Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boże mój jestem z mężem

Jestem z mężem tylko dla kasy!!! Nic więcej

Polecane posty

Gość boże mój jestem z mężem

Mąż jest dobrym człowiekiem, oczywiście dobry ojciec i dziadek. Mąż, raczej kolega nie mąż. Ja nie chce z nim uprawiać seksu, może to wyda się śmieszne ale jak dochodzi do zbliżenia to czuje ból w brzuchu, w pochwie, ciężko mi się oddycha a mąż w łóżku nie jest zbyt delikatny. Jak prosiłam go by było delikatniej to mówił że przesadzam. Więc powiedziałam mu że może mieć kochanki a mnie żeby dał spokój. Poszedł na ten układ. Ja już się spełniłam jako kobieta. Urodziłam syna który ma teraz 29 lat, jest samotnym ojcem. Żona zostawiła go z parką bliźniaków jak miały dwa latka. Córka ma 26 lat, 6letniego syna. I też siedzi w domu. Ja już męża nie kocham, może lubię, napewno lubię jego pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ten temat po co tutaj
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże mój jestem z mężem
Chciałam się pożalić. Że mimo tego że mamy już dzieci nie uprawiamy seksu. Po prostu jestem już za stara na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalisz się czy żalisz ?
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Wez sie zatrudnij w telewizji, moze jakas telenowele nakrecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooooo
no i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli brakuje ci seksu z delikatnym kochankiem? A moze maz zgodzi ci sie oplacac mlodego kochanka, ktory cie zaspokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże mój jestem z mężem
Mam chyba prawo wyżalić się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże mój jestem z mężem
Ja nie chce faceta. Mąż w życiu by się na to nie zgodził, wymaga ode mnie bym była tylko w domu. Najpierw musiałam zajmować się dziećmi, potem wnukami. Nigdy nie pracowałam zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki022
Kasa est najważniejsza, a nigdy nie spotykałam sie z biednym. Obecnego też nie kocham, ale za to seks mamy zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
A to nie ty piszesz te wszystkie rzewne historie w stylu brat samotny ojciec z dwojka dzieci, siostra panna z dzieckiem, drugi brat 28 l bezdzietny itd itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje i Tobie i jemu :o
Ja bez mojego meza nie wyobrazam sobie zycia! choć nie zawsze to mowie, nie zawsze okazuje to kocham go nad zycie! Jest najwiekszym szczesciem jakie mnie spotkalo! Dzięki niemu mam cudowne dzieci, dzięki niemu kazdego dnia czuję że zyje! Jestem najszczesliwsza kobieta pod sloncem! Mimo, że nie raz i nie dwa razy mnie z rownowagi wyprowadzil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa
--jeeezu ! - to jest okropne ... - ty mowisz ze twoj maz roocha inne baby ? - ZA TWIJA ZGODA ??? - to jakis horror ! ... ty mu na to pozwalasz ? - i jesz z nim przy jednym stole ta sama lyzka ? - uzywasz tej samej poscieli - garnka- kremu- a moze recznika i grzebienia ??? - A KIEDYS GO KOCHALAS ??? - no i jak to wyglada na codzien ? - dzieci i wnuki wiedza o babci cala prawde ? - i ... popieraja babcie ? a dziadek jaka GRA tam w tym role - JELENIA ? - SORRY - ale to jest straszne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela888
Masz prawo byc szczesliwa! Zrob cos dla siebie i zmien cos w swoim zyciu. Jestes jeszce mloda i cale zycie przed toba. Zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam sytuacje
dla kasy i pewnie z przyzwyczajenia bo jestes pewnie kolo 50-siatki i ciezko o zmiany w tym wieku. czlowiek woli swoja smutna ale zawsze stabilizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca babciaaaa
no i powinien ciebie teraz mąz wypieprzyć z domu, bo trzeba było sobie na emeryturę zapracować, co to za praca w domu, to każda pracująca zawodowo kobieta też w domu pracuje. ale chłop ma próżniaka nie babę, głupi on, ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemoniada26
Ciężko po tylu latach czuć nadal do swojego partnera to co czuło się na początku, to przykre ale nie ma nic w tym dziwnego niestety.Ja jestem w związku kilka lat i czuje że mój facet zmienił podejście do mnie do związku i ja zaczynam się zmieniać.Nie doceniany owoc gnije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SW 1313
Jesteś kobietą, to nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×