Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tux

Ból w sexie

Polecane posty

Gość Tux

Hej, mam pytanie, uprawiam sex ze swoją partnerka, gra wstępna zawsze jest długa, nawilżenie też jest i gdy po pieszczotach w nią wchodzę, to sex ją boli aż do łez, czasami aż krzyczy, czy to palcami, czy członkiem a nie robię żadnych wielkich gwałtownych ruchów, co to może być? używamy lubrykantów ale to chyba nie idzie smarowaniem. PS: Nie jest już dziewicą, a ja jestem jej pierwszym, co robić? Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssseeeeeeee
Ja jestem dziewicą i nie wyobrażam sobie jak tam może zmieścić się penis czy wibrator, anwet tamponu nie potrafiłam sobie zaaplikować, bo mnie zaczynało szczypać i jak wsadziłam ledwo 2 palce minimalnie do środka to mnie bolało, jestem przewrażliwiona na punkcie bólu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tux
Penis lub wibrator wejdzie spokojnie, a dzieci jak wychodzą?:) boli bo nie jesteś podniecona, mam problem z tym u partnerki, tylko że ona jest podniecona, leci z niej jak z wodospadu, ale penetracją ją boli aż do łez, może być wiele przyczyn, może to wszystko musi się bardziej porozciągać, chyba cierpliwość i trening najlepszym przyjacielem w tym wypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyy
ja tak mam przy każdej infekcji. niech idzie do gina zrobić wymaz i po antybiotyk. to mogą też być dużo poważniejsze sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyy
gin powinien też dać coś tobie, bo możecie się zarażac. i higiena twoja, rąk i pena przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×