Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę bez przechwałek

Jakich marek ubrania noszą wasze maluchy? Tylko piszcie normalnie, a nie głupoty

Polecane posty

Gość stawiam na polską jakość
Dlatego reservd kids

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twinmama2
Zara, Benetton, Sprider, Prenatal, Ira, Sfera, Nie mieszkam w Pl więc nie wiem czy wszystkie te sklepy są tam dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat, dylemat
rozne, kupuje co mi się podoba, patrze na jakos nie nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki D
Reserved, H&M, C&A, w Smyku czasem, dostaję dużo ubranek z lumpeksów też, ale zwykle markowe- George, Disney, H&M, Marks&Spencer,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved jest beznadzieje
rzeczy są ładne do pierwszego prania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdźmy czy wiecie...
To chyba nigdy reserveda nie kupowałaś. kupujemy i dla dziecka i dla siebie. podobnie jak top secred i crop i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje nosza w wiekszosci
uzuwane: a merki wszelkie od lidla do ralph lauren , curillus i baby dior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved jest beznadzieje
Nie RESERVDA nie kupowałam.... co najwyżej ubrania marki reserved... i wiele rzeczy nadawało się do wyrzucenia po kilkukrotnym założeniu. Ktoś tu pisał że to ubrania polskiej produkcji... Może i polska firma ale tak jak i każda inna wszystko szyje w AZJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttdtdddd
Moja córa nosi rzeczy znakomite jakościowo i najlepszych marek z tych popularnych.... od czasu gdy odkryłam lumpeks. :D A polskie sklepy z gównem w cenie złota, niech sobie z tych swoich szmat zupy nagotują. No bo powiedzcie, dziewczyny, same. Czy ubrania w polskich sklepach są warte swoich absurdalnych cen? Ani wzornictwo, ani wykończenie... nic! Za to ceny z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertykolka
Primark h&m mothercare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale z lumpow masz zniszczon
e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale z lumpow masz zniszczon
chyba ze piszesz o niemowlecych, bo dla starszych dzieci raczej nic nie kupisz co nie wyglada jak galgan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaninka
No ja się dziwie, ale z lumpów dostaje czasem rzeczy które wyglądają na nowe i na 99% nowe są (nie wszystkie, ale dużo), np zero supełków przy rękawach, idealna podszewka, itp-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifestyle
z tymi 'kosmicznymi" butami to przegięłaś haha ludzie sie gapią! co ty z polski robisz średniowiecze i myslisz ze takich butów tu nie widzieli! buty jak buty. pare lat za granicą i sie w główce przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja moge sobie pozwolic na sł
dzis akurat zakupiłam:h&m,c&a,cocodrilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja moge sobie pozwolic na sł
cocodrilo czy jak to sie pisze maja b dobre ubrania dla maluchow.jak juz dotykasz ubrania na wieszaku to czujesz,ze materiał jest cudny,delikatny.co prawda ceny maja troche kosmiczne(taniej mozna czasem sie załapac na wyprzedazach u nich),ale wg mnie warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heini
Wierz mi lub nie, ale się gapią. Nie dlatego, że zazdroszczą, bo większość nie ma pojęcia, że to w ogóle jakaś marka, tylko dlatego że one są dla nich dziwne i grube. To, że ty je znasz, albo że nie zwracasz uwagi na cudze obuwie, albo nawet to że masz w sobie na tyle kultury, że udajesz że cię nic nie obchodzi to tylko plus dla ciebie, ale wielu ludzi tak się nie zachowuje. A zagranicą siedziałam lat naście, a nie kilka i nie uważam, żeby mi się w głowie poprzewracało. Raczej nie mogę się czasami nadziwić w jaki sposób wielu Polaków reaguje na coś, co jest inne od tego co nosi albo używa większość. Przykład: stałam ostatnio na przystanku tramwajowym w Warszawie niedaleko Arkadii i stał tam młody mężczyzna z dzieckiem w wózku Stokke. Niby nic, widziałam ten wózek milion razy przez około 10 ostatnich lat, ale Polacy nawet ci z dużego miasta nie. Wiesz jak się gapili? Nawet ludzie jadący obok w korku gapili się i komentowali, a jakaś grupka stojąca niedaleko od nich ściszonym ale słyszalnym głosem skomentowała "Jesssu jakie szkaradztwo." Więc daruj sobie, bo przecież widzę jak się ludzie zachowują. Najczęściej ci prości, ale przecież takich jest najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz racje dziewczyno z Belgii
Mam dokladnie to samo jak przyjezdzam do Polski na wakacje. Slysze: a te buty sa takie dziwne, dziecku chyba w nich niewygodnie, a ta sukienka wyglada jak pizamka, a te spodenki sa takie smakie i owakie....:O to nie chodzi o ciuchy czy rzeczy, chodzi o narod, Polacy sa bardzo zasciankowi i ciezko przychodzi im zaskceptowanie tego co inne. 1 Co do marek to ostatnio nakupilam dzieciom ubran w h&m bylam tam pierwszy raz i bardzo sie rozczarowalam - po pierwszym praniu we wszystkich bluzeczkach stamtad boczny szew jest widocznie przesuniety - rozciagaja sie :O bardzo sie rozczarowalam bo wszyscy zachwalali te ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl'der
Jakie glupie pytanie...........kupuje te na ktore mnie stac i te ktore potrzebuje. Dostaje tez ubranka od kuzynki czyli noszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko ma od pierwszej
hm jak dla mnie to slaba marka jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hahaha...
Ja kupuję w lumpkach za 1zł za sztukę i wynajduję na serio piękne i nie zniszczone ubranka. Śpioszki z polarku kosztują od 30zl w zyklych sklepach i mi po prostu szkoda na 2 ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollsss
ja myślę że trzeba przetestować, co warto w jakim sklepie kupić...w niektórym są fajne, bawełniane, dobrze uszyte body, w innym sklepie warto kupować tylko spodenki, a jeszcze innym np. kurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollsss
sieciowki z reguły wypuszczają też tańsze np. body...tylko że np. w c&a, to te tańsze są nawet ok, w każdym razem nie rozciągają się. a jak kupiłam tani 5 pak w smyku, to masakra, sprały się momentalnie, rozlazly, dekolt się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollsss
z mojego doświadczenia, że jakoś nawet drogich ciuszkow nie zawsze jest najwyższa...ale są one też najczęściej dużo ładniejsze niż też tańsze ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja głownie kupuję H&M, Cocodrillo na wyjścia. Po domu głownie z Auchan marka własna... kupuję głownie te marki bo one mają szczupłe ubranka a moja córcia jest chudzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieJapka
pepco i textil market-świetne ciuchy,wybieram te dobrej jakości bo to już w rękach czuć przy dotyku i z wyglądu widać.Polecam,można ubrać dziecko tanio a dobrze.Buty w ccc-zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tak! Pepco jest
nie do przebicia, ale niestety tylko dziewczynki da się w nim odszykować, bo dla chłopców nic tam specjalnie nie ma. Prawie wszytko jest dla dziewczynek, a jak już się znajdzie coś dla chłopca to jest to przeważnie słaba szmatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×