Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zauroczona w kobiecie

Która ma męża a pragnie seksu z kobietą ?Przyznawać się!!

Polecane posty

Gość zauroczona w kobiecie

lub go już przeżyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka.....
mam męża ale swoje fantazję też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lees21
To jest cos pieknego bo sama dobrze wiesz jak zrobic partberce dobrze bo sama masz to samo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasia1
Ja też mam takie "ciągoty" i częste fantazje... no ale cóż, trudno jest znaleźć odpowiednią osobę, by chociaż spróbować.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasia1
do less: no i pewnie ona wie, jak tobie zrobic dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona w kobiecie
A mnie od kilku miesięcy podoba się pewna kobieta , która jest starsza ode mnie ale jest taka pociągająca , że kochając się z mężem myślę o niej ! Ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona w kobiecie
A mnie od kilku miesięcy podoba się pewna kobieta , która jest starsza ode mnie ale jest taka pociągająca , że kochając się z mężem myślę o niej ! Ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasia1
a nie możesz jej zagadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś podobały mi się kobiety
i ja im,ale nie miałam romansu nadal im się podobam,bo wiem o tym:) ale zdecydowanie jestem hetero,sprawił to facet,tak mnie zaczarował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szukam
Zauroczona w kobiecie nie zastanawiaj sie nad niczym ;) nie warto zwlekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona w kobiecie
tylko, że ja nieśmiała jestem i nie wiem jak mam do niej zagadać by nie zabrzmiało jednoznacznie a zarazem bym mogła ją "poznać" od tej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szukam
Ja kiedys jak kolezanka mi sie podobala to zaprosilam ja na impreze potem spalysmy w 5na lozku ja kolo niej sie polozylam i dla zartu powiedzialam 'przepraszam ale w nocy zawsze sie przytulam' a ona z jej to nie przeszkkadza i przytulilam sie i jakos ustami rafilysmy sie...no dalej chyba nie musze mowic;p choc bylo na spokojnie bo jak wspominalam same nie bylysmy na lozku ale no od czego toaleta hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasia1
To aż Ci zazdroszczę, tak bardzo bym chciała chociaż tego calusa spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasia1
Mi lata lecą.... i pewnie nie będzie mi to dane, żeby chociaż spróbować. Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziesty8
Nawet sobie nie wyobrażacie ja dużo albo blisko was jest podobnych pragnień i fantazji. Lata uciekają każdemu i nieważne ile już jest na karku, z czasem pragnienia stają się bardziej dojżałe i świadome i wystarczy je poprostu spróbować zrealizować. Jestem facetem, mężem i nieraz rozmawiamy o tym z żoną, ona przy masowaniu pośladków i części intymnych dostaje poprostu odlotu mówiąc że oddałaby za to wszystko, mówimy że kobieta taki masaż zrobi najlepiej bo ma delikatność, większą wrażliwość i wie co drugiej kobiecie potrzeba. Muszę powiedzieć że z pewną przyjemnością też podejmuję te rozmowy ( o faceta byłbym napewno zazdrosny). To co ją powstrzymuje to naturalny strach przed porażką dlatego nigdy nie próbowała, dlatego nadal pozostaje to w naszej sypialni. To co chcę dodać jeszcze do waszego tematu to napewno zachęta że wystarczy odnaleźć taką kobietę jak moja żoną, też podszytą trochę strachem i spróbować o tym powiedzieć , wystarczy czasem trochę zwolnić hamulce bo może ktoś właśnie na ciebie czeka i na to co chcesz dać. Przepraszam że wciołem się w temat, wam kobietom ale może jakaś większa jasność zrobiła się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziesty8
Czy jest tu jeszcze Katarzynakasia1 albo ktoś kto w sprawie ma zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala taka 12345
a bys pozwolil zonie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziesty8
Sprawa jest pewnie rozwojowa bo wiosna pełną parą nadchodzi i lato a wtedy: woda, plaża, luzik i beztroska i coraz więcej myśli się o spełnieniu. A może to ty będziesz też tam 12345? Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasia1
jestem, jestem. Masz racje czterdziesty8. Wiele jest kobiet, które myślą, marzą, fantazjują... a czas mija bezpowrotnie. Ja mam tosamo co twoja zona. Mój mąż też wie o mojej fantazji... i tak sobie żyjemy i marzymy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula36
Witaj Kasiu!Mam identyczną sytuacje co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula36
mam identyczną sytuacje Kasiu Pozdrawiam cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaBi
Witam, ja swoje pragnienia zrealizowałam również z mężatką :) I oczywiście nie żałuję. Jej mąż wiedział o nas, mój się domyślał..... Była tak piękna, wręcz idealna.... Wspominam z uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powabna 30 latka
a ja jestem 10 lat po ślubie mieszkamy z mężem (Grek) w Gr i wszystko było cudownie do momentu gdy zobaczyłam nauczycielke mojego syna .Tez jest starsza ode mnie ale normalnie pociąga mnie fizycznie .Nie wiem co się ze mna dzieje bo jestem szczęśliwa zoną i żaden facet oprócz męża nie powodował takiego podniecenia . Jest śliczna, elegancka i ma piekny typ urody . Oszalalam bo śnie o niej normalnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasia1
Ojej, ale nas tu dużo. Ja czasami, gdy jestem w miejscu publicznym przyglądam się przypadkowym kobietom. Zastanawiam się, ile wśród nich jest takich, które mają podobne pragnienia jak ja. O ile byłoby łatwiej, gdyby można poznać TE konkretne, podejść, zagadać, poznać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×