Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katie1111

Jak zainteresować sobą męża????

Polecane posty

Gość Katie1111

Mój mąż od jakiegoś czasu przestał się mną interesować. Co gorsza, przestał się nawet do mnie odzywać. Ma problemy finansowe i w ten sposób reaguje. Niedawno urodziły nam się bliźniaki. W domu jest dużo pracy z dziećmi, a męża nie ma do późna w nocy, z dziećmi też nie próbuje nawiązywać kontaktu. Ja staram się nie wywoływać awantur, ale czasem nie wytrzymuję i krzyczę na niego. On zamyka się w sobie, a nawet stwierdził, że powinniśmy się rozstać. Jak zmienić jego stosunek do mnie i do dzieci? Jak reagować na jego milczenie i obojętne traktowanie? Proszę pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci tak mają ,jak problemy to sie zamykają w sobie.A nie pracuje dodatkowo iż jest zmęczony zbytnio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nic oprócz terapii nie pomoże - o ile oboje chcecie to naprawić. Ja bym na twoim miejscu bardzo dużo wychodziła. Znalazła sobie coś bardzo fajnego i zawsze jak mąż wróci - zostawiała mu dzieci i szła na swoje nowe hobby. On pozna, zainteresuje się dziećmi, a ty - jeśli sama się czymś zainteresujesz - będziesz interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani dobra rada33
oddaj komus dzieci na sobote, ubierz sie w cos super seksownego, wyjdzicei na obiad,do kina a potem uprawiajcie dziki seks na stole. ( w kuchni, nie w sresturacji oczywsciie). bierz pod uwage, ze jesli twaj maz jest tak znudzony rutyna i waszym nudnym zyciem to niedlugo ( o ile nie juz) znajdzie sobie jakas ''zabawke''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani dobra rada33
ach- i dziwi mnie,ze napisalas ze "Ma problemy finans.- on ma problemy czy wy macie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie...
skoro jestescie malzenstwem to chyba macie problemy, za ktore on zapewne podswiadomie obwinia ciebie i dzieci.....stad propozycja rozstania, moze potrzeba porozmawiac.. blizniaki owszem duzy obowiazek..pewnie maz nie rzewidzial az takieg podwjnego ,,szczescia" i nie radzi sobie psychicznie. Faceci wbrew pozorom sa duz slabsi psychicznie od kobiet. Oddaj dzieic na wieczor zrob fajna kolacje i pogadajcie jak dorosli ludzie..jak mozecie wspolnie znaezs rozwiazanie z sytuacji. Jesli facet tkwi w przekonaniu ze jest wylacznie odpowiedzilany za utrzymanie rodziny a sobie z tym ie radzi mga byc duze klopoty...a ty zamiast go w tym utwierdzac powinnas go wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEla
Ja mam podobnie, akw wykrylam ze maz koresponduje meilowo z innymi kobietami. Troche to ukrocilam ale nadal kombinuje. Ostatnio zalalam mu nawet 2 dniowy telefon bo ukrywal go przedemna i byl mu potrzebny do kontaktow z kobietami. Moj nawet ma konta na roznych portalach randkowych. Zaloz sobie monitoring na kompa i zobaczyszco robi twoj mezus. Ja tak zrobilam z moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×