Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pawlicka_

Stomatolog - Puck, Reda, Rumia, Wejherowo i okolice

Polecane posty

Gość Pawlicka_

Tak jak w temacie. Mieszkam w Leśniewie, dlatego też interesują mnie oferty w najbliższych miejscowościach. Proszę nie wymieniać ofert z Trójmiasta, a jedynie z tych wypisanych w temacie. Zależy mi oczywiście na tym, aby zabiegi były skuteczne oraz bezbolesne. Dobrze, gdyby były możliwe nowatorskie rozwiązania, sprzęt. Szukam czegoś naprawdę konkretnego - większy gabinet, klinikę, żadnych indywidualnych w malutkich pomieszczeniach. Liczę na rzeczową dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LBL M.
Jeśli już zależy Tobie ograniczyć się do tych pozycji, to ja tutaj bez wątpienia wymienię klinikę Pod Lwem w Pucku. Mieści się na Mickiewicza. Oferują naprawdę solidną jakość usług stomatologicznych, więc szczerze wątpię byś mogła się zawieźć. O ile ten temat oczywiście jest aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Byłam tam kilka razy, wizyty bezstresowe. Profesjonalny sprzęt, doświadczeni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś strona internetowa na której znajdę ofertę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio tam byłem no i klinika zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, ale najważniejsze że już na trwałe wyleczyłem zęba. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObywatelkaWejherowa
Jeśli mam być szczera, bardziej nawet opłaca się pokonać taki dystans z Wejherowa do Pucka, o ile jedziemy do bardzo dobrego stomatologa. Zęby są zbyt cenne, a i leczenie zbyt kosztowne, aby ryzykować wizytami w niepewnych gabinetach. Dlatego też wolę trochę dopłacić do benzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe spostrzeżenie. Nawet nigdy nie pomyślałam nad tym. Trudno jednak dobierać dentystów, bo nawet nie do końca wiemy czym powinniśmy się sugerować. Zawsze mimo wszystko trzeba się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Lwem mieści się przy Mickiewicza 24. Bardzo dobrze kojarzę ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implantacja w tym gabinecie możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrumcia
Tak. Wszystko jest jak byk na stronie. Nawet ceny są podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skopiowane ze strony :) konsultacja implantologiczna 80 założenie implantu 2500-6000 korona porcelanowa (na stopie Cr-Co) + łącznik tytanowy 2000-3500 korona porcelanowa na tytanie + łącznik tytanowy 2500-4000 proteza oparta na 2 implantach 5000-6000 proteza oparta na 4 implantach 10500-12000 przeszczep tkanki łącznej 500-1000 przeszczep bloku kostnego 2500-4500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty są nieporównywalnie droższe od protezy, ale za to lepsze pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę tutaj: http://stomatolog-kaszuby.pl/, do doktora Jurkiewicza. Bardzo dobry specjalista, ogólnie klinika jest nowoczesna, no i co ważne w przypadku leczenia zębów, atmosfera jest bardzo przyjazna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna54
no jakby nie patrzeć - trójmiasto to okolice ;) pozwolę sobie więc polecić nawrocki clinic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinaa1
Tutaj http://straznicyusmiechu.pl są namiary na świetny gabinet. W Strażnicy Uśmiechu mają kompleksowy zakres usług. Dzięki regularnym wizytom można mieć naprawdę piękny uśmiech. Warto pamiętać, że zęby są naszą wizytówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o stomatologa w Trójmieście to ja mogę polecić stomatologa w Baninie koło Gdańska. W www.ortodent-banino.pl znajdziemy szeroką ofertę stomatologiczną dla dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tego stomatologa http://www.ortodent-banino.pl/ - ja tam chodzę już jakiś czas i w swojej ofercie maja takie usługi jak wybielanie zębów, ortodonta, protetyka, endodoncja, implantologia. Jetsem bardzo zadowolona z ich usług bo robią to bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazje bywać w www.ortodent-banino.pl i stwierdzam, że usługi u nich są najlepsze i na najwyższym poziomie. Od lat bałam się chodzić do stomatologa a oni mnie z tego lęku wyleczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kw82

ja od jakiegoś czasu leczę zęby u http://www.biancodenti.pl/#!menu i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej profesjonalny gabinet to Tes-Dent na gen. Sikorskiego w Wejherowie. Nigdy nie przypuszczałam, że na wizytach u dentysty będę wyluzowana - widać, że się znają na tym, co robią. 🙂 Lekarze i obsługa są przemili. Ostatnio nawet udało mi się tam zaprowadzić męża na leczenie 2 zębów i wszystko przebiegło pomyślnie. POLECAM GORĄCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wejherowie masz Dentx Centrum Zdrowego Uśmiechu: https://dentx.eu/ Moja siostra korzysta z ich usług. Mnie też tam kiedyś zabrała jak ułamałam sobie zęba będąc u niej na obiedzie. Czysto, profesjonalny sprzęt, dentysta bardzo profesjonalny i uśmiechnięty. Polecam zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Redę to na pewno warto wybrać się do Verde Clinic na ulicy Wejherowskiej. Kompleksowa oferta leczenia - od stomatologii zachowawczej, poprzez protetykę aż po implanty. doświadczeni lekarze, nowoczesny sprzęt, konkurencyjne ceny. Leczenie jest i skuteczne i bezbolesne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×