Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Vitalit+

odchudzanie dieta Lublin

Polecane posty

Gość gość
NABÓR DO GRUPY TERAPEUTYCZNEJ Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób z zaburzeniami odżywiania. W ramach grupy możliwe jest otrzymanie wsparcia terapeutycznego, podzielenie się z innymi swoimi trudnościami i wątpliwościami a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Spotkania odbywać się będą we wtorki: 1, 8 oraz 15 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00 w Pure Clinic przy ulicy Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Czas trwania spotkania będzie wynosił 1,5 godziny. Udział w spotkaniach grupy jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w grupie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (81) 477-57-96. Czy ta grupa jest dla mnie? Jeżeli: • dbałość o szczupły wygląd jest dla Ciebie bardzo ważna • często kontrolujesz swoją wagę oraz kaloryczność posiłków • uważasz, że jesteś osobą otyłą pomimo znacznego spadku wagi • nie akceptujesz swojej sylwetki • odmawiasz sobie jedzenia i starasz się to ukryć przed innymi • zdarzają Ci się niekontrolowane napady objadania się • masz problemy z samooceną lub niskie poczucie własnej wartości • zamykasz się w sobie lub unikasz kontaktów społecznych • masz wątpliwości związane ze swoim sposobem odżywiania • chcesz skonsultować swoje nawyki żywieniowe • posiadasz doświadczenia związane z zaburzeniami odżywiania i chcesz pomóc innym nasze spotkania są właśnie dla Ciebie. Co może dać mi grupa? • możesz bez lęku opowiedzieć o swoich trudnościach i problemach • zostaniesz wysłuchany a nie oceniany • możesz skorzystać z doświadczeń innych • zostaniesz zrozumiany • nawiążesz kontakt z osobami borykającymi się z podobnymi problemami • uzyskasz siłę i nadzieję na rozwiązanie problemu • poznasz nowe sposoby radzenia sobie z własnymi trudnościami wypróbowane przez innych • uzyskasz wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów • zredukujesz lęk związany z problemami z odżywianiem • otrzymasz pomoc w przezwyciężeniu trudności związanych z chorobą • zobaczysz, że nie jesteś sam ze swoimi problemami! Spotkania grupy terapeutycznej będą prowadzić: Adrian Piasecki – psycholog i psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym Aleksandra Kuźnik – psycholog specjalności: psychologia rodziny Jeśli chcesz w spokojnej i bezpiecznej atmosferze podzielić się swoimi problemami i doświadczeniami zapraszamy do kontaktu. www.pure-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DietaC
Od niedawna zaczęłam się odchudzać. W internecie szukałam porad jak zacząć, po kilku próbach zdecydowałam się jednak zapisać na kilka zabiegów wyszczuplających - warto. Zainspirował mnie artykuł http://magdaindigo.pl/odchudzanie-wspomagaja-zabiegi/ dlatego polecam go przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam lubelski Catering Dietetyczny „Super Dieta”. Działają na rynku lubelskim już od kilku lat. To Co wyróżnia „Super Dietę” na tle konkurencji to codziennie inne menu i niepowtarzające się przepisy a także najniższa cena. Super Dieta tworzona jest z pasją, a to za sprawą właścicieli którzy są kucharzami i osobiście przygotowują i rozwożą posiłki pod wskazany adres. Dzięki temu cena za dietę jest niższa niż w innych konkurencyjnych firmach ponieważ nie jest obciążona opłatami za pośrednictwo w sprzedaży. Między innymi dlatego w „Super Diecie” zaopatrują się inne lubelskie cateringi dietetyczne. Po co przepłacać jak można kupić u źródła. Polecam serdecznie. Szczegóły na Facebooku @superdietalublin - https://www.facebook.com/superdietalublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy taka dieta faktycznie działa? Czy raczej pomiędzy posiłkami się podjada?

Edytowano przez OliwkaKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×