Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lolita12

Rozstanie po 7 latach

Polecane posty

Gość lolita12

Witam serdecznie Chcę się was zapytać o radę ile czasu trzeba żeby zapomnieć. Otóż byłam z meżczyzna 7 lat nie układało się zawsze dobrze dość burzliwy związek ciągłe powroty i rozstanie gdzie ja nieraz cierpiałam bo się zdecydować nie mógł i zawsze wychodziło tak ze to ja prosiłam nalegałam i ostatnio nam się nie układało wróciłam do Polski on został za granica przez 3 miesiące pisałam co znami będzie on powtarzał żebym mu dała czas a na koniec powiedział ze koniec z tego co zobaczyłam i sie domyślam to flirtuje z inna bardzo się załamałam i się uzależniłam od niego wybuchłam i obiecałam sobie ze choćby nie wiem co waliło i się paliło nie wróce do niego wcześniej tez mielismy rozstania ale nigdy nie flirtował szukał pocieszenia, staram się zapomnieć wręcz jego z nienawidziłam miałam marzenia dzieci rodzina a tu szarpane zycie emocjonalne po prostu nie chce już go znać kochać.Jam ma30 lat on 35 na dodatek ja nie wiem on chyba kryzys wieku średniego przezywa odmładza się zaniża wiek i na młode dziewczyny patrzy.Ja walczyłam ale już się poddałam i nie chce za dużo łez .Dlatego pytam się ile czasu trzeba by zapomnieć i wyjść z tego uzależnienia mam nadzieje ze już mu się nie odwidzi bo wybuchnę z podwójna siłą.Pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×