Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elmusko

Mój serial

Polecane posty

Jestem młodym chłopakiem uwielbiającym pisać swoje seriale. Miałybyście ochotę poczytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj pisz tutaj
chętnie poczytamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serial "W Księdze" ma już 240 odcinków, piszę go od 2009 roku. Może lepiej będzie jeśli zacznę go od odcinka 27, wcześniejsze są krótkie i beznadziejne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz pisz pisz
: Ja też chętnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W księdze" odc.27 3 miesiące później. Angela została skazana na 5 lat więzienia. Taylor Hayes przylatuje samolotem do San Diego. Tym samym samolotem przylatuje Morgan Dewitt, siostra Angeli. Redaktor Mike wraz z Daniem, Lukim i Bobim przygotowali specjalne powitanie sławnej Hayes. Redaktor ma wielką tremę i boi się spotkania z Taylor. Tymczasem Grisza wychodzi ze szpitala. Wraz z Taylor przychodzi jej asystentka- Nessa. Podczas spotkania Mikea z Taylor Danio podrywa Nessę. Taylor chce pomóc redaktorowi w realizowaniu planów firmy. Proponuje mu, żeby stworzyli reklamę, którą zareklamuje właśnie ona. W zamian za to ona chce udziały w firmie. Danio i Nessa umawiają się na spotkanie .Zamaskowana Morgan zakrada się do pokoju, w którym nocuje Taylor, gdy Hayes jest odwrucona, Morgan uderza ją metalową ozdobą, po czym kradnie jej dobytek. Taylor traci przytomność, a Morgan ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe pisz dalej
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„W księdze odc.28 Karetka i Policja przyjeżdża do hotelu, gdzie jest Taylor. Zabierają ją do szpitala. Redaktor Mike przyjeżdża do szpitala. Przyjeżdżają również dzieci Taylor- Phoebe i Thomas. Manus i Bobi pod nieobecność Mike'a zajmują się firmą. Lekarze mówią, że Taylor ma poważny uraz głowy. Mike przyjeżdża do firmy, gdyż chciał z nim się widzieć Grisza. Chce on ponownie pracować w firmie. Redaktor Mike jednak wyśmiewa Griszę i mówi, że już nigdy nie będzie już pracował. Phoebe chce się widzieć z mamą jednak lekarze nie pozwalają jej wejść. Phoebe kłóci się. Thomas ją uspokaja. Bobi mówi redaktorowi Mike'owi, że źle potraktował Griszę. Taylor odzyskuje przytomność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W księdze" odc.29 Phoebe i Thomas wreszcie mogą wejść do matki. Taylor jednak nie pamięta całego zdarzenia. Nie wie, że to Morgan ją uderzyła. Tymczasem Morgan ukrywa się u matki. Grisza rozmawia z MANUSEM i Bobim, jak źle go potraktował redaktor Mike. Bobi decyduje się porozmawiać z redaktorem. Ridge Forrester dowiaduje się o wypadku Taylor. Jednak nie może przyjechać do szpitala. Tymczasem Danio umawia się z Nessą na kolację. Policja ustala co mogło się stać w hotelu. Kamery zarejstrowały tylko tajemniczą kobietę w kapeluszu. Policja ustala, że to ona uderzyła Taylor. Po rozmowie z Bobim Mike zdecydował się z powrotem zatrudnić Griszę. Tymczasem Danio i Nessa mają randkę, która okazuje się udaną. Na drugi dzień Danio i Nessa oznajmiają wszystkim, że są parą. "W księdze" odc.30 Policja jest blisko zagadki tajemniczej kobiety, która uderzyła Taylor. Nessa jest tak zakochana w Daniu, że zaniedbuje niektóre sprawy. Taylor wychodzi ze szpitala pod warunkiem, że będzie miała opiekę. Mike, Thomas i Phoebe obiecują zaopiekować się Taylor. Nessa zapomina przyjechać po Taylor. Phoebe jest zdenerwowana. Dzwoni do Nessy i krzyczy na nią za zaniedbane sprawy. W pewnej chwili nadjeżdża samochód a z niego wychodzi tajemniczy facet i porywa Phoebe. Nessa dzwoni do Thomasa i mówi mu, że rozmowa jej i Phoebe się urwała. Thomas znajduje na ulicy komórkę Phoebe. Mężczyzna przyjeżdża do Morgan z porwaną Phoebe. Okazuje się, że mężczyzna miał porwać Taylor a porwał jej córkę. Morgan jednak zatrzymuje Phoebe. Nessa, Mike, Thomas i Taylor przyjeżdżają do biura. Dostarczają policji informacje o zaginięciu Phoebe. Proszę o komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-Liza
nie podoba mi sie. spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk444
nie piszesz od początku więc ciężko zrozumieć o co w tym serialu chodzi. A tak ogólnie fabuła zwykła, typowa, coś w stylu telenoweli jakie lecą np. na tv4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W telenowelach na TV4 raczej nie ma akcji typu porwanie, tam tylko przez wszystkie odcinki jest wielka miłość najważniejszych bohaterów :D Wiem, że lepiej byłoby pisać serial od początku, ale uwierzcie mi, są straszne i niezrozumiałem (pisząc je miałem 11 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTF, w ogole
O matko z córką, dziecko a ile Ty masz lat? Co to znaczy w ogóle "pisać swoje seriale", możesz mi to wytłumaczyć? Wiesz, jest coś takiego jak SCENARIUSZ, ale najwidoczniej jesteś tak młody, ze jeszcze nie obił Ci się o uszy ten termin. Zacznij od podstaw a dopiero później bierz się za pisanie. btw, strasznie to nieskładne. I nudne, dokładnie jak te telenowele na tv4... więc lepiej skończ z tym. Taka rada bardziej doświadczonej "cioci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka740
chyba nie widziałeś jednak tych telenoweli na tv4. Tam nie tylko jest miłość głównych bohaterów ale także właśnie różne akcje, morderstwa, choroby, wypadki, porwania, zazdrość, zawiść, nienawiść itp. Twój serial niczym nie różni się od takich telenoweli, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja przyjmuję taką krytykę, mam 15 lat i jestem niedoświadczony. Fascynuje mnie jednak pisanie takich serialu. Tamte odcinki pisałem 3 lata temu, może teraźniejsze bardziej by was zainteresowały ? Oglądałem na TV4 "Nie igraj z aniołem" i to jedyna telenowela jaka mnie zainteresowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli sprawia Ci to przyjemność, to rób to dalej. Jeżeli już teraz masz takie zamiłowanie,może w przyszłości coś z tego będzie :-) Idź dalej swoją drogą i nie zwracaj uwagi na głupkowate komentarze i naucz się je odróżniać od prawdziwej krytyki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz nadal chętnie poczytam
:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaa
Nie jest źle,tylko szkoda,że nie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W księdze" Odc. 32 Policja przesłuchuje świadka, który widział porwanie Phoebe. Ma on na imię Lewis. Taylor jest zdruzgotana. W trudnych chwilach wspiera ją Thomas i Mike. Nessa mówi Daniowi, że za dużo mu poświęca czasu i przez to zaniedbuje inne sprawy. Danio sprawia wrażenie obrażonego. Taylor chciałaby osobiście porozmawiać z Lewisem. Twierdzi on, że nadjechał czarny samochód, a z niego wyszedł mężczyzna, złapał Phoebe i siłą wrzucił ją do samochodu. Policja jest coraz bardziej bliżej celu. Tymczasem matka Morgan podejrzewa, że jej córka ma jakieś kłopoty. Nessa nie umie pogodzić pracy ze sprawami z Daniem. Również redaktor Mike zajmując się sprawami z Taylor zaniedbuje niektóre sprawy w firmie. Policja trafia do domu matki Morgan. Matka na prośbę córki mówi, że mieszka tu sama. "W księdze" odc. 33 Morgan rozmyśla nad swoim życiem. Dochodzi do wniosku, że ma zniszczone życie. Postanawia wypuścić Phoebe pod warunkiem, że nie złoży zeznań na policji. Córka Taylor mówi, że od razu by poszła na policję. Morgan w tej sytuacji zwierza się matce. Nagle do domu wchodzi policja i zatrzymuje Morgan. Dzięki Lewisowi Taylor odzyskała córkę. Danio sugeruje redaktorowi Mikowi, że Taylor Hayes podoba mu się. Redaktor denerwuje się na Dania i krzyczy na niego a po chwili go przeprasza. Okazuje się, że Taylor nie chce już robić rekalmy i chce wrócić do Los Angeles. Między Mikiem a Taylor wybucha konflikt. "W księdze" odc. 34 Mike jest w złym humorze. Bobi i Danio próbują pocieszać szefa. Jednak sam Danio nie jest uszczęśliwony tym faktem, że Nessa może na zawsze wyjechać . Redakcję odwiedza Manus, który jest już zdrowy. Dowiaduje się o atmosferze w redakcji. Mike powierza na jakiś czas Bobiemu i Daniowi jego obowiązki. Manus na tę wiadomość jest zazdrosny. Okazuje się, że Taylor i Nessa są jeszcze w San Diego. Gdy Danio się o tym dowiaduje, natychmiast jedzie do ukochanej. Manus złości się na Bobiego, że on dostał pozwolenie na bycie "tymczasowym szefem". Bobi nie rozumie Manusa. Danio spotyka się z Nessą. Chłopak prosi ją, żeby została w San Diego. Nessa musi podjąć teraz trudną decyzję. Zestaw kolejnych odcinków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f445ds
nie wiem co powiedzieć o twoim serialu skoro nie znam historii od początku. Po tych kilku odcinkach widzę, że to typowa telenowela, wszystko już było w tego typu produkcjach, nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to ma być typowa telenowela ;) Myślę, że w końcu oarniecie wątki... mogę trochę przedstawić bohaterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abba@
No właśnie przedstaw bohaterów,bo oprócz Taylor i jej dzieci za bardzo nie wiadomo kto jest kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John Parties - Założyciel firmy "Gold Fashion", biologiczny ojciec Mike'a, któremu oddał firmę. Helen Parties - Żona Johna, biologiczna matka Mike'a, dawno temu porzuciła go i uciekła. Mike Waltson vel. Mike Parties - Syn Partiesów, aktualny właściciel firmy. Nie ma szczęścia w miłości. Pracownicy GF: Bobi Gilbert - Brat Natalii i Matta, skarbnica dobrych rad. Danny "Danio" Moreno - Zaraz po Bobim drugi najlepszy pracownik. Zakochuje się w Nessie, asystentce Taylor Hayes. Adi Cornell Grisza Bennet - Agresywny i kłótliwy pracownik GF. Manus Spencer Natalia Gilbert - Siostra Bobiego, zakochana w Manusie. Matt Gilbert - Brat Natalii i Bobiego, policjant. Taylor Hayes - Przyleciała do San Diego, aby reklamować firmę GF. Phoebe Forrester - Córka Taylor. Thomas Forrester - Syn Taylor. Nessa Chadwick - Asystentka Taylor, zakochuje się w Daniu. Lewis Douglas - Świadek porwania Phoebe, zakochany w niej. Przedstawiłem ich na etapie, na którym tu piszę odcinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W księdze" od.35 Nessa zwierza się Bobiemu, że nie chce zostawić Dania, ale także nie chce zostawić Taylor. Bobi mówi, że jeżeli Nessa naprawdę kocha Dania, powinna zostać w San Diego. Luki wraca do pracy w firmie. W firmie ma się pojawić dwóch amatorów- Ewka i Demon. Manus idzie z Daniem na piwo. Obaj mężczyźni się upijają. Phoebe dziękuje Lewisowi za uratowanie jej. Między nimi dochodzi do pocałunku, po czym Phoebe ucieka. Gdy Phoebe, Thomas i Nessa zjawiają się w domku, Taylor oświadcza, że już dziś wyruszą do Los Angeles. Następuje cisza. Po chwili Nessa wypowiada " Ja zostaję", po czym Phoebe "I ja także". Taylor jedząc ogórka zakrztusiła się nim ze zdziwienia. "W księdze" odc. 36 Bobi wykonuje obowiązki Mika przez jego nieobecność. Mówi Lukiemu, że nie daje rady i podziwia Mika za tą pracę. Taylor rozmawia z Phoebe i Nessą. Jest oburzona. Phoebe wyjaśnia matce, że spodobało jej się San Diego. Wtrąca się Nessa i mówi, że chce zostać z Daniem. Oburzona Taylor wychodzi. Przypadkiem spotyka Mika. Mężczyzna nalega na rozmowę. Taylor na początku sprzeciwia się, ale potem godzi się na rozmowę. Do firmy przychodzi Ewka i Demon. Mają oni pracować w nowym dziale ubrań. Bobi obserwuje ich pracę i jest pod wrażeniem. Bez wahania zatrudnia Ewkę i Demona. Mike i Taylor dochodzą do zgody. Ustalają termin na robienie reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki Frantz - Upośledzony pracownik GF. Ewka Carter - Zwariowana i przebojowa dziewczyna, dziennikarka w GF. Demon Singer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki Frantz - Upośledzony pracownik GF. Ewka Carter - Zwariowana i przebojowa dziewczyna, dziennikarka w GF. Demon Singer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×