Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliapp11

napletek

Polecane posty

ja mam normalny nigdy nie widziałem długiego napletka nawet w internecie hehe :D Może sobie wyolbrzymia? Może nie widział czyjegoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napletki
jeśli penisy są jak w pierwszym linku, to wszystko OK, a jeśli takie jak w drugim, to trzeba raczej obrzezać, bo rozciągnąć ćwiczeniami tego się nie da. Apel do młodych matek: myjcie siurki małym chłopcom ściągając napletek, mydłem i wodą ciepłą, później chłodną. po wysuszeniu nakładajcie na żołądź krem do twarzy. Uniknie się przyrośnięcia napletka do żołądzi i później okaleczającego, bolesnego obrzezania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że ściągnąć napletek trzeba wiedziałem już od 6 roku życia :D Ale żadnych kremów nie stosowałem i jest piękny i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napletki
Ostrzeżenie dla mężczyzn: brak ściągania napletka i systematycznego mycia może przyczynić się do załupka: napletek zejdzie do rowka okolożołędnego i nie zejdzie blokując dopływ krwi, co w rezultacie może dać martwicę żołądzi. Dobre ćwiczenie napletka: na noc ściągać napletek i starać się tak zasnąć. Co prawda piżama może drażnić żołądź i może być przyjemna erekcja a nawet ejakulacja ale to nic takiego w porównaniu ze stulejką czy załupkiem. Jeśli naczynia krwionośne będą zdrowe, to nad ranem penis będzie stał jak drąg, Brak porannych erekcji będzie sygnałem jw. Oto cyt. z fizjologii seksu: Z ostatnich badań naukowych: impotencja jest reakcją obronną organizmu świadczącą o chorobie naczyń krwionośnych; ostrzega często przed zawałem i wylewem stwarzając alternatywę: wątpliwy seks i śmierć ew. kalectwo, albo życie z wątpliwym seksem i impotencja! Ani to, ani to nie jest rozwiązaniem! Implant ciała jamistego(odpowiedzialny za erekcję), ostatniej generacji, wszczepiony w prącie kosztuje >20tys. dolarów! a gdzie cena bólu, ryzyka, godności męskiej, nie mówiąc, że to >80tys.zł. lub 2 dobre samochody! Impotencja dotyczy też i kobiet, manifestuje się oziębłością płciową i brakiem orgazmu a po menopauzie często suchością pochwy. W myśl prawa biologicznego, że narząd nieużywany ulega atrofii (zanikowi) nie tylko tkankowej ale i funkcjonalnej, lub trening czyni mistrza bardzo wskazane, żeby mężczyźni podczas zabiegów higienicznych, wykorzystując śliskość mydła, masowali prącie(głównie żołądź, przy ściągniętym napletku) do niepełnego wzwodu, nie dopuszczając do ejakulacji. Po takim zabiegu, korzystne jest hartowanie, zwłaszcza jąder, chłodną i zimną wodą. Ma to m.in. pozytywny związek z ilością, jakością plemników i potencją seksualną, sprzyja zdrowiu prostaty, chroni nie tylko przed stulejką ale i przed groźnym załupkiem, mogącym dać nawet martwicę żołądzi.. Takie zabiegi wskazane są głównie dla zawałowców i wylewowców (ogólnie miażdżycowców) u których pełny orgazm mógłby spowodować zawał lub wylew, a którzy chcieliby po rekonwalescencji podjąć normalne życie seksualne; dla zdrowych mężczyzn powinno to być codziennością.. Najsensowniej i najtaniej jest jednak dbać o zdrowie przestrzegając zasad opisanych w tematach: "4 warunki determinujące zdrowie", "Hartowanie", "Zasady dietetyczne", "Prostacyklina", "Bakterie a higiena somatyczna", "5 celów determinujących sens życia", "Witamina C i inne przeciwutleniacze w profilaktyce raka i prawie wszystkich chorób" i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapp11
a ktoras ma taki jak mojego chlopaka ze ma taka opnkie jak sie obciagnie skorkie za glowkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololo2012
ja mam cos jak c9 i c10 podobają sie takie kobietom? moge wysłać foto zeby któras z was oceniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek kepsky
a ja mam jak stoi CL-3 a jak odpoczywa to zależy kiedy od cl-3 do cl-7 No a te co stoją powyżej cl-8 to jakaś masakra. Wiem jestem facetem i nic mi do innych wacków ale jak miałbym mieć takiego, to wolałbym krótszego o 2 cm niż takiego oblecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika s22
moj chlopak ma krotki napletek ale widzialam tez takiego co cala glowka byla zakryta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzyby
jestem obrzezany wieć nie mam ani problemu z napłetek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra:)
moja ma dluga skorkie i bardzo ja lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc :)
ja mialam dwoch chlopakow jeden mial krotki napletek a obecny ma dlugi ze zakrywa cala glowkie siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrazam sobie mojego chlopaka bez tego naskorka nie umiala bym sie nawet nim bawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co to znaczyyyyy ługi napletek? Sam napletek w niczym nie przeszkadza, jeśli da się ściągnąć z i odkryć żołądź. Jeśli tego nie da się zrobić, to ma stulejkę i trzeba to obrzezać, bo za ch*ja pana się nie spuści, a ciebie zaj**ie na śmierć, samemu nie odnosząc przyjemności. Seks z napletkiem, bez odkrytej żołądzi, to tak jakby lizanie cukierka przez szybę. To tyle. " -----------zastanawiam sie zawsze ilekroc czytam takie brednie -dlaczego niektorzy faceci sa po prostu tak tepi ze nie wiedza niemal nic o wlasnym ciele i potrafia na jego temat wypisywac naprawde kosmiczne brednie."To tyle".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"napletki Ostrzeżenie dla mężczyzn: brak ściągania napletka i systematycznego mycia może przyczynić się do załupka: napletek zejdzie do rowka okolożołędnego i nie zejdzie blokując dopływ krwi, co w rezultacie może dać martwicę żołądzi......"..........no niestety-nastepne brednie w calosci.Od A do samego Zet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"grzyby jestem obrzezany wieć nie mam ani problemu z napłetek !!! "--a kto ma"problem z napletkiem?Pisal tu ktos o tym?Ty masz natomiast problem z tym zes sie okaleczyl.napletek jest POTRZEBNA czescia meskiego organizmu-kolego.Wbij sobie to kazdy facet do glowy-jest potrzebny.Nie ma "niepotrzebnych czesci ciala.Napletek spelnia kilka funkcji.M.in.-ochrania bardzo wrazliwy zoladz przed bodzcami seksualnymi.Bez napletka jest narazony na niresamowicie uciazliwe podraznienia i w zasadzie na okraglo facet ma uwage skierowana na ten problem.Nawet w nocy.Poza tym napletek jest faldem skornym.W skorze kazdy mezczyzna ma w tym miejscu naturalne bakterie chroniace penis przed infekcjami.Pozbawienie napletma pozbawia tej waznej samoobrony organizmu i moze sie to skonczyc ustawicznymi infekcjami trwajacymi z malymi przerwami do konca zycia.Poza tym znacznie mniejsza przyjemnosc z seksu poniewaz najbardziej wrazliwa czesc penisa-zoladz jest tak bardzo drazniona przez cala dobe ze traci on naturalna wrazliwosc na bodzce seksualne...i jest TO LOGICZNE,dokladnie wbrew temu co twierdza ci ktorzy dokonali samookaleczenia poprzez tzw.obrzezanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiks
kolego-"napletki"-wiesz co ci powiem-podobnych kretynizmow to naprawde dawno nie czytalem.Ja ci udziele tez kilku rad odpowiednich do tych twoich: 1.wstawaj zawsze prawa noga z lozka tak zebys lapal od razu rownowage i wchodz ta lewa noga do miski z woda.To na otrzezwienie-zebys dyrdymalow nie wypisywal 2.Zaraz jak sie ockniesz z rana wal sie mocno pala po lepetynie.Najlepiej stosuj to ze trzy cztery razy na dobe. 3.Wal lepetyna w sciane z rozbiegu conajmniej trzech metrow Wszystko to zapobiegnie glupocie ktora w tej chwili jest dla ciebie i innych niebezpieczna z powodu tego ze jakis inny cwiercinteligent moze w te twoje brednie uwierzyc i narobi sobie klopotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksadra kown
moj ma naskorek a rozmawialam kiedys z kolezanka i mowila mi ze jej chlopak nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSKAMMA
MOJ MAZ MA DLUGI NAPLETEK I JEST SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiazajac
Jeśli odczuwa dyskomfort z tym związany, to powinien udać się do lekarza. Może to się wydawać krępujące, dlatego koniecznie niech jest to pan doktor, a nie pani. Faceci potrafią zrozumieć najlepiej facetów w takich sprawach. Jeśli jednak pójście do lekarza nie wchodzi w grę, to warto jest poczytać na ten temat np. tu: http://likemed.com/pl/budowa-i-rozmiar-penisa/. Przy zbyt długich napletkach bardzo ważna jest higiena, bo o zakażenia i grzyby nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×