Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robert.zbiec

Fotograf ślubny mazowieckie

Polecane posty

Gość gość
Witam Polecam www.danielolejarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka712
Cześć, z własnego doświadczenia mogę Ci polecić Pana Kamila Borkowskiego. Fotografował mój ślub i chrzest mojej córki :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu jego pracy :) Tutaj masz namiary http://fotoborkowski.pl/fotograf-minsk-mazowiecki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według moich doświadczeń Krzysztof Kwiecień to jeden z najlepszych w Polsce fotografów produktowych. Po moich długoterminowych obserwacjach mieści się na spokojnie w branżowym TOP 5. Proszę Państwa, pracuję w branży sprzedaży nowych sukien ślubnych – luksusowych od mniej więcej dziesięciu lat i muszę mieć dobre oko do fotografii produktowej, ponieważ to w dużym stopniu wyznacznik mojego zarobku, a także zarobku moich współpracowników. Pan Krzysztof Kwiecień nie tylko oddaje idealnie klimat i jakość asortymentu, ale udostępnia kontakty do wyspecjalizowanych modelek. Ja akurat umiem odróżnić dobre zdjęcie od złego, więc polecam www.kwiecien.com.pl z czystym sumieniem. Wierzę, że wykorzystasz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkaiiii99
To i ja dodam polecenie - Robert Wróblewski robił zdjęcia na ślubie mojego brata i wyszły przepięknie:) Bratowa ustalała z nim wszelkie szczegóły i efekty były zgodne z jej wytycznymi. Podobno natychmiastowo odpowiada na wszelkie zapytania, podaję link http://www.twojfotografslubny.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samym centrum Warszawy rezyduje www.fotopawelkaniuk.pl , który wykonywał zdjęcia na naszej cudownej ceremonii. Z najwyższą starannością wykonał pamiątki , ktore zostaną z nami na całe życie! Przesliczne zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo oprócz fotografa wzięłabym fotobudkę. Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach wśród młodszych i starszych. Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naszym ślubie zdjęcia robiła Pani Iana Piskivets. Punktualna, uśmiechnięta, pomocna i rzetelna. Uwaga, może zarazić dobrym humorem :) Zdjęcia zachwycające, szczególnie plenerowe :) http://www.iana-photo.com/ Wszystkim poszukującym fotografa ślubnego i nie tylko bardzo serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krynicy-Zdroju jest b.dobry fotograf, ma stronę internetową www.mimaarta.pl tam można podejrzeć również efekty jej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mój ślub wynajęłam fotografa z www.grabowski-foto.pl Wszystkie zdjęcia były świetne i przemyślane. Ja i goście wyglądamy na nich pięknie. Firma działa na terenie całego kraju. Polecam wam przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku odbył się mój ślub, dokładnie w czerwcu była piękna pogoda, co sprzyjało super zdjęciom. Długo szukałam odpowiedniego fotografa i kamerzysty ponieważ bardzo zależało mi na profesjonalnym efekcie, w końcu to pamiątka na całe życie. w rezultacie zdecydowałam się na Bielak Studio. Zdjęcia ślubne i film przerosły moje oczekiwania. Materiały obiegły już część rodziny i wszyscy są zachwyceni. Szczerze Polecam bielakstudio.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Polecam zdecydowanie Krzysztof Miller Fotografa - fotograf ślubny warszawa, www.fotomiller.pl Zobaczcie sami, jakie robi cudne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×