Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama syna i corki

2-latek nie mowi

Polecane posty

Gość lkjghfdsgjhkl
nie przechwalam się, choć jestem dumna z córki i cieszę się, że sie tak dobrze rozwija :) Cyba to normalne. Nie napisałam o jej umiejętnościach by sie przechwalać czy zdołować autorkę. Napisałam to tylko by mogła sobie porównać ale jak tez wspomniałam, każde dziecko rozwija się inaczej. Autorka musi troche przyrównac swoje dziecko do innych by móc określić jak rozwija się jej syn. I wcale nie uważam by jakies dziecko było gorsze, bo później niż inne zaczyna chodzić, siedziec czy mówić. Dzieci, wszystkie, bez wyjątku sa cudowne i wyjatkowe każde na swój sposób. Jedne zachwycają umiejętnościami, inne urodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lkjghfdsgjhkl
bardzo fajna wypowiedź! Nie wiem dlaczego jak ktos cos dobrze napisze o swoim dziecku to sie zaraz przechwala. Fajnie odpowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
Powiem Ci, że nie zgodziłabym się z lekarką... ja zawodowo mam do czynienia z różnymi sytuacjami w kwestii mowy i każdemu radzę szybką diagnozę. Lepiej wykluczać niż czekać z założonymi rękami. Nie chcę Cię straszyć, bo może malutki jest zupełnie zdrowy, ale brak działania np. w przypadku dziecka niesłyszącego/niedosłyszącego może mieć duże konsekwencje dla rozwoju umysłowego dziecka. Lekarze niestety często każą czekać... przy braku mowy, problemach w przetwarzaniu bodźców, problemach z odruchami... niepojęte jest to dla mnie. Idź i dopominaj się badań, działaj i nie daj się zbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda- przyczepiasz sie niepotrzebnie. Dziewczyna jest dumna z postepow swojego synka i ma do tego prawo. Szukasz dziury w calym. Napiecie przedmiesiaczkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moj m siedzi przy kompie i go wolam to tez nie slyszy;). Po prostu maly moze byc pochloniety zabawa:). Ale badania warto zrobic i tu w pelni zgadzam sie z dziewczynami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lkjghfdsgjhkl bardzo fajna wypowiedź! Nie wiem dlaczego jak ktos cos dobrze napisze o swoim dziecku to sie zaraz przechwala. Fajnie odpowiedziałaś" 1 przeciez mnie nie chodzilo o jej syna tylko o to , ze obgadala swoich znajomych a siebie pzredstawiala jako wspaniala matke i w ogole och i ach. Nie lubie tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda- tu wszyscy wszystkich obgaduja...wrazliwosc na takie rzeczy grozi ciaglym zgrzytaniem zebow;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslslkdslksl
Jagoda Ty jesteś poważnie ograniczona. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO jagodyyyyyyyyyyyy
POMYLIŁAŚ CHYBA SIĘ KOBIETO. kslslkdslksl TO NIE TA SAMA CO lkjghfdsgjhkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslslkdslksl
Dokładnie :) Ona sama nie wie do kogo i co pisze. Co za człowiek :) Totalna pomyłka ta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO jagodyyyyyyyyyyyy
ja ją znam - mieszka w Zabrzu :) Dajcie jej spokój, bo jest to nieszczęśliwy człowiek :) Ma prawo sie tak zachowywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjghfdsgjhkl
nie ta sama ale obie mamy fajne dzieci, którymi się lubimy pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te jagoda jesteś z zabrza?
ja też! Co za wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO jagodyyyyyyyyyyyy
dokładnie z Waryniola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO jagodyyyyyyyyyyyy
ULICA TATARKIEWICZA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i6io48o4
znow jagoda zablysnela in teligencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslslkdslksl
lkjghfdsgjhkl :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srututututututututu.....
A po czym poznałeś że Jagoda z Kafe to ta z Zabrza, jak to mitomanka przecież jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srututututututututu.....
No nie bądźcie tacy napiszcie coś o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×