Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariola truskawkowa

Syn siostry zwyzywał mnie i uderzył

Polecane posty

Gość mariola truskawkowa

Powiedziałam dzisiaj siostrze prawdę. Dlaczego rodzina się od niej odwróciła. Siostra co prawda skończyła technikum ekonomiczne. Pracowała na poczcie 8 lat i w służbie zdrowia(w biurze) 12 lat. Ma 20 lat pracy biurowej, oprócz tego miała staż z 50+ w urzędzie skarbowym. Po szkole średniej wyszła za mąż za faceta który jest kompletnym nieudacznikiem (pracuję on teraz jako brygadzista w jednej z fabryk). Mają nieudane dzieci które nie myslą o swojej przyszłości. Siostrzeniec - studiuje reżyserie w łodzi, skończył dziennikarstwo i piszę artykuły dla jakiegoś tam tele tygodnia. Siostrzenica jest na ostatnim roku w szkole teatralnej i dorabia sobie jako fotograf. Siostra i szwagier to takie dziecioroby - ich młodsze dzieci chodzą do zawodówek. Młodszy siostrzeniec do zawodówki cukiernicze a druga siostrzenica do zawodówki kucharskiej. Po prostu powiedziałam dzisiaj siostrze prawdę. Ja po rodzicach dostałam dom, oraz domek nad morzem i lokal w którym otworzyłam własny interes(rodzice dali mi na to pieniądze. Bratu rodzice wybudowali dwa budynki (obok siebie) w jednym budynku brat ma dom a w drugim otworzył własną piekarnie. Siostra dlatego że wyszła byle jak za mąż za zwykłego dziada nic nie dostała. Moje dzieci - Sy i córka studiują. Syn prawo a córka ekonomie, porządne kierunki a dzieci brata - cała trójka zarówno bratanek jak i bratanice studiują medycyne. Dzisiaj powiedziałam siostrze że ma takie nieudane dzieci, nawet powiedziałam że wysrała takie 4 downy. Jej młodszy synek przyszły cukiernik usłyszał to i otworzył drzwi i powiedział mi wypierdalaj. Więc się wściekłam. Moje dzieci dostały od moich rodziców po 25 tysięcy na 18 urodziny, dzieci brata tak samo. Dzieci siostry nic. I powiedziałam że nie dziwie się temu że dziadkowie takim wnukom jak oni nic nie dali. On nazwał mnie dziwką, chciałam go uderzyć w twarz ale mnie odepchnął i wyrzucił z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elissena
0/10 zieeeeew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoncz z tymi prowokacjami
Mariolka wyksztalcenie nie idzie w parze z inteligencja w twoim przypadku. Z kultura osobista wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zawiewa nuda
Alez sie dzioucha napracowalas nad tym tekstem hehe tylko ze to juz dawno wieja nuda te twoje marne prowokacjea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×