Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Marchewkowo... Mamy tutaj taka zasade, ze nie podajemy namiarow... Ani nie wrzucamy linkow.... To ze wzgledu na handlarzy.... Byly z tym same problemy na poprzednim forum. Wiesz ktos od kogo my kupilysmy dajmy na to miesiac temu sprzedal nam org. Produkt.... A Tobie da podrobe.... To popsuje osobie tej ktora da Ci namiar dobre imię.... Druga opcja to handlarze podszywali się za nas odchudzajacych klientow... I udawali przyjaciol podajac namiary.... Moja rada taka abys kupila za pobraniem... Nie wplacaj na konto.... Najlepiej jechac i samej kupić jeżeli masz recepte... Wiem sama po sobie ze jak masz recepte to mozesz z lkekarzem napisac wniosek do ministerstwa i apteka Ci go sprowadzi.... Ale to na pewno drogo i dlugo... Ja kupilam przrez kontakt z googla... Ale nie podam dla zasady zeby nie było ze handluje czy ze oszukuje co gorsza.... Moze pojedz sama do Czech jeżeli masz w miare blisko... Dziewczyny pisza tu, ze tanio jest... Ja za swojego sporo zaplacilam byl za pobraniem i nie moglam sprawdzic wczesniej przesylki niz po oplacie bo odebralam w okienku na poczcie... Także ryzyko było spore :/ ale ostatnio odebralam paczke kurierem calkiem co innego ale otworzylam przed daniem kasy :) także moze lepiej kurierem.... I zycze powodzenia zebys zdobyla to co chcesz :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec pierwszy dzien za mna i czulam sie dobrze :D nie podjadalam co najwazniejsze!!!!! :D:D:D:D zjadlam sniadanko obiadek i kolacje :D troszku mi sie spac chce teraz buzka mi sie drze :D troszku mnie sily opuscily :D mam nadzieje ze jutro bedzie rownie dobry dzien :D milego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciliśmy z wycieczki rowerowej, ale dzisiaj to mnie nogi bolą niesamowicie. Poruszyłam mięśnie, hihi. Mój mąż z Adim zrzucił 4 kg ( oby tak dalej):). Jednak razem jest super, nawet córka stwierdziła, że ona też musi schudnąć bo nie zmieści się w sukienkę komunijną sprzed roku na rocznicę. Także we trójkę walczymy (córka bez wspomagaczy). Jestem padnięta, życzę miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesima ma racje marchewkowo powiem ci tak wpisz w Google tylko nazwisko danej osoby a jest na tamtych forach non stop walkowana i same ci wyskocze ogłoszenia z tablicy ogłoszenia 24 :) Agnesima masz racje ze my dostalysmy oryginał a niewiadomo co dostaną inni ale na temat tej osoby co ja brałam nie ma naprawdę żadnych skarg :) ja sobie zakupilam na trzy miesiące także mam już z głowy problem :) Czytałam dzisiaj forum Adipexu Boże jakie tam bzdury wypisują to aż głowa boli ze takie jazdy jakaś tam ma po adasiu ze szok,dla mnie to brednie wyssane z palca poczytajcie sobie heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swetnees a co u ciebie co działasz? :) ja dopiero niedawno uśpilam malucha i trochę mogę odetchnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva a ty z jakiej wagi startowalas bo nic nie pisałas o tym? A ty moniczkodoniczka masz już swoją przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki! Dawno się nie odezwałam, ale małe zamieszanie- praca, dzieci x 3, w tym komunista jeden, rodzice kończą remont domu, w którym pomaga mój m, a ja na okrągło sama. Jutro tydzień z Adasiem. Jakoś niezbyt odczuwam,że coś mnie obyło, a faktycznie jem mniej niż zazwyczaj. Wiecie co, głód głodem, ale ochota na coś słodkiego niestety w głowie siedzi i choć głodu nie czuję tak bardzo to chęć na jakieś przysmaki jest.... u takich kompulsywnych żarłoków jak ja już tak jest, że jem nawet gdy głodu nie czuję. No ale na pewno lepiej z Adasiem niż bez! pozdrawiam Jutro się ważę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupilam cale opakowanie.... Ogolnie zabawnie bo facet nie podal mi ani ceny ani ilosci... Taki jakis wydygany byl.... Zamawialam w pt a on mi przez telefon ze najpierw sprawdzi mnie.... Myslalam ze jakis zeschizowany... No i przyszla paczka 100 szt. Od razu :) najpierw bylam zla.... A teraz się ciesze :) jak bym kupowala przez polska apteke to trwaloby to wieki... I już czuje jaka marza za scigniecie leku z zagranicy... :/ mieszkam pod Warszawa.... Więc do Czech mam kawalek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) no ja już kawke pije niestety mój budzik był dzisiaj bezlitosny nie ma zmiluj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja o poranku, u mnie na razie piękne słoneczko zagląda do domku;) a waga moja drgnęła i jest 68,8 co prawdę drgnęła nie zbyt wiele ale i tak mnie to cieszy bo coś się ruszyło a to jest wspaniała informacja;););) jupi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia pomału nam spada ale to nawet dobrze bo nie ma gwałtownego spadku nie? :) ja po 20 tabletkach 4kilo to i tak myśle ze to dobry wynik :) adasia można brać do 3 miesięcy także myśle ze dojde do tych 10-12 przez ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :)) Sabuś mój właśnie je petitka lubisia jest cały brudny haha musze go ogarnąć i doslatal katarku:(( noc nie salam bo zabkuje :( znowu pierwsze zeby bezbolesnie teraz marudzi wrr ale moze jakos przetrwam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kochane do was pytanie czy Adaś opóźnił wam okres? Bo z tego co czytałam przed wzięciem to niby zaburza funkcje hormonalne ja miałam mieć dwa dni temu i dalej jestem taka ciężka i sie zastanawiam czy to tylko na mnie tak działa czy na was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tymi zabkami to masakra ale pocieszmy sie tym ze już niedługo wyjdą wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba masz racje, lepiej pomału a trwale;) Co do okresu to niewiem, bo ja jeszcze łykam tabletki dla matek karmiących choć już nie karmię no ale wybieram je do końca i właśnie mam ostatnie opakowanie. Zastanawiam się teraz kiedy powinnam iść do swojego lekarza jak się skończy opakowanie czy jak dostanę miesiączki? może miała któraś z was taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia no widzisz każdy ma inny organizm ja np karmiłam rok i miałam cały czas miesiaczke także u mnie nie miało to wpływu ze karmiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ciąży mam nieregularne a że nie biore już tabletek anty to kilka dni zawsze jest różnica.... Zaczełam brać adasia już po okresie więc Sabuś nie wiem ... ale Ty miałaś odwiedziny męźa ;) hah na pewno coś wpływa zresztą przy każdej diecie i takim nie jedzeniu są zawsze kłopoty z okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja nie mam miesiączki, bo właściwie od porodu biorę tabletki antykoncepcyjne dla matek karmiących a w nich nie robi się przerwy i dlatego nie ma miesiączki. A teraz jak skończę no właśnie to chyba powinnam czekać na nią za nim pójdę do lekarza tak myślę ale sama nie wiem .. . chyba muszę zadzwonić do moje gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha nie coś ty Swetnees nie ma takiej opcji :) a Karen już długo nic nie pisze ostatnio i ja ja wolalam ale nas nie słyszy chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja tez zaczęłam po i dlatego tak pytam :) u mnie coś dzisiaj pochmurno i szaro ale na spacerek napewno pójdziemy chociaż na godzinke :) teraz wiecej chodzę pieszo i ciekawe jak moje auto zastalo sie na pewno hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wczoraj zbuntowala sie pralka :( idę właśnie ja trochę porozkrecac może uda mi sie ja przywrócić do życia,czytam właśnie fora co mogło sie zepsuć i chyba wiem od czego zacząć no ale okaże sie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Saba, ja biorę tabletki anty i nie spóźnił mi się ani jeden dzień, rzeczywiście podczas @ waga stała w miejscu, a potem ruszyła w dół. Widzę,że zmieniłaś stopkę, gratulacje :) Pralek nie umiem naprawiać, więc nie pomogę.....A co do Karen- gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie sloneczko swieci jak oszalale :d wszyscy porozbierani lataja a ja nie wiem ja sie ubrac zeby sadelka nie bylo widac:D dzisiaj wstala z bolem glowy i takim meczacym...powiedzcie czy mozna brac jakies tabletki p/bolowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczkadoniczka jestes tam? cos ucichlas :D Ja u ciebie mala oddala kase?? Odezwij sie co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Gazela mnie też boli głowa i to od wczoraj. Wzięłam tabletke bo adasia biorę o 12 dopiero. Pogoda piękna jest. Jedziecie gdzieś na długi weekend od 1 maja? Ja wybieram się w góry bo tata ma tam domek i może troszkę się rozruszam w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela ja jak boli mnie głowa czy coś, biorę albo ibuprofen albo normalnie paracetamol chociaż podobno ten pierwszy jest zdrowszy i mniej szkodliwy dla wątroby. Dziewczyny jeśli chodzi o okres ja dostałam po trzech miesiącach po porodzie chociaż nadal karmiłam. Zakończyłam kiedy mała skończyła 8 miesięcy i na szczęście nie było katastrofy. Teraz @ jest normalnie chociaż przy stosowaniu Adasia były mniej obfitsze i bezbolesne ale niestety wczoraj też dostałam @ i już znacznie gorzej- ból niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×