Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

witajcie.mam kolejne pytanie mam nadzieje ze nie glupie.napisalam do TN a w odp dostalam tak-sprawdzenie jest dopiero po opłaceniu i pokwitowaniu przesyłki, czy Wy rowniez tak mialyscie zamawiajac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Morena zależy na jakiego kuriera tracisz jeden da sprawdzić przed zapłata drugi po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morena zarządaj przesyłki ze sprawdzeniem zawartości to 5 złoty więcej a będzie mogła zobaczyć zanim zapłacisz tak jak zapłacisz i podpiszesz to już nawet jakby coś było nie tak to nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , jeszcze raz bardzo prosze podajcie mi dokladne nazwy lub sklad, lub nazwe po lacinie adasia...dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety ci nie pomogę bo miałam ulotkę ale szczerze wyrzucilam ja bo była po cżesku a ja nie znam tego języka,więc była mi niepotrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulotka jest w internecie, wpisz nazwę leku i letk (ulotka). Wyświetli Ci się, przetłumacz stronę, będziesz wszystko (mam nadzieję) wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam Działanie niepożądane: Działania niepożądane w obrębie ośrodkowego układu nerwowego: podczas dłuższego leczenia tą substancją może dojść do powstania tole-rancji, a za tym zmniejszenia skuteczności stosowania, stąd też w przy długoterminowym leczeniu należy poważnie podchodzić do przerw w podawaniu leku. Mogą także wystąpić depresje, nerwowość, niepokój, zakłócenia snu i zawroty głowy. Działania niepożądane -Sercowo-naczyniowe: pierwotne nadciśnienie płucne i nagle występująca choroba zastawek serca (zob. ostrzeżenia), palpitacje serca, tachykardia, podniesione ciśnienie krwi. -Ze strony ośrodkowego układu nerwowego: nadaktywność, niepokój, zawroty głowy, bezsenność, euforia, obniżenie nastroju, drżenie, bóle głowy, rzadko epizody psychotyczne. -Żołądkowo-jelitowe: suchość w jamie ustnej, nieprzyjemny smak w ustach, biegunka, zaparcia, inne zaburzenia. -Alergie: wysypki skórne. -Ze strony układu endokrynologicznego: impotencja, zmiany libido Przedostatni punkt alergie skórne. Odstawię na kilka dni adika i zobaczę co będzie się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam wypryski a wczoraj zrobił mi sie wrzod ale dam radę myśle ze poprostu organizm sie oczyszcza z toksyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam kilka syfów i giną i znowu się robią ale na szczęście póki co nie na twarzy :) ale wole mieć mniej kg niż kilka syfków :)))) Kupiłam fajne serum wyszczuplające i brązujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adasiulki!!! po wczorajszym kryzysie dzisiaj wzorowo!!! Jestem z siebie dumna!! Byłam sobie tez dzisiaj w teatrze i powiem Wam, że się zdziwiłam jak założyłam "niedzielne" butki i sie okazało, że już NIE UPIJAJĄ!!! Hahahah co by mi stopa schudła??? :D Jutro wielkie warzenie chociaż nie wiem czy jest sens bo bateria słaba i waga troszkę wariuje ale się chociaż zmierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swetness a jakie serum kupiłas? ja sobie ostatnio kupilam ale na rozstepy i ujedrniajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D dopiero dotarlam do domu. Przypomnialo mi sie ze trzeba sie rozliczyc:D ale jutro zloze pit i z glowy :d dobrze miec znajoma ksiegowa:D Ja dzisiaj wzorowo jadlam, nawet na rodzinnym obiadku :D Brzydka pogoda nie popsula mi planow z coreczka i poszlysmy na jarmark w naszym miescie i swietnie sie bawilysmy :) ale i tak chce ciepelko bo marzne strasznie ostatnio :( Lzejsza sie czuje, bo wczesniej tak juz podjadalam ze moj zoladek nie nadazal z trawieniem, zwarze sie za tydz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabuś kupiłam dwa jedno serum wyszczuplające na uda pośladki i brzuch firmy Eveline Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki oto link w Rossmanie jakaś promocja na nie :) http://mmo.pl/2230-slim-extreme-3d-serum-modelujace-talie-brzuch-i-posladki.html a drugi to: Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Balsam brązujący do ciała z kompleksem nawilżającym 24h Antycellulit i link z opiniami :) mma juz śliczny kolorek po solarium dlatego ten balsamik:) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) super są te balsamiki sweetnes może sie skusze na ten brazujacy bo niestety dzisiaj znowu u mnie pochmurno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja ten balsam brązujący używałam w tamtym roku, jest rewelacyjny, polecam . U mnie też dzisiaj szaro-buro, siedzę teraz w pracy i mam nadzieję, że popołudniu trochę się rozpogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Adasiulki!! Dzisiaj się zważyłam!! chociaż nie wiem czy moja waga dobrze wskazuje bo bateryjka słaba ale łudze się, że jednak dobrze i co na wadze widzę?????? 75,5 kg!!!!!! Yupiiii!!!!! 4,5 kg na dwa tygodnie to świetny wynik uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochaniutkie:) Aga-alfa wydaje mi się,że waga spadnie po wypróżnieniu się, waga poszła tyle do góry ile zjadłaś i tyle. Zważ się dzisiaj i zobaczysz, że będzie mniej. U mnie słoneczko świeci i zapowiada się super dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemo świetny wynik, gratuluję. Ja wczoraj poszalałam, zjadłam porcje frytek(mała), schoboszczaka ale takiego bez jajka i bułki tartej i kawałek sernika. Nie jadłam tego już około miesiąca jak nie lepiej. Za to dzisiaj czułam się fatalnie, po takim jedzonku rano było mi nie dobrze- mdliło mnie bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z pogodą średnio ale nie pada na razie.. waga też stoi bo jestem przed.... ale nie załamuję się bo przecież jem tak samo dzisiaj mała grahamka na śniadanie z plasterkiem wędliny i papryką konserwową mamusi :) pycha .... na obiad planuję udko kurczaka gotowane zrobione w przyprawie i usmażone z pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie przejmuj sie mi tez tak skacze nieraz o kilo w górę ale potem spada :) no ja mam kurcze przez adasia jednak zaburzenia hormonalne bo dalej czekam na @ i nie wiem tak sie zastanawiam czy może odstawić na kilka dni? Jak myślicie kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba, spróbuj odstawić chociaż na dwa, trzy dni, może akurat to pomoże. Ja na razie się nie ważę, zobaczymy pod koniec tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba mozesz odstawic ja jak zapomnialam to nie bylam glodna nawet bez tabletki, a u mnie tez cos sie dzieje :( w sensie myslalam ze mi sie zaczol a teraz nie ma nic znowu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamówiłam sobie seteczkę :) i na jutro będę mieć :))) super że piszę jednego dnia a na drugi mam naprawdę szybki fajny kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×