Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska mama!

3 tygodniowy noworodek.

Polecane posty

Gość ciekawska mama!

witam. czy myślicie że 3 tygodniowe dziecko uśmiecha sie świadomie? bo ja przeczytałam kilka książek czy też poradników o dzieciach i tam pisze że dziecko świadomie uśmiecha sie dopiero po miesiącu a wcześniej wszystkie miny są robione w nieświadomości natomiast z moja córka jest tak że bez powodu robi różne miny np składa usta w "dziubek", wystawia język itd natomiast uśmiecha sie z momentach gdy łaskocze łaskocze sie ja po stopkach, smoczkiem po ustach czy też jak ktoś sie do niej uśmiecha. myślicie że ona już robi to świadomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziały gały co brały
do miesiąca jej niedaleko, kto wie. Moja córka uśmiechała się świadomie na kilka dni przed skończeniem tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pierze sie nooo
Moja corka robila identycznie w tym wieku.Mam zdjecia z data dla niedowiarkow ;)czy robila to swiadomie nie wiem wygladalo jakby tak :) Nigdy sie tego nie dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska mama!
ja u mojej córki zauważyłam to jak miala jakoś dwa tygodnie.. bo w innych sytuacjach sie nie uśmiecha. tylko właśnie jak sie do niej ktoś cieszy lub łaskocze. z tym składaniem ust w dziubek tak samo. robi to zazwyczaj jak ja coś zaciekawi- np jak leży w łozeczku i włącze jej karuzele to wtedy sie przygląda i właśnie taka minke robi. albo jak mąż ja ma na rękach i jakieś miny do niej robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×