Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiśniowa51

Sekrety chirurgii

Polecane posty

Gość wiśniowa51

Oglądacie? Chętnie bym z kimś na temat tego programu popisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa51
Okropne ciało ma ta dziewczyna, co schudła 80 kg w rok. Gdyby te 80 kg schudła w jakieś 3 lata, powoli, zdrowo, ćwicząc regularnie, nie było takiego problemu. A najbardziej denerwował mnie ten homoseksualista, ok, nic do gejów nie mam ale opowiadać w tv takie rzeczy (że będzie się seksił z chłopaczkami)- obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda,z tym gejem to
przegięcie :o Ta dziewczyna,która tak schudła miała okropne ciało :( Genralnie w programie dużo jest ciekawych przypadków,jednak są oszołomy tak jak np. kiedyś zgłosiła się młoda dziewczyna,20 kilku letnia,która chciała sie postarzeć,bo wg niej za młodo wygladała :o Też chciałabym mieć taki problem jak ona,zbyt młody wygląd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa51
masz rację, szkoda gadać, niektórzy na siłę wyszukują problemów. A ta babeczka z tym obwisłym biustem uważam, że nie wygląda tak źle. Gdyby dobrała dobry stanik, nosiła go codziennie i w nim spała to na pewno byłaby spora różnica (przeglądałam wielokrotnie zdjęcia biustów przed zmianą stanika i po i naprawdę jest różnica, jak się dobrze stanik dobierze). Lubię tego doktorka, Szczyta, fajny z niego facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda Szczyt jest spoko
facetem :) Zawsze potrafi dobrze doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie mam nic do gejów, ale gej z Sekretów Chirurgii był mega obleśny. Wydaje mi się, że wczoraj występował w Świecie wg Kiepskich, grał jednego z dziennikarzy na konferencji prasowej Ferdka. Widział ktoś może też? Czyżby kolejny program tvnu ustawiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruselka
Tak macie racje tej gej byl obrzydliwy jeszcze na drogi dzien po emisji mialam w glowie jego glupie teksty. Rowniez sie dziwie ze to poscili w telewizji . Z reszta ostatnio to w kazdym odcinku jest cos o seksie np. Ta laska z malym biustem co nie moze zrobic " hiszpana " facetowi rownie obrzydliwa i wulgarna jak gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiśniowa51
ja schudlem 60 kg, zdrowo w 3 lata i co ? mam zwisy i okropna skore. cwiczylem! wiec nie fanzol glupot, wszytsko zalezy od skory czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa51
Masz rację ale i tak schudnięcie 80 kg w ciągu roku to głupota wg mnie. Zresztą tak schudła, że teraz jest okropnie chuda, przydałoby jej się z 10 kg więcej. Szczerze mówiąc to wkurza mnie, że większość tak rozpacza w tym programie, jak opowiada o swoim problemie. Rozumiem takie osoby jak ta kobitka, co miała operację krocza czy matkę tej dziewczynki z tym uchem. Ale żeby tak wyć z powodu obwisłych piersi (które moim zdaniem nie wyglądają jakoś tragicznie) to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że przesada
ludzie mają naprawdę duże problemy,a niektórzy w tym programie robią z igły widły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveileve
chyba była tez jedna, która biadoliła nad obwisłym brzuchem, ale matko jak ona ryczała, zawodziła, no już ani słuchać, ani oglądać się tego nie dało, co najmniej jakby jej kilka dni zycia zostało!Rozumiem, że ktoś ma kompleksy, sama mam, ale trzeba trochę obiektywniej spojrzeć na swoje problemy, tym bardziej, że niektórzy ludzie naprawde cierpią z powodu powaznych chorób czy tragedii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tam rozwalily
dwie lesbijki z ktorych jedna dla swojej partnerki poddala sie plastyce brzucha. nie jestem homofobka, ale ta kobieta byla poryta. dala sie pokroic, a miala mala faldke skory, ktora dalo sie cwiczeniami zredukowac. mam znajoma co poddala sie plastyce brzucha, ale ona to miala brzuch jak detka od rowera, taki pomarszczony i zwisajacy do ziemi. ta to chyba z glupoty dala sie pociac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa51
O tak, racja z tą lesbijką. Nie miała jakiegoś obwisłego brzucha, któremu tylko operacja by pomogła. Ot, zwykłe sadełko, nad którym można samemu popracować. Gdyby porządnie się za siebie wzięła, poćwiczyła to na pewno byłaby duża różnica, nie wierzę, że nic by to nie dało. No, ale najlepiej iść na łatwiznę i operacja, po co się męczyć dietą i ćwiczeniami. Też mam kompleksy, też nie jest mi z nimi dobrze ale bez przesady żeby tak ryczeć jakby to była jakaś wielka tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaszczura
hej. uwielbiam ten program.zgadzam się że ten gej był ohydny, obleśny, fuj wzdrygam się na samą myśl. nawet moje 5 letnie dziecko co nie rozumie jeszcze wszystkiego skrzywiło się na widok tych min obleśnych i chorych uśmieszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtorkowa dziewczyna
Bardzo wzrusza mnie w tym programie operacja dzieci, w sumie to jak narazie jedną dziewczynkę operowano. To są dopiero problemy....wtedy jakoś uświadamiam sobie ze powinnam się cieszyć że jestem zdrowa,że mam zdrowe dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika.22.
wiśniowa co by jej ten stanik dał powiedz ty mi? :) to tak jakby nosić pushupy i udawać ze ma się piersi,tak ona ma udawać ze biust sterczy na baczność:P Ja tam dziewczyne rozumiem. Dla mnie miała bardzo zwisające piersi jakby gromadkę dzieci wykarmiła,a ona o ile wiem,dzieci nie miała (!). I te sutki patrzące w dół... Ta operacja dużo jej pomoże. ...a wracając jeszcze do stanika,to wydaje mi się,że jej błędem był źle dobrany biustonosz jak piersi się powiększały. Rozstępy,które miała,wg mnie świadczyły o bardzo bardzo źle dobranym staniku ktory nie podtrzymywal biustu albo dziewczyna lubiła chadzać bez stanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika.22.
apropo geja...- zgadzam się z wami. Niesmaczne ...a ta dziewczyna,która tyle kg schudła,dla mnie doprowadziła się do stanu bardzo przerażającego! Przecież ona wogóle nie ma mięśni. Dosłownie zlecialo jej z tluszczu i mięśni,miała chyba diete ubogą w białko. Te 10kg rzeczywiście by się jej przydało. Pamiętacie z kolei tą grubą,która przyszła do szczyta wmawiając mu, że jest on jej ostatnią deską ratunku bo ona juz schudnąć nie może :D....chciała na łatwiznę pójść,żeby jej ten tłuszcz odessał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika.22.
a ta - chcę się postarzeć - :D...yyy...jesli chodziło jej o powiększenie piersi to czy nie łatwiej było to po prostu -powiedzieć-? Dla mnie to ona przyszła do tego programu,tak naprawdę nie wiedząc chyba po co (????)...dobrze,że jej nie operowali. ...a...pamiętacie tego chlopaka co do dr: kiedy ja będę mógł dotknąć moje cycki.... Jego dziewczyna biust robiła. Wiecie co dla mnie wyglądał na takiego co tu bym poruchał,tam bym poruchał....jarał się tymi jej cyckami,jakby tylko to miał w głowie :O i zero jakiś zahamowań przed tv. I ta ''hiszpany'' buahahaha....też dobra...tak opowiadała o życiu erotycznym jak o pogodzie,chyba chciała z siebie zrobić taką drugą 'natalie siwiec- ''jak pogadam o seksie,to będę sławna''....heh...i na dodatek,ma córkę...wspóczuję tej małej takiej mamusi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika.22.
uff..rozpisałam się :D hehe...pamiętajcie że dzisiaj Sekrety o 22.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g1f221
dobry stanik poprawiłby wygląd biustu, poczytajcie sobie o tym, na pewno piersi by się trochę podniosły po kilku miesiącach noszenia takiego stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do g1f221
chyba sobie kpisz :O nie ma opcji zeby stanik poprawil wyglad biustu mam znajoma brafiterke ktora dobiera biustonosze i one mają na celu wizualnie nadać ksztalt piersiom wiesz to tak jakbym tyłek podwiązywala i po kilku mscach podnioslby sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g1f221
z relacji moich znajomych, które noszą od kilku miesięcy dobrze dobrane biustonosze (również nocą- a to bardzo istotne) wynika, że wygląd piersi się poprawił. Owszem, nie są jędrne i podniesione jak u nastolatki (nie zasugerowałam, że stanik takich cudów dokona!) ale poprawa jest widoczna. Gdzieś w internecie widziałam nawet zdjęcia pokazujące, jak wiele może zdziałać odpowiedni stanik. Postaram się znaleźć linki. Więc moja droga, nie krytykuj, piszę to, co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa51
Fakt, ta co chce te implanty w pośladki to bardzo ładna, zgrabna dziewczyna. Faktycznie ma dość małe i płaskie pośladki ale moim zdaniem najpierw powinna spróbować poćwiczyć. Sama obecnie ćwiczę pośladki i efekty są rewelacyjne, pupa jest bardziej wypięta, znacznie twardsza i podniesiona. Nic nie wspominała o tym, że coś ćwiczyła więc uznaję, że nic z tym sama nie próbowała robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka na niepogodę
Ta dziewczyna od pośladków to Paulina Pszech - uczestniczka bodajże pierwszej edycji Top Model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa51
Oglądając operację powiększenia pośladków aż mnie tyłek bolał od samego patrzenia. Nie wiem czemu, ale dla mnie to było jakieś obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tvnstylowiec
Chyba zgodzićie się że tak samo obrzydliwy jak ten geJ była ta dziewczyna od hiszpana która poprawiała biust -a może nawet bardziej wulgarna była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaszczura
Mnie również zszokowała ta operacja wszczepienia implantów do pośladków. współczuję rodzicom tej dziewczyny. Rozumiem, kiedy operacja jest niezbędna do normalnego funkcjonowania np. brak małżowiny usznej, ale w tym przypadku? Śliczna zgrabna dziewczyna... Myślicie, że ktoś bardziej będzie ją kochał za tą większą pupą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaszczura
Wiśniowa częściej tu zaglądaj. Nikt nic nie napisał o Erwinie, ale tu właściwie nie ma co go krytykować za chęć zmiany twarzy. Ten przypadek kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego. Chyba, że pójdzie do innego lekarza, który dla kasy zrobi mu owal twarzy "ala brad pitt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa51
Z tym Erwinem to chyba jakaś ściema, przejrzałam stronę na facebooku i tam on się wypowiadał, że nigdy w życiu nie zmieniłby swojej twarzy, pisał, śmiał się, że ludzie wszystko łykają więc to chyba zmyślone było. Jednak nie mam stuprocentowej pewności. Oczywiście najbardziej obrzydliwy był ten gej, dobrze, że już go nie pokazują. Ta od hiszpana też nie lepsza, ale widać, że specjalnie chcieli, żeby pojawił się ktoś kontrowersyjny. Ta dziewczyna, co tak schudła i usunęli jej nadmiar skóry i tak nadal nie wygląda za dobrze. Na pewno operacja jej sporo pomogła ale jej całe ciało ma taką skórę, obwisłą, myślałam, że zdecyduje się jeszcze na biust ale widać resztę akceptuje, no i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×