Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wikulka

Jak pozbyć się zaległych rzeczy lokatora?

Polecane posty

Gość wikulka

Witam, Mam następujący problem. otóż wynajmowałam mieszkanie studentom (bez zgłoszenia do US). W pewnym momencie zaczęły się problemy z płatnościami. Kilka miesięcy temu kiedy kolejny raz kwota czynszu nie wpłynęła do dnia wyznaczonego w podpisanej umowie próbowałam się skontaktować z osobą podpisaną na umowie, bezskutecznie, nie odbierała tel, nie oddzwaniała...Wybrałam się do mieszkania, reszta osób mieszkających była zdziwiona, że są problemy z płatnością i oznajmiła, że z końcem miesiąca wyprowadzają się z mieszkania, co dla mnie z kolei było zdziwieniem, ponieważ żadne wypowiedzenie do mnie nie wpłynęło (a według lokatorów powinno). Oni również nie mieli żadnego kontaktu z liderem grupy, podobno nie wracał na mieszkanie od jakiegoś czasu, sami z resztą zaproponowali, abym po ich wyprowadzce zamknęła drzwi na klucz, do którego nikt nie miał dostępu. Tak też zrobiłam. W mieszkaniu zostały wszystkie rzeczy osobiste chłopaka, który przepadł bez śladu, łącznie z laptopem i tel. komórkowym. Ostatnio obudził się po długim czasie i wysłał smsa z zapytaniem kiedy może odebrać swoje rzeczy, odpisałam więc, że w momencie, kiedy zapłata za marzec będzie zaksięgowana na koncie. Znowu cisza... Nie wiem co robić, są tam jego ubrania, nawet łóżko. Chciałabym w końcu posprzątać mieszkanie i wynająć je na nowo. Nie wiem jednak co zrobić z pozostałymi rzeczami. Myślałam o wysłaniu jakiegoś pisma na adres zameldowania chłopaka...Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×