Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Athelgast

Najważniejsze są oczy

Polecane posty

Oczy są zwierciadłem duszy. Taka prawda. Nigdy nie spotkałem w miarę miłej i życzliwej kobiety o brzydkich oczach, ani zołzy o ładnych. Upatrzyłem sobie jedną o zniewalającym spojrzeniu i nie zamierzam odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbgfng
juz myslalem ze slepniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się nie da
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch to nie oko. Trzecie oko to szyszynka podobno. Dlatego na niektórych rzeźbach np przedstawiających buddę jest przedstawione, jako trzecie oko na czole(środkowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsądek (czyli umysł), pożądliwość (pasja), popędliwość (czyli emocje). wg Ciebie pasuje do szyszynki? :classic_cool: (mozna ją też wstawić na czole pomiędzy oczami , gdyż jest ważniejszym źródłem niż widzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylla
jestem klasyczna zolza i mam ładne oczy szaro zielonkawe. i kiedy tego chce nigdy nie zapomnisz mojego spojrzenia. ale kiedy nie chcę, będziesz go unikać. taki dar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atylla to mongoł był, a oni nie mają zielonkawych oczu. PS. Tu nikt ci na słowo nie uwierzu, że masz ładne oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylla
a ty jesteś mongoł, że nie przyjmujesz iz ktos mógł wybrać sobie to imię za nick internetowy na podobnej zasadzie jak ty jakies tam athelgast. poniał? ili niet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam turkusowo-zielone oczy. Kiedy się złoszczę - robią się czarne :P I są diabelnie hipnotyzujące :classic_cool: xxx Athelgast jest niereformowalny :classic_cool: Zaraz będzie udowadniał, że nie jestem "rasowa, bo jestem ruda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylla
cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo on jest takim autorytetem w dziedzinie wpływu genetyki na kolor oczu, że nawet nie mamy co próbować z nim rozmawiać :D A ja mam oczy piękne, niebieskie, śmiejące się...a taka cholera ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abadabaaa
Autorze, POZORY MYLĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland. Ty masz umysł okaleczony przez komunę i lewacką ideologię. Nawet nie wiesz jaką ci komuna krzywdę zrobiła... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dama nic , tylko Cię wk**wiać , by na Ciebie patrzeć" xxx NOOO :D Ale nie próbuj, Rewciu :D xxx Athelgast. Nie rozmawiam z tobą przecież :) Fuj, jaki ty jesteś... robaczywy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOO Ale nie próbuj, Rewciu >>taaa już nawet nie muszę :classic_cool: ktoś inny zrobi to za mnie...wysłużę się NIM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×