Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polllarrrisss

Preejakulat - wątpliwości. Jak to z nim jest?

Polecane posty

Gość polllarrrisss

Cześć, pewnie już nieraz pojawiały się tutaj tego rodzaju pytania i kolejne może brzmieć co najmniej dziwnie, ale męczy mnie to już od 5 dni, przez które z niecierpliwością czekam na miesiączkę. 5 dni temu miałam kontakt z moim chłopakiem, a w zasadzie z jego preejakulatem, który miałam na dłoniach, po kilkunastu minutach poszłam do toalety za potrzebą i przez nieuwagę, nie umyłam rąk po całym zdarzeniu z chłopakiem. I teraz pytanie: czy jest jakiekolwiek zagrożenie ciążą w przypadku zaistniałej sytuacji? czy w takiej ilości preejakulatu (w zasadzie nie był on już widoczny na dłoni, po prostu nie umyłam rąk po całym zdarzeniu), możliwe jest, aby zawarte w nim plemniki (czy w ogóle prawdą jest, że znajdują się tam plemniki, czy są one osłabione, jaka jest ich ilość, a może są żywotne i zdolne do zapłodnienia, lecz ryzyko jest niewielkie?) były w stanie dostać się do pochwy? Miałam wtedy teoretycznie dni niepłodne, a w zasadzie tego dnia miałam dostać okres, który się jednak nie pojawił, 15 dni po przewidywanej owulacji, cykl mam regularny, 29-30 dni, w tym miesiącu niestety przedłuża sie to już i stąd mój niepokój. Proszę Was o odpowiedź i potraktowanie mojego pytania serio, bo naprawdę się przejmuję. Może po prostu jestem nieodpowiednio wyedukowana, może niedojrzała, a może według niektórych dziwna, bo odpowiedź na to pytanie jest oczywista, bardzo jednak proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllarrrisss
wiesz, jakoś łatwiej jest powiedzieć, żeby się nie przejmować niż po prostu przestać o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co teraz???
dziewczyno nie przejmuj się, jakk się martwisz zrób test ciązowy po ok 2-3 tygodniach od tego zdarzenia po 3 jak zrobisz to wynik będzie bardziej wiarygodny, powiem Ci, ze nie wiem jak płodni byście byli to takie przypadki prawie podkreślam prawie się nie zdarzają. Ja z męzem od lat staramy się o dziecko i lipa no ale kto wie, natura bywa przewrotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×