Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tereferekukuuku

firma OVB praca , wiecie coś na ten temat?

Polecane posty

Gość tereferekukuuku

mam pytanie odnośnie firmy OVB czym się zajmuje i jakie są tam warunki pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do mnie zadzwonili
ktoś z ovb zadzwonił do mnie i zaprasza mnie na rozmowę , warto czy dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo i jak tam
bardzo dużo negatywnych opinii jest na necie o tej firmie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie w necie nie są obiektyw
ne:P firmy konkurujące zatrudniają studentów którzy pisza te opinie:P z tego co wiem, mój kuzyn nawiązał współprace z OVB i jest zadowolony, ale czym się zajmuje to nie wiem:D musze go podpytać i dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne bo i co
taa powiedz jak przebiega pranie mózgu w tym ovb , agencie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh
ovb to jedno wielkie g. byłem na rozmowie bo kumpel mnie namawiał. wyszedłem zniesmaczony bo znam się trochę na ubezpieczeniach a sporo na piramidach i mlm-ach. jedna wielka piramida a były-kumpel pewnie do dziś spłaca długi jak mu się paru klientów wysypało a odebrał już za ich ubzp. kasę i przewalił. co chwila smsy dostaje, kiedyś jak go wywalili z pracy (tej w której razem pracowaliśmy dodatkowo) przychodziły na ten telefon ponaglenia o raty itd... jeden wielki dług. mydlą oczy jak mogą tylko nie wiedzieli że też przechodziłem takie szkolenia i ich teksty znam sam na pamięć. dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też byłam to wiem
najlepszy jest dokument od razu do podpisania, bo z tobą nikt wtedy nie pogada :P idioci szukają jeszcze większych idiotów i na dodatek frajerów, najlepsze jest to ,że jak dzwonią to mówią ,że na rozmowę i rózne stanowiska do pracy w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też byłam to wiem
najlepszy jest dokument od razu do podpisania, bo z tobą nikt wtedy nie pogada :P idioci szukają jeszcze większych idiotów i na dodatek frajerów, najlepsze jest to ,że jak dzwonią to mówią ,że na rozmowę i rózne stanowiska do pracy w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za informacje
ludzie to co teraz firmy wyprawiają to się w głowie nie mieści :( dzięki za ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kilku szczochów
z tego co mi wiadomo ubezpieczenia i jedna wielka ściema , na gazeta.pl jest sporo info o ovb i sa to bardzo niepochlebne opinie a te szczochy co twierdzą ,że opinie w necie sa nie obiektywne niech naganiają bydło do obory a nie kolejnych pośredników do jakiejś gównianej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh masz racje
to właśnie tak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×