Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona mama000

3,5 miesięczne niemowle nie chwyta zabawek

Polecane posty

Gość zaniepokojona mama000

Witam. Mój 3,5 miesięczny synek w ogóle nie chwyta zabawek i nie przekręca się na boczki a tym bardziej np. z brzuszka na plecki. Czy mam zacząć się martwić?Dodam że interesuje się zabawkami jak np. mu macham nimi przed oczami, wodzi oczami, uśmiecha się i gaworzy. Ciągle ssie piąstki.Jest troszkę większy niż zazwyczaj niemowlaki w jego wieku bo waży 8,5kg.Kiedy Wasze dzieci zaczęły wyciągać rączki do zabawek?Nie chcę go porównywać do innych ale trochę mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nienormalną rodzinke
jak go upasłas to nie dziwne ze sie nie obraca! Kto to słyszal ze 3 miesiaczniak wazy 9 kg prawie:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyyyyyynka27
Ty sie martw o wage dziecka moja tyle wazyła jak miała jakiś rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona mama000
Syn jest cały czas na piersi, a na piersi dziecka nie przekarmie. Zgubi jak zacznie się ruszać!Nie będe go głodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrymuffin
Błagam wyluzuj. 3,5 miesięczne niemowlę nie przekręca się jeszcze na boki, a zwłaszcza na plecy czy brzuch!!!! Czas na obroty jeszcze ma Na boki dzieci przekręcają się zwykle w 5 miesiącu, czasem wcześniej, a wiele dzieci to olewa i od razu śmiga z pleców na brzuch i odwrotnie, a to następuje zwykle w 6 miesiącu, a czasem 7 czy nawet 8. Na łapanie zabawek też ma jeszcze czas. Nie pamiętam kiedy moja zaczęła, ale chyba w 4 miesiącu właśnie. Normalna jest i zdrowa, a łapy jej chodzą jak wiatraki i nic jej nie umknie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrymuffin
Poza tym ta waga rzeczywiście spora. Moja ma 10 m i waży 9 kg i to nie jest wcale mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilla20
Jeszcze ma czas na to. Moja jakoś miała 4 miesiące jak zaczęła chwytać zabawki. Waga się nie przejmuj, moja jak miała 4,5 miesiąca ważyła 8,25 kg. Teraz ma rok i waży 12 kg, troszkę za dużo, ale nie jest strasznie gruba i juz tak nie przybiera na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×