Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elegart

Co dziewczyny sądzicie o takiej fantazji

Polecane posty

Gość Elegart

Przeglądając tematy natknalem sie na temat szpilek zakładanych do łóżka. Po myslalem sobie jakby to bylo gdyby po zajeciu sie panow w takowych ona zaczela dobierac sie do mnie. W samych majtkach - ale takich zawiazywanych zeby rozwiazac jednym ruchem reki gdy zajdzie potrzeba. Pani przystepujac do dziela zdejmuje swoje dziesieciocentymetrowe czerwone szpilki I zaklada je na moje nogi uwaznie zapinajac paski. Teraz jestem bezbronny I ona wie ze tak latwo jej nie uciekne moze robic ze mną wszystko co chce. Patrzę na dół i jestem oczarowany ona ma na sobie tylko majteczki i przystępuje do dzieła ze swoim językiem. W pokoju mamy lustro na ścianie gdzie widze jej wypieta zapraszajaca dupcie a na suficie mam widok na nas z góry. Wyglada to tak ze to ona jest les a nie ja homo tak jakby pięścila kobietę co czyni zapamiętale i bez wytchnienia. Nie ma chwili oporu gdy mowie zeby lizala mnie tam na dole tak jakby tam była jej pipeczka i tak jakby sama chciała byc pieszczona jak jej to bede robil następnym razem. Ona nie wahajac sie zaczepia mnie swoim wyćwiczonym językiem przez chwile myśle ze to rasowa lesbijka z niej bedzie ale tylko sie uśmiecham bo jest ze mną nie mowie jej co myśle. Tylko patrzę na nią i lustra i sie delektuje. Jesteśmy połączeni wzrokiem, jej język jest na dole czuje jej piersi na udach dłoń na brzuchu a druga na pośladku a w lustrze jakbym oglądał film w ktorym gram. Patrzę na lakierki i myśle sobie odważna nawet sie nie zajaknela w spełnieniu tej fantazji. Przez moment myśle sobie czy ja jestem kobieta podniecenia rośnie mowie jej zeby to robiła szybciej mocniej i odplywam. Ona nie moze nawet przez chwile przerwać akcji i schować jezyczka musi nim pracowac az pociągną ja na górę do siebie zeby poczuć swój zapach w jej ustach. Calujemy sie i przytulamy fajnie było I jak? Bylybyscie zmieszane przed/po? Bardzo jestem ciekaw waszej reakcji jakby to wam partner zaproponowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo jestem ciekawa jak niby miałabym zmieścić moje szpilki na męską stopę? :P na siostrę Kopciuszka - palce obciąć? A może zapobiegawczo powinnam założyć szpilki w rozmiarze 44 żeby potem na męską nogę weszły? A może ty to taki kieszonkowy rozmiar faceta i 38 leży na stopie jak ulał? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×