Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę bez przechwałek

Jakich marek ubrania noszą wasze maluchy? Tylko piszcie normalnie, a nie głupoty

Polecane posty

Gość Proszę bez przechwałek

Jak w temacie. Tylko piszcie normalnie, a nie jakieś przechwałki z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jaka marka
dla niemowlaka narazie kupuje w sklepie peppco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsfd
h&m, c&a, czasem kupię coś w pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najczęściej to
h&m, zara, c&a ale też ubrania z pepco. Jedyne gdzie nie kupuje to Smyk bo te ciuchy się rozlatują po jednym praniu a nie kosztują mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamamamaa
Często kupuję ciuchy dla dziecka w lidlu, jak rzucą coś fajnego, a tak to Pepco jeszcze. No i lumpeksy, bo tam można naprawdę znaleźć perełki. W sklepach typu 5.10.15, smyki i dziecięce h&m itp to w zasadzie tylko jak są jakieś wyprzedaże. Inaczej mnie nie stać, a dziecko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcbcxbn
zara, h&m, crocodillo oraz inne nie znanych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejdzej990
H&m albo reserved najczęściej bo te sklepy mam najbliżej, body f&F z Tesco albo z pepco. W lumpkach poluje na ciuchy next bo są nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita z Rzymu
Nie mieszkam w pl wiec nie bede wymieniac marek bo to bez sensu,ale stane w obronie SMYKA jak jestem w pl to czasami kupuje tam ubrania i moim zdaniem sa swietne jakosciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mnie nie powaliło
5 10 15 - SZMATY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mnie nie powaliło
Najlepszy lumpek , smyk i pepco ,h&m -SZMATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głownie h&m tchibo i reserved buciki adidasy nike czy adidas bo sa nie do zdarcia sandałki i kozaczki od 2 lat kupuje w ecco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia24latek
ja również w pepcko super tam są ubrania i nie drogo sklepy dziecięce ale również na targu jak coś się trafi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najczęściej to
A moim zdaniem do bani są. Ja nie kupuje tam wcale bo wyrzuciłam kilka ciuchów po 1 praniu ale 3 dni temu byli znajomi i kupili sukieneczkę córce. Odrazu chciala przymierzyć więc zalożyliśmy i oblała się soczkiem więc tego samego wieczoru wrzuciłam do pralki na pranie delikatne i 40 stopni. Wyjęlam z oderwaną falbanką i dziurą na ramieniu. To nie pierwsza rzecz ze smyka która tak się zachowuje po praniu. Ciuchy z H&M i większość ubrań z pepco po praniu wyglądają normlanie, nic im nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 lat
Ja tez lubie smyka,chociaz ubrania wcale nie sa tam tanie.A tak to Next Zara H M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa, najleszy lump a sieciówk
to badziew :D a w lumpie to co niby sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved też lubię
mam niedaleko outlet wiec kupuje te ubranka 30-50% taniej niż w sklepie. Bluzeczki i koszulki po 2-5 zl, trampki za 12 zł a ostatnio kupiłam wiatrówki po 30 zł. W tym wypadku jakość nie jest aż tak ważna skoro cena śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaMM
Zara, Reserved kids,Smyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaMM
Jak ktos woli lumpy od smyka i twierdzi ze lump lepszy to nie mam pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaMM
Tak ze szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved też lubię
Z Krakowa i kupuję w Futurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne takietam
reserved kids, H&M, czasami najczesciej plaszczyk, kurtka to w zarze... ostatnio często w pepco-teraz mają fajne t-shirty, kapelusze, leginsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec piszesz o outlet parku? jestes ze słonka? byłam w week w outlecie ale ceny dzieciecych ubranek w reserved były znacznie wyzsze niz 2-5zł za bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heini
Baba Babywear, Moonkids, Filou&Friends, Kid Kid, Wed'ze, Hema, H&M, Lief, Mexx, Noppies, Beebies, Z8, Bengh, Vingino, Zara, Esprit, Barts, Feetje, ale to dlatego, że dopiero co zjechaliśmy z Belgii. Polskiego rynku jeszcze nie obadałam, bo póki co nam starcza to co mamy. Trochę pochodzi z second handów. Poza tym mamy dużo rzeczy z Primarka, Asdy i Tesco, czasem coś Nexta, Lilli+Sid, albo innego lepszego sklepu, bo babcia siedzi w UK i przysyła paki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heini
Buty zimowe w ubiegłym roku znaleźliśmy na promocji Moon Boot, ale w PL nikt takich nie nosi i się ludzie dziwnie patrzą na dzieci.. Teraz już jest ciepło to śmigają od tygodnia w zwykłych gumowcach z Hemy, bo na trampki jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heini
Ale wygodne i ciepłe. Dzieciakom było naprawdę wygodnie, tylko krępujące jest to ciągłe ludzkie pokazywanie palcami, a dzieci jak to dzieci, bywają nieśmiałe i nie szukają uwagi. W Belgii to nie żaden kosmos, ale w Polsce chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×