Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

no hej dziewczynki. ja napisalam do niej .... ze jezeli zobacze na dniach kaske na koncie wycofuje zeznania z policji ... bo takie juz zlozylam :) ... i sprawa zamknieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na oswiadczenie pici93 tu na forum publicznie... Z konkrtna data splaty wszystkich oszukanych. Jeżeli nie wplaci wszystkim pieniedzy i ponownie oszuka.... Zostana dalej podjete kroki. Milego dnia dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) co wy w cuda wierzycie ze picia wam odda jak niby dalej sie ogłasza jak piszą dziewczyny. Picia jest po prostu za tempa do takich przekrętów zeby jeszcze sama sie wkopac i podawać pocztę z imieniem i nazwiskiem haha prawdziwa blondynka :) ja tez mam jej maila na Sabina Dąbrowska a jak ładnie opisywała wszystko jak sie bierze itd hahaha ... Dlatego tak jak pisałam wcześniej nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka... Xxxxona25xxx ciebie tez poniosą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki jaki piekny dzien, alez mamy slonce u nas :D:D:D az chce sie zyc :d Siedze sobie kawke pije i lapie wit.D Czuje sie dobrze wstalam bez bolu glowy :D:D musze kupic baterie do wagi to sie zwaze :D Jak u was dziewczyny ?? Milego dnia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Ja wczoraj pokonałam 15 km na rowerze z rodzinką. Mięśnie pracowały wyśmienicie. Czuję, że waga spada. Jutro teściowa zaprosiła nas na grilla, trzeba pomyśleć co tu niego wrzucić ( zdrowego oczywiście). U mnie też słoneczko i jest pięknie. Tylko dotrwać do godz.16 i wolność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad17 a gdzie mieszkasz ze dużo leków jest dostępnych bez recepty? A nazwa to normalnie ie pisze adipex retard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny. Wracam do adasia. Z poprzednije kuracji zostało mi ok 10 tab i szukam nowych namiarów. Dajcie znać hakaa12345@interia.pl. Biorę 3 tabletke i nie mam żadnej suchości w ustawach, a wczesniej zawsze miałam. trochę mnie nie niepokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponizej wklejam maila od Pici93.... Czekamy do wtorku w takim razie... Piszcie do mnie czy macie kase :) nie moge wejsc na kafeterie bo jestem tam zablokowana... juz dawno bym napisala... do wtorku beda mialay dziewczyny kase na koncie bo nie wiem ile przelew idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie tez pogodaa cudna :D wazylam się dziś.... Choc mialam w czasie miesiaczki tego nie robic.... Ale ubylo już 8 kg :D no bez 100g. ;) waze 83,5 kg. Oby tak dalej :) Jest to efekt po 28 tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki:) Piękny dzionek,słoneczko i jest super. Ja w końcu się zdecyduje zamówić u sprawdzonego TN mam nadzieje ze nie lipa i w miarę przystępnie bo mam tez inna sprawdzona ale u niej o wiele drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam ten artykul i mysle, ze tak na prawde nigdy nikt nie jest pewny tego co bierze. Kazdy lek, srodek odchudzajacy czy nawet e-papierosy nie sa do konca zbadane i nie wiadomo jaki beda mmialy skutek na dana osobe. Niestey jest taka duza gama chorob siedzaca w nas, ze nawet biorac aspiryne moze cos sie stac. No to co kto bieze jego wola a dobrze, ze inni przed tym oszczegaja poniwaz istnieje duzo osob ktore nie czytaja tych glownych przeciwskazan decyduja sie na zarzywanie. Oczywiscie rowniez mowa o chudzielcach ktore chca schudnac zeby byc wieszakami. bleeee Tak sobie mysle zeby zakonczyc te spory z tymi oszustami i przestac o tym trabic na forum i zajac sie naszym chudnieciem :D kto ma ten ma kto nie ma ten nie ma ale pewnie zdobedzie :d ale powinnysmy olewac wszystkich sprzedajacych na tym forum i cieszyc sie ubywajacymi kilogramami ..... wiem ze oszukane sa wsrod nas ale to mozna zalatwiac mailowo ...bedzie przyjemniej i bezpieczniej wiem ze dopiero zalozylyscie nowe forum dziewczyny a jak szybko znowu oszusci tu sa, moze zalozyc nowe ale z haslem ? chociaz nie wiem czy to cos da :( co o tym sadzidzie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z hasłem nic nie da bo i tak wleza na forum pod innym nickiem szkoda naszego zachodu ... U mnie tez piękny dzionek sie zapowiada także zaraz wyruszymy na spacerek :) po prostu olewajmy wpisy typu Hej jestem po kuracji zostało mi pare sztuk na sprzedaż ble ble ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super saba77 :D szkoda ze nie da sie wytepic oszustow ale cos mozna zrobic :D olac ich :D Zycze milego spacerku :D A i gratuluje dziewczyny kolejnych sukcesow w odchudzaniu.....poczekam na moje :D Slonecznego piatku dla wszystkich :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!:) Chyba wróciłam... Na dobre, mam nadzieję ;) Córcia mi się rozchorowała, byłyśmy w szpitalu, w środę wyszłyśmy... Przez 10 dni z Adasiem stycznośći nie miałam... Nie dałabym rady na oddziale...:( Od jutra wracam :) od jutra, ponieważ w szpitalu przypałętał się rota... ehh... normalnie dramat!! Cały dom walczył... Nawet dzieci, a one szczepione na rota... chyba nie warto było wydawać ponad 700 zł...;/ Także wracam do Was :) Mam mnóstwo do nadrobienia :) nadrobię - obiecuję :) W sumie Adasia miałam jakieś 7 dni, a już zauważyłam, że jest różnica w sposobie odżywiania bez :) żołądek się skurczył trochę ;) Na wadze do niedzieli miałam -4, dziś jest - 7, ale to się nie liczy, bo to przez rotawirusa... szybko wróci :) Uważam, że 4 to też fajny efekt :) Pozdrawiam Was ciepło!!:) Zabieram się za czytanie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!:) Chyba wróciłam... Na dobre, mam nadzieję ;) Córcia mi się rozchorowała, byłyśmy w szpitalu, w środę wyszłyśmy... Przez 10 dni z Adasiem stycznośći nie miałam... Nie dałabym rady na oddziale...:( Od jutra wracam :) od jutra, ponieważ w szpitalu przypałętał się rota... ehh... normalnie dramat!! Cały dom walczył... Nawet dzieci, a one szczepione na rota... chyba nie warto było wydawać ponad 700 zł...;/ Także wracam do Was :) Mam mnóstwo do nadrobienia :) nadrobię - obiecuję :) W sumie Adasia miałam jakieś 7 dni, a już zauważyłam, że jest różnica w sposobie odżywiania bez :) żołądek się skurczył trochę ;) Na wadze do niedzieli miałam -4, dziś jest - 7, ale to się nie liczy, bo to przez rotawirusa... szybko wróci :) Uważam, że 4 to też fajny efekt :) Pozdrawiam Was ciepło!!:) Zabieram się za czytanie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dziś 5 tabletka, samopoczucie ok, wczoraj troszkę spać nie mogłam i na wadze 79,3 więc spada:) Oby tak dalej to do wakacji będę laseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my po długim spacerku ale pogoda jest tak ciężka dzisiaj masakra u mnie 25 stopni pokazuje term na oknie. Sweetnes jestem z toba myślami i malutkim oby szybko wracał do zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba ...na innym kontynencie, ale nie podaje publicznie gdzie dokladnie....kurcze gdyby nie bylo adasia, to dlatego potrzebuje dokladnie lacinska nazwe...juz wiele razy tak bylo....ze szukalam np optalginy...albo prozaku dla kumpeli i sie po prostu nalazilam nagadalam, a nazwy tu sa zupelnie inne...wiec bedzie mi latwiej jak doktorkowi podam po lacinie sklad...popatrzcie na ulotke dolkadnie, tam powinno byc napisane....dzieki ja sie szykuje do operacji zmniejszania cyckow, musze przestac palic, wiec przytyje, jeszcze musze odstawic antykoncepcyjne, ale po ostatnim rzucaniu mi przybylo ok15 kilo, wiec mam dluga droge do wszystkiego...najpierw pigulki, potempalenie i na koncu adas...ja rzucilam z Champixem....super tabletki, tylko zabraklo mi wytrwalosci no i z geby mi sie autostrada do zarcia zrobila i niestety apetyt zostal , nawet jak wrocilam do fajek, moze mmniejszy ale jem .... jak znajde adasia tutaj to odrazu pytam doktorka czy go mozna brac razem z Champixem, zeby nie tracic czasu, tylko boje sie takiej chemi w organizmie....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Hej girls właśnie się pozbieralam po tych nockach ale czuje się jakby mnie samochod przejechał wiecie jakie jajca znowu?!? Wyslalam nowemu sprzedajacemu kasę z reszta polecony z forum przez wester union no bo nie mam innej możliwosc i on mi podał numer paczki owszem ale wchodzę na royal mail tracking wpisuje i co??? I nie ma takich danych na temat paczki! Już mu napisalam żeby się odezwał chociaż on czasem nie odpisuje sie dziewczyny skarżyły ale ja povzekam bo mnie już huj strzela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczkodoniczka a kiedy mu wyslalas ten western union? Nie martw sie na pewno bedzie ok a z drugiej strony szkoda ze nie możecie tu kogoś z rodziny poprosić i byłoby po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozna_forum
Gdzie to kupujecie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozna_forum
Chociaz ja wiele wiem o odchudzaniu bo schudłam 37 kg to zostało mi ok 4 kg i za cholere nie moge zrzucic....Przydałoby mi sie takie cudo ale po pierwsze sie boje a po drugie nie bardzo wierze ze mozna schudnac....Napiszcie cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wejść na forum Adipexu tam jest od groma wpisów my tu nie podajemy żadnych namiarow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozna_forum
Ok dzieki ,nie macie efektow ubocznych ? Mysle ze organizmowi daje popalic...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
To było we wtorek a paczke wysłał wczoraj dzis patrze a tam że dane niedostępne no to się wkurwilam! Czekam aż mi odpisze wyslalam mu kilka maili zobaczymy ale już mnie nic nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co sie denerwować tu w Polsce do dziewczyn nieraz dwa trzy dni szły,wszystko zależy od kuriera :) nie wkurzaj sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Moze i masz rację chyba wyczulona już jestem za bardzo! Ale no będę czekała on ma w sumie dobre opinię wiec to mnie trzyma kochana =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×