Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pacjentka0013

Podejście lekarza - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość pacjentka0013

Okres spóźnia mi się już 6 tygodni.Ogólnie mam bardzo długie cykle 40/60 dni taka rozbieżność. Do tego mam w sumie zawsze miałam problemy z cerą, przetłuszczającymi się włosami, skaczącą wagą tendencja do tycia, i wąsikiem :(. Dał mi skierowanie na bete hcg, wyszło że nie jestem w ciąży, na kolejnej wizycie z wynikiem bety dostałam skierowanie na prolaktyne i morfologię, prolaktynia w normie. Wypisał mi luteina na wywołanie. a następnie jak przyjdzie okres mam brać przez pół roku tabletki anty i przyjsc na kontrole. Mają one mi uregulowac hormony. Myslicie ze to cos pomoze bo staramy sie z mezem o dziecko od 3 lat ( tak na spokojnie jeszcze z nastawieniem uda się to ok nie to trudno innym razem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
może nie dokładnie na temat: też od zawsze miałam cykle 30-60 dni. Od podstawówki byłam u kilku lekarzy którzy zalecali jakieś hormony itp. W końcu na studiach strafiłam do lekarki, która stwierdziła, że taka moja uroda. W wieku 26 lat zaszłam w ciąże za pierwszym razem, w wieku 28 w drugą ciąże za drugim. Po pierwszym porodzie miałam cykle regularne co 31 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki, ale ja na Twoim miejcu
zmieniłabym lekarza. Ja tabletki antykoncepcyjne dostałam na uregulowanie cyklu po poronieniu, ale tylko na 3 m-ce je dostałam. A z kolei jak później miałam zaburzenia hormonalne i baardzo długie cykle, to dostałam dostinex i luteinę, które razem brane (dostinex 1/2 tabletki raz w tygodniu) wyregulowały mi cykle i po 4 latach starań i odpuszczeniu sobie doprowadziły do ciąży. Teraz jestem w 18 tygodniu. To tylko moja historia, ale na jej przykładzie myślę, że powinnaś zmienić lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnaś się udać do endokrynologa. On zajmuje się zaburzeniami hormonalnymi.Tym bardziej że 40-60 dniowe cykle są duże. Trzeba porobić wszystkie wyniki,badania i unormować te cykle. A mąż badał nasienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×