miła i profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisława

Byłam w ComplEAT to jest centrum dietetyki klinicznej. Umówiłam się do pani Agnieszki Cioś i nie żałuję. Miałam sporo pytań i na wszystkie odpowiedziała, konsultacja trwała prawie dwie godziny, pewnie dlatego że mam swoje lata i swoje problemy zdrowotne... ale jestem w dobrych rękach, jestem lżejsza, biorę mniej leków i wiem, że wszystko będzie dobrze. Od tego czasu odmieniło się całkowicie moje żywienie, nie mam ochoty na słodycze, a nawet jak mam to wiem z czego mogę je sobie zrobić, by bylo zdrowo. A trochę się tego obawiałam na początku, że nie wytrzymam na diecie i wydam pieniądze w błoto 🙂 Pani Agnieszka przyjmowała w Lublinie na NFZ w przychodni i tam na początku chodziłam ale teraz już chyba tylko w gabinecie Compleat w centrum tam gdzie pilates. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani nieopodal lublina
Dnia 15.04.2019 o 12:39, Gość Stanisława napisał:

Byłam w ComplEAT to jest centrum dietetyki klinicznej. Umówiłam się do pani Agnieszki Cioś i nie żałuję. Miałam sporo pytań i na wszystkie odpowiedziała, konsultacja trwała prawie dwie godziny, pewnie dlatego że mam swoje lata i swoje problemy zdrowotne... ale jestem w dobrych rękach, jestem lżejsza, biorę mniej leków i wiem, że wszystko będzie dobrze. Od tego czasu odmieniło się całkowicie moje żywienie, nie mam ochoty na słodycze, a nawet jak mam to wiem z czego mogę je sobie zrobić, by bylo zdrowo. A trochę się tego obawiałam na początku, że nie wytrzymam na diecie i wydam pieniądze w błoto 🙂 Pani Agnieszka przyjmowała w Lublinie na NFZ w przychodni i tam na początku chodziłam ale teraz już chyba tylko w gabinecie Compleat w centrum tam gdzie pilates. 

Byłam w tym samym miejscu!! Dojeżdzałam spoza miasta, a jeśli nie mogłam się zjawić na wizycie to umawiałam się na telefon. Jestem zadowolona bo pozbyłam się brzucha i schudłam!! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Ja trafiłam na konsultacje online na stronie www.agataprzytula.pl i polecam. Z panią Agatą od początku współpracowało mi się dobrze i efekty diety pojawiły się dosyć szybko, nie chciało mi się też podjadać między posiłkami jak było to na innych dietach. Z tego co mi wiadomo to pani Agata pracuje na terenie Lublina,przemiła osoba, ma dobre podejście, potrafi zmotywować do działania i osiągnięcia zamierzonego celu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia

Polecam Panią Agatę (www.agataprzytula.pl). Została mi polecona przez przyjaciółkę i się nie zawiodłam. Dieta była dostosowana do moich upodobań co do jedzenia, a także zawierała te produkty, które mnie nie uczulają (a z tym miałam największy problem). Już po 2 tygodniach odczułam, że moja skóra nie jest wysuszona i nie ma żadnych zmian alergicznych na rękach. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×