Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skimia

wypełnianiem kwasem hialuronowym u dentysty

Polecane posty

Gość skimia

Co sądzocie o zabiegach wypełniania kwasem hialuronowym z gabinetach stomatologicznych. Jestem z Gdańska, zobaczyłam w necie reklamę dotyczącą medycyny estetycznej - wypełnianie kwasem hialuronowym 650 zł, a więc tanio. Czy macie doświadczenia z debtystami w roli dermatologów estetycznych. Stomatolodzy muszą być dokładni robiąc zęby, może warto zaoszczędzić w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto moja radaa
Jesli dentysta nie jest samoukiem ale przeszedl dokladne szkolenie (nie kilkugodzinne!) to dlaczego nie, dentysta tez lekarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Ja bym nie ryzykowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
Ja też bym nie ryzykowała. Skoro dentysta po kursie może wstrzykiwać botoks czy kwas, to niedługo chirurg zrobi Ci zęba. To lekarz i to lekarz. Poza tym cena 650 zł jest bardzo niska. A jaka pojemność? Może to cena za malutką fiolkę, a potem się okaże że i tak trzeba więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skimia
pomysł przyszedł mi do głowy, kiedy siedziałam na fotelu dentystycznym a mój stomatolog robiąc zastrzyk znieczulający powiedział, że nikt nie potrafi robić bardziej precyzyjnych zastrzyków niż dentyści i że on właśnie skończył kurs na temat botoksu. No i wtedy pomyślałam, że do mojego dentysty wprawdzie bym nie poszła, bo on DOPIERO skończył kurs, a do tego nie chodzi mi o botoks tylko o kwas, ale może tak do innego dentysty, który ostrzykuje kwasami od lat, a ponieważ ich core business, z którego czerpią dochody to zęby, a to jest dodatek, to nie przesadzają z cenami. Jak jakaś dziewczyna ma doświadczenia związane ze stomatologiem i kwasami lub botoksem to PLEASE - DAJCIE ZNAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skimia
dzwoniłam do niej - powiedziała, że ampułka 0.9 i 1.0 Juvedermu kosztuje 650 zł. Nie spytałam jakiego Juvedermu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że żaden lekarz innej specjalizacji nie zna tak dobrze budowy twarzy jak stomatolog, mięśni, nerwów. Oni ten temat studiują 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×