Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piedestał

tatuaże

Polecane posty

Gość gość
Tatuaże są dla plebsu w tych czasach i dla roboli oraz dla chorych psychicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem z niższej warstwy społecznej, na robola się nie nadaje i choroby psychicznej u mnie nie stwierdzono...to co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem właśnie na etapie planowania 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i teraz mi głupio troche ze go mam,. choc mi samej osobiscie nie przeszkadza wcale, ludzkie spojrzenia przeszkadzają.... w kosciele to sie napiętnowana wrecz czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przestań chodzić do tego kościoła albo w ogóle wyprowadź się do większego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa perspektywa -przez tatuaz wyprowadzic sie do wiekszego miasta, mieszkam gdzie mieszkam mała miejscowość, pracuje w aptece, wszystko sie układa. tatuaz mi sie podoba ale ludzi nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli bardzo miałoby Ci to życie utrudniać to byłoby to jakieś wyjście. Podobnie mogłabyś być rozwódką albo, według drobnomieszczańskiej mentalności, godzej - panienką z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaże jest to forma samookaleczenia która świadczy o zaburzeniach osobowości kobiety z tatuażem mają na mnie dożywotni zakaz, ale dobrze, e tyle osób je robi od raz wiem z kim warto pogadać a z kim nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewielka strata. Wątpię, że ktoś kto nie zna definicji samookaleczenia i nie wie gdzie wstawić przecinek w zdaniu będzie ciekawym rozmówcą. Jak to jest, że tego typu głupie posty wychodzą zazwyczaj od ludzi którzy swoje niskie IQ ujawniają zanim jeszcze skończą wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj uwielbiam tatuaże jak widze je u facetów mam nogi jak z waty;D sams planuje ich wiele niestety zawsze nie miałam czasu ani pieniędzy ale niedługo ide:) planuję na nadgarstku pomimo, że mam pracowac w banku i w wielu innych miejscach;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i myślisz, że nie będzie problemu z pracą w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, nie musze tam chodaic z krotkim rekawkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×